18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unboxing schodów

Flodzia • 2020-12-11, 23:37

To są chyba jakieś jaja :roll:

Tr...........ty

2020-12-11, 23:44
Flodzia napisał/a:

Unboxing schodów



Chyba jakiś mistake w tytule

KebabRemover

2020-12-11, 23:51
jaka kaleka nie ma szans zeby mial w tych wątłych rękach tyle siły żeby utrzymać takie cielsko przed zamortyzowaniem padku na jaja, zatem upada na jaja i jeszcze sie smieje i łapie za krzyż, jest z nim gorzej niz myślałem

albo taki odruch łapania za cipe bo c**a podobno blizej dupy niz brzucha to od tyłu jajca łapie gender j***ny

KaprysLosu

2020-12-12, 02:59
KebabRemover napisał/a:

jaka kaleka nie ma szans zeby mial w tych wątłych rękach tyle siły żeby utrzymać takie cielsko przed zamortyzowaniem padku na jaja, zatem upada na jaja i jeszcze sie smieje i łapie za krzyż, jest z nim gorzej niz myślałem
albo taki odruch łapania za cipe bo c**a podobno blizej dupy niz brzucha to od tyłu jajca łapie gender j***ny



jaja mogły na tej deseczce się rozstąpić niczym morze przed Mojrzeszem, jednak nie zmienia to faktu, że ból raczej powinien być doraźny, a co za tym idzie, reakcja dziwna :)

Tetrix

2020-12-12, 03:55
KebabRemover napisał/a:

jaka kaleka nie ma szans zeby mial w tych wątłych rękach tyle siły żeby utrzymać takie cielsko przed zamortyzowaniem padku na jaja, zatem upada na jaja i jeszcze sie smieje i łapie za krzyż, jest z nim gorzej niz myślałem
albo taki odruch łapania za cipe bo c**a podobno blizej dupy niz brzucha to od tyłu jajca łapie gender j***ny



Nie myjesz się, że nie wiesz co jest bliżej dupy? Jaja czy c**a? :D

1 cm dzielił go od kastracji a tak przyjął na dupe

chaber03

2020-12-12, 08:09
A co on myślał że w razie czego poleci w górę :mrgreen: :shock:

glonek1998

2020-12-12, 11:14
nie ładnie tak, bombla podpuszczać :D