18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unisex wbiega na ulicę...

Halman • 2021-03-07, 17:41

to jakaś walia czy ki ch*j?

tigerqaz

2021-03-07, 19:57
Nie ma jak przy dziecku chcieć się wyeliminować.
Jak chcesz się zaj***ć, to się zajeb, ale zapewniać dziecku traumę do końca życia, jest jeszcze gorszym sk***ysyństwem niż wpie**olić Najmanowi.

ququa

2021-03-07, 20:19
w sumie to nic sie nie stało, samochód porysowany tylko

NiemiecWaszPan

2021-03-07, 20:29
Halman napisał/a:

to jakaś walia czy ki ch*j?



Jak wrzucasz filmik, to chyba samemu wypadało by się doinformować i dodać jakiś sensowny opis pod materiałem.... Na pewno Angole wnioskując po akcencie.

Syf tam mają i patologię, jak sk***ysyn. Na prawdę nie wiem, jak polska cebula daje radę wytrzymać na tych prowincjonalnych zadupiach w UK. W Białymstoku na Podlasiu wieśniaki mniejszą wiochę robią, jest o wiele ładniej, bezpieczniej, a zarobki za kilka lat też będą lepsze, jak w tej doj***nej multikulturowo Anglii...

Fuzi

2021-03-07, 20:59
uni co?

tu jest sadistic nazywajmy rzeczy po imieniu... PEDAL

miksuss

2021-03-07, 21:43
Mam nadzieję, że przeżył i czuł

wins89

2021-03-07, 22:42
głupi/a c**och*j

svenio

2021-03-07, 22:45
to tak na samobója wygląda pewni lokalni patrioc i dyrektorzy i z libii chłopaka wyczaili i wyjscia nie było

JaTylkonaChwile

2021-03-07, 23:19
NiemiecWaszPan napisał/a:

Jak wrzucasz filmik, to chyba samemu wypadało by się doinformować i dodać jakiś sensowny opis pod materiałem.... Na pewno Angole wnioskując po akcencie.
Syf tam mają i patologię, jak sk***ysyn. Na prawdę nie wiem, jak polska cebula daje radę wytrzymać na tych prowincjonalnych zadupiach w UK. W Białymstoku na Podlasiu wieśniaki mniejszą wiochę robią, jest o wiele ładniej, bezpieczniej, a zarobki za kilka lat też będą lepsze, jak w tej doj***nej multikulturowo Anglii...



Primo - u la la jaki super nick, taki prowokacyjny, patrz jasiu - miliony sadoli dało sie nabrac na tego słebego bajta i kazdy ma bUl dupy o twoj nick... hej wait a minute! Nobody gives a fuck czyli kazdy ma na to wyj***ny slaby trollu.

Secundo - ewidentnie nie masz pojecia o czym piszesz :) Wiem, ze w Białymstoku sie urodziłes a jadąc do innej miescowości to dla Ciebie odkrywanie nieznanych terenow, po ktorych przemieszczaja sie powozy bez koni i ludzie maja elektryfikacje... ale to nie powod by wypisywać głupoty. Prowincja anglii to inteligencie przewznie male miejscowosci, gdzie 99% mieszkancow to BIALI mieszkancy, brak syfu, mieszkancy dobrze zorganizowani, wspolne festyny, ludzie znający sie nawzajem, brak problemow takich jak narkotyki, włamania itd. Angielska prowincja to za wysokie progi dla Ciebie :)

aligator

2021-03-08, 07:45
NiemiecWaszPan napisał/a:

Jak wrzucasz filmik, to chyba samemu wypadało by się doinformować i dodać jakiś sensowny opis pod materiałem.... Na pewno Angole wnioskując po akcencie.
Syf tam mają i patologię, jak sk***ysyn. Na prawdę nie wiem, jak polska cebula daje radę wytrzymać na tych prowincjonalnych zadupiach w UK. W Białymstoku na Podlasiu wieśniaki mniejszą wiochę robią, jest o wiele ładniej, bezpieczniej, a zarobki za kilka lat też będą lepsze, jak w tej doj***nej multikulturowo Anglii...



k***ate piwo to przypadkiem... za zj***ny szwabski leb to się wpie**ol należy a nie browar jak czytam o lepszych zarobkach za kilka lat to mam ochotę cie kopnąć do ryja... zostan u tychgebelsow i pucuj tam im jajka lepiej a nie licząc na to raczej parę lat będzie lepiej i tu przyjedziesz nick pewno adekwatny do realnej codzienności jebię za euro dla szwaba i lize jajka Hansowi licząc na podwyżkę za zmywanie naczynek

:-D

marcino_zly

2021-03-08, 13:11
Fuzi napisał/a:

uni co?
tu jest sadistic nazywajmy rzeczy po imieniu... PEDAL



Jak już to PEDAŁ

:mrgreen:

pranks7er

2021-03-08, 15:20
wow ale to jest dobre

daniel1040

2021-03-08, 20:43
Tym razem karma zdecydowała że zadziała natychmiastowo - może jakimś cudem, tak uderzyła się w głowę że naprostowało to/ja/jego/k***e i wyjdzie normalna ze szpitala.