18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek Thomasa Morgernsterna - Kulm

~LegendarnyZiom • 2014-01-10, 14:28
Austriak Thomas Morgenstern miał upadek podczas drugiego treningu na mamuciej skoczni Kulm w austriackim Bad Mitterndorf.



Morgenstern wygrał pierwszą serię treningową skokiem na odległość 196,5 m. W drugiej runął na setny metr zeskoku i nie był w stanie samodzielnie się podnieść. Służby medyczne przetransportowały go do namiotu sanitarnego, gdzie stwierdzono poważne potłuczenia. Był przytomny, ale zdecydowano się przewieźć go do szpitala.

Nieźle przyj***ł. :szczerbaty:

Ti...........ch

2014-01-10, 20:23
To taki odpowiednik Kubicy w skokach. Co jakiś czas sie rozpie**oli, ale potem wraca i rozpie**ala konkurencje. Nie ma porównania do austriackiej królewny schlieriego, którego ja przestali puszczać w najlepszych warunkach to zaczął sie pałętać w okolicy poczatku 2 dziesiątki 8-)

Szalony_Mleczarz

2014-01-10, 20:43
Jak k***a można wygrać sesje treningową? Można mieć najlepszy wynik w sesji treningowej, ale nie k***a wygrać... to nie żaden konkurs.

adamko

2014-01-10, 20:45
Stan krytyczny, ale nie zagrażający życiu. Życze mu powrotu do zdrowia i skakania. Można śmiać się z idiotów na drogach, z kretynów ktorzy specjalnie robią sobie krzywde ale od sportowców sie odpie**olić. Całe życie poświecają żeby się doskonalić, a potem taki cebulak, który całe zycie spędza przed kompem, będzie się śmiał z jego upadku. Sam uprawiam sporty i wiem ile wysiłku trzeba włożyć żeby cokolwiek osiągnąć

Kutas Szatana

2014-01-10, 20:49
@adamko, święte słowo, od sportowców się odpie**olić, ale po piłkarzach można jechać do oporu :D

adamko

2014-01-10, 21:03
@ku*as Szatana oczywiscie ze mozna jechac po tych p*zdusiach ktorzy po kazdym kontakcie padają jak razeni prądem. FIFA powinna w koncu sie wziasc za nich i dyskwalifikowac za takie zachowania zeby nie psuć charakteru tego pięknego sportu. Szkoda tylko, że wszyscy widzą tylko tych udawaczy z barcy (oczywiscie w kazdym klubie taka p*zda sie znajdzie) a o takich wojownikach jak Gattuso, Vidic, Rooney czy Cannavaro sie nie mówi. Oni nogi nie odkładali, a zgłaszali kontuzje dopiero kiedy lała się krew.

silence333

2014-01-10, 21:13
A media jak zwykle pierdzielą na opak. "Sten krytyczny, życiu nie zagraża niebezpieczeństwo" , ale w ciągu 3 dni może mieć wylew krwii do mózgu i umrzeć... , bo w takich przypadkach trzeba czekać 72h na ostateczną diagnozę.

maxximal

2014-01-10, 21:24
W 3 sekundzie słychać strzały!!

PoMaluchu

2014-01-10, 21:27
ale wyk***ił chłopaczyna, no szkoda go, szkoda

S.T.U_Cummins

2014-01-10, 22:08
Jebnął o ziemię, jak mała Madzia z sosnowca :)

pyskaty771

2014-01-10, 23:10
Aaa tam takie pie**olenie ze wypadek, dobrze skoczył! Może odległość niezbyt imponująca ale za styl bym mu punktów nie żałował.. :mrgreen:

LarryFoulke

2014-01-11, 11:45
Z Mirosława Grafa też śmiali się koledzy jak zaczął skakać stylem V, a teraz każdy tak skacze - myślę, że ze stylem Morgensterna będzie podobnie.