18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uparty ponad życie

Macx83wwww • 2021-04-01, 17:05


Albuquerque, stan Nowy Meksyk

Polacco Sivusco

2021-04-01, 23:04
Mnie rozwalił napis w tle , widoczny na ostatnich ujęciach.
Zupełnie , jakby importowali sobie pomysły naszego rządu

AIM+

CELUJ+

SlimShady

2021-04-01, 23:21
DarioLee napisał/a:

U nas w kraju to Policja co najwyżej może sobie postrzelać w Instrybutor xD
Nie to co w stanach



No już wszędzie ten Instrybutor. To już się nudniejsze zaczyna od marudzenia na Polskę

ritu4l

2021-04-01, 23:21
Takafura napisał/a:

7 strzałów - gość poważnie traktuje swoją pracę...



Myślę raczej że poważnie traktuje swoje życie.

Swoją drogą pierwszy raz widzę Albuquerque poza Breaking Bad. Aż se chyba jeszcze raz obejrzę.

Su...........wn

2021-04-01, 23:51
A jak ktoś głuchy?

Blueforce

2021-04-02, 13:12
jakbym był antypolicyjnym prawnikiem, to 5. i 6. strzał były niezbyt uzasadnione- wczaśniej nie strzelił, jak ten się odwrócił w jego strone z nożem, a teraz leży juz na ziemi i on oddaje 5. i 6. strzał

zendo178

2021-04-02, 17:38
Halman napisał/a:

ktoś kto w USA nie poddaje sie poleceniom policjanta ryzykuje bardzo dużo a w wielu wypadkach życie. W zasadzie to forma samobójstwa.


tak ale na wlasne zyczenie byl nie dawno filmik jak gosc bronl siebie i swojego mienia przed tymi z blm i go aresztowali poodal sie i nie bylo sprawy, ale do czego zmierzam ogladalem dzis tvn i bylo cos o dostepnasci broni a te gamonie z tvn mowili ze jak Polak ma bron to czarno to widzi ze co, ze Polak glupeki sie powibiamy na wzajem w czechach dostep do broni ma 75% obywateli i nic sie nie dzieje, a my co gorsi glupie rzydki z tvnu strasznie sie podk***ilem z rana a ta glupia pinda z dziendobry tvn mowi ze zle to widzi, jak masz dostep do broni i jak policja Ci powie ze masz wyjac rece z kieszeni i podniesc to podnosisz albo Cie odjebja proste jak j***nie

zb...........ig

2022-06-03, 23:15
janlew napisał/a:

To upokarzające że policjanci w USA muszą nagrywąć odstrzał szkodnikóf



Jakby ciebie któryś pałą pojechał, to byś inaczej kwiczał :D