18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek

Wiercik102 • 2013-05-11, 23:24
Sunął aż miło (nie tak naprawdę nie !)

SkupiK

2013-05-12, 12:16
dogłębny peeling sobie fundnął...

tranzystor

2013-05-12, 12:30
No tak, okres Pierwszych Komunii, to i filmiki z pierdzikółkami się pojawiają :mrgreen:

abdul

2013-05-12, 12:33
nie schowal nozki

DiesIrae

2013-05-12, 12:36
Depilacja do białej kości

Grzyb18

2013-05-12, 12:57
Kara za jazdę skuterem.

Nihilista

2013-05-12, 13:16
d1abol napisał/a:

'Skorzany' kombinezon dobrze pochlonal sile tarcia :amused:


No właśnie nie bardzo, przyjrzyj się - oparł się kolanem i klatą o kierownicę i sunął na supermana ;) Chyba nic mu się nie stało, dalej będą bez kurtek i spodni jeździć.. Po mojemu banda idiotów, rodziców szkoda.

Peter-Norivotset

2013-05-12, 13:17
Gnojki 16 letnie dostali od rodziców motorki i robią tylko burdel na drodze.
Na prostej drodze się wyj***ł- to świadczy o tym, że rozdawanie przez rodziców crosów, skuterów, rowerów dla gimbusa powinno być zakazane, bo debil na normalnej drodze mógłby narobić problemów innym. Tutaj to chociaż sam się debil przewrócił i dobrze.

Nickczemny

2013-05-12, 13:42
@up o jejej nie posraj sie tylko, powiedz poprostu ze mama na komunie dala Ci sweter a nie skuter i teraz swoją żółć przelewasz na sadisticu.

Wiercik102

2013-05-12, 13:51
Czytając wasze komentarze mam uśmiech na ustach :)
Nie tylko dla tych najlepszych i śmiesznych -> @d1abol, @DiesIrae, @SkupiK, @Welonka, @gonzo3211
A co do reszty "bandy" która z domu nie wychodzi i siedzi tylko na sadolu jak (

@grzechu5444, raczej sam robisz burdel na drodzę, prosta droga i może ale dzióra dzióra pogania kolega próbował ominąc 1 i wpadł w 2 i oto taki efekt. Wyjdź z domu bo po nicku osdzam cię za bycie TYM Grzechem od "Wideoreceznji"

@Grzyb18, wiesz jak wygląda skuter i czym się różni od motocykla ? )

Nie znacie przyczyn nie osądzajcie, hejty na Sadolu i komentarze typu "Tutaj to chociaż sam się debil przewrócił i dobrze" są wg. Mnie anormalne. Obyś "debilu" sam się wypieprzył i zobaczymy czy nadal będziesz mówił "O wyj***łem się, jestem debilem, ale mi dobrze, powinienem jeszcze mocniej jebnąć"

nanowaty

2013-05-12, 13:54
@Wiercik102 - na portalu SADISTIC liczyłeś na słowa współczucia? ;]
trzeba było z gołą dupą jechać najlepiej, może mniej by się obtarł..

PanAndrzej

2013-05-12, 14:08
Kupując jakikolwiek jednoślad chyba k***a stać ich na dokupienie jakiejś kurtki za marną stówe. Ale nie, lepiej pie**olić że gorąco i jeździć w spodenkach i koszulce. Ja rozumiem do sklepu czy coś, ale gdziekolwiek dalej wole mieć coś na grzbiecie niż potem jęczeć że dupa obdarta.

Bzykacz

2013-05-12, 14:13
grzechu5444 napisał/a:

Gnojki 16 letnie dostali od rodziców motorki i robią tylko burdel na drodze.
Na prostej drodze się wyj***ł- to świadczy o tym, że rozdawanie przez rodziców crosów, skuterów, rowerów dla gimbusa powinno być zakazane, bo debil na normalnej drodze mógłby narobić problemów innym. Tutaj to chociaż sam się debil przewrócił i dobrze.


popieram to ja to sie skuterem nigdy nie wywaliłem na prostej tylko kilka razy bo sie z tirem scigałem wkurzajo mnie gimbusy jedzie 30 i sie wywala a ja to maxa lece 60 na godzine

Peter-Norivotset

2013-05-12, 14:14
Wiercik102 napisał/a:

Czytając wasze komentarze mam uśmiech na ustach :)
Nie tylko dla tych najlepszych i śmiesznych -> @d1abol, @DiesIrae, @SkupiK, @Welonka, @gonzo3211
A co do reszty "bandy" która z domu nie wychodzi i siedzi tylko na sadolu jak (

@grzechu5444, raczej sam robisz burdel na drodzę, prosta droga i może ale dzióra dzióra pogania kolega próbował ominąc 1 i wpadł w 2 i oto taki efekt. Wyjdź z domu bo po nicku osdzam cię za bycie TYM Grzechem od "Wideoreceznji"

@Grzyb18, wiesz jak wygląda skuter i czym się różni od motocykla ? )

Nie znacie przyczyn nie osądzajcie, hejty na Sadolu i komentarze typu "Tutaj to chociaż sam się debil przewrócił i dobrze" są wg. Mnie anormalne. Obyś "debilu" sam się wypieprzył i zobaczymy czy nadal będziesz mówił "O wyj***łem się, jestem debilem, ale mi dobrze, powinienem jeszcze mocniej jebnąć"



A co mnie obchodzi, że kolega próbowal coś ominąć? Jezeli nie potrafi jezdzic niech nie jezdzi do k***y nedzy. Gdyby była to ruchliwa droga i jechał ktoś z naprzeciwka, to narobilby takich problemow(innym na drodze), ze szok. A ty pierdoilisz o tym, że nie potrafi ominąć dziur. No ja pie**ole, co za kretyn. Mam nadzieje, że Twój ułomny kolega ma teraz rozległe rany i następnym razem pie**olnie się w swoją tępą główkę zanim wsiądzie na coś co jeździ.
Co za ułom, ja pie**ole.
Dzióra- w gimbazie nie uczyli jeszcze ortografi?

deska22

2013-05-12, 15:00
Ej to nie jest czasem w Dąbrowie G na tej nowej Pogorii? :P

Yoklam

2013-05-12, 15:19
deska22, raczej nie. Wydaje mi się że to było na Brodach Iłżeckich. Gimbusy lubią tam sobie zostawiać pamiątki po sobie. Jedni zostawiają kawałek skóry, drudzy się topią. Takie niewinne zabawy ;)