18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upierdliwy pasażer...

~DMT • 2023-04-11, 13:24
Kierowca, aż zaniemówił... :szydera:


Janko

2023-04-12, 01:36
Za komuny w szkole tak się odprowadzało we dwoje kolegę do domu który zemdlał po przyciśnięciu tętnicy

Mirek19850509

2023-04-12, 17:34
ritu4l napisał/a:

Mówisz o tej j***nej grubej świni?



A ty r*chasz silikony i kości?widać i masz taką co w pracy daje szefowi i kolegom na mieście, fajna masz babę widać, normalny facet ma kobietę nie kość co daja dupy na gumowe cyce i 2 kg tapety ,nie zazdroszczę lizania p*zdy po innych h*jach hahaha ja też w korpo takie w kiblu r*cham , a maja suche p*zdy ,I wracam do mojej lochy co jej nikt nie ruszy haha

:lol:

opółnocyuciebie

2023-04-12, 17:41
ten kierowca to jakaś męska c**a, a nie chłop

ritu4l

2023-04-14, 21:19
Mirek19850509 napisał/a:

A ty r*chasz silikony i kości?widać i masz taką co w pracy daje szefowi i kolegom na mieście, fajna masz babę widać, normalny facet ma kobietę nie kość co daja dupy na gumowe cyce i 2 kg tapety ,nie zazdroszczę lizania p*zdy po innych h*jach hahaha ja też w korpo takie w kiblu r*cham , a maja suche p*zdy ,I wracam do mojej lochy co jej nikt nie ruszy haha



To k***a gratuluję. Oprócz kurew z plastikowymi cycami dupami i ustami jeszcze są te normalne, naturalne ładne kobiety. Nie trzeba od razu brać grubej świni za żonę w strachu żeby się nie puściła. W sumie to takie jeszcze bardziej się puszczają bo mało kiedy ktoś chce je tknąć. No ale dla ciebie to już za późno na życiowe rady.