18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unboxing węża

El...........nt • 2017-11-12, 08:30
Rozpakowanie przesyłki od węża


pinokio404

2017-11-12, 21:50
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

pfff hipokryzja ... jak wrzucają jakieś żywe myszy czy króliki wężom w terrariach do żarcia, to tłumaczenie "przecież to natura, tak to się odbywa, słabsze i mniej przystosowane osobniki giną". Ale węża z jajka to już nożyczkami wycina - zostaw k***a tą skorupę, niech się naturalnie z niej wydostanie. Nie da razy? Niech naturalnie zdechnie.



Każdy szczeniaczek to jeden tysiaczek. Mówi ci to coś ?

Apolityczny

2017-11-12, 21:53
tranzystor napisał/a:

I od razu do spuszczenia w sedesie.


Spuścić w sedesie to Ty możesz swojego kundla, z którym się liżesz.

Nert

2017-11-13, 00:43
@up oho kolejny popie**ol co trzyma jakieś sk***ysyństwo w domu i twierdzi jakie to super, opowiedz nam o interakcji człowieka z wężem lub pająkiem, jaką to wieź możesz z nim nawiązać, bo nawet j***ny chomik ma więcej zalet niż to kurestwo

DoubleBorger

2017-11-13, 00:56
jajko wygląda jakby było z chińskiego plastiku :D

Apolityczny

2017-11-13, 10:43
Ludzie trzymają różnego rodzaju egzotyczne zwierzęta bo ładnie wyglądają czy po prostu im się tak podoba. Nie wszyscy są jak Ty zofilami by zwierzę musiało odwzajemniać ich uczucia :lol:

shatta

2017-11-13, 14:06
Ja trzymam u siebie Boa dusiciela, parkę gekonów leśnych i zabieram się właśnie za robienie kolejnego terrarium.
Fakt - nie mam mowy o nawiązywaniu kontaktu, wąż kojarzy jedynie twój zapach.
Ludzie hodują egzotyczne roślinki a inni egzotyczne zwierzaki. Mnie cieszy dok***ione terrarium które wygląda jak wycinek lasu, nad którym spędziłem dwa miesiące. A co do tego że to obślizgłe, to radze kiedyś wziąć na ręce jak będziecie mieć okazje.
No i jest o wiele bardziej doskonałe od nas, widzenie w termowizji, ogrom masy mięsniowej, idealny kąt ułożenia zębów, perfekcyjny węch itp

Natura nad człowiekiem musi jeszcze trochę popracować ;)

Jetix

2017-11-13, 17:25
@shatta Skoro są o wiele bardziej doskonałe od nas, to dlaczego to my je trzymamy w zamknięciu i traktujemy jako coś co ma na dać pewnego rodzaju rozrywkę, a nie odwrotnie? Nie siła i wielkość zębów decydują o tym który gatunek jest bardziej śmiercionośny.

Novik

2017-11-13, 19:39
Tia a ci co komentują to z cesarskiego cięcia ;3

Nemomen

2017-11-13, 19:56
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

pfff hipokryzja ... jak wrzucają jakieś żywe myszy czy króliki wężom w terrariach do żarcia, to tłumaczenie "przecież to natura, tak to się odbywa, słabsze i mniej przystosowane osobniki giną". Ale węża z jajka to już nożyczkami wycina - zostaw k***a tą skorupę, niech się naturalnie z niej wydostanie. Nie da razy? Niech naturalnie zdechnie.



Ja również jestem za aborcją zamiast cesarskiego cięcia :D

Cinkciara

2017-11-14, 12:15
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

pfff hipokryzja ... jak wrzucają jakieś żywe myszy czy króliki wężom w terrariach do żarcia, to tłumaczenie "przecież to natura, tak to się odbywa, słabsze i mniej przystosowane osobniki giną". Ale węża z jajka to już nożyczkami wycina - zostaw k***a tą skorupę, niech się naturalnie z niej wydostanie. Nie da razy? Niech naturalnie zdechnie.



Ja to jestem ciekawa, czy Ty kiedykolwiek rozmawiałeś z terrarystą z prawdziwego zdarzenia. ŻADEN logicznie myślący właściciel gadów nie będzie ich karmił żywą karmówką, bo żywa karmówka potrafi się zaciekle bronić. Szczury chociażby mogą poważnie uszkodzić węża, zdjęć po takich starciach w necie jest masa. Normalni terraryści, którzy dbają o swoje zwierzęta i nie przypisują im ludzkiej tęsknoty za czymś czego nie mają, w tym przypadku za polowaniem (bo przecież zwierzę wyhodowane w niewoli na pewno wie za czym powinno tęsknić...), tym bardziej, że mało który gad nie przyjmuje martwego pokarmu. Karmią więc odpowiednio przygotowanymi mrożonkami, które nie tylko się nie bronią ale i nie mogą zarazić gada pasożytami.

srimek

2017-11-14, 19:20
niemamskarpet. napisał/a:

a sam by nie wylazł ??? przecież to w ich naturze, powinny same wyłazić - selekcja naturalna jak nie da rady to znaczy że był za słaby



może miał zatwardzenie