18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Umilanie czasu podczas jazdy windą.

T3RMINATOR • 2021-05-16, 12:04
Głuszelec chciał spompować trochę ciśnienie.


NiemiecWaszPan

2021-05-16, 17:15
Halman napisał/a:

myślałem że ch*jem pietra będzie naciskał.. amator.



Sralman, ty to naprawdę jesteś jakiś dziwny...

Wiewór

2021-05-16, 18:55
Może go napletek uwierał i musiał ruszyć parę razy żeby się dobrze ułożyło.

Manii

2021-05-17, 04:45
PietiaGoras napisał/a:

Gratulacje. Od razu mogłabyś pryskać w swój feministyczny ryj, na to samo by wyszło.



Ahh, jakie to urocze ze utozamiasz sie ze spermiarzem walacym konia w windzie do przerazonej kobiety :wali: ...

:ja_pie**ole:

No-idea

2021-05-17, 08:45
Koleś ma aparat słuchowy, być może jest niepełnosprawny umysłowo, ale i tak chora akcja. Najgorsi pod tym względem są ci z zespołem Downa, bo potrzeby mają niczym sexocholicy, a do tego zero zahamowań społecznych i są silni fizycznie. I potem takie uśmiechnięte dziecko z Downem z plakatu "tez mam prawo do zycia" jako dorosły jest niebezpiecznym, silnym osobnikiem z chcicą nie do powstrzymania.

ecomare

2021-05-17, 11:25
Koleś niesłyszący bo widać aparat słuchowy. Ma pewnie problem z akceptacją społeczna i u kobiet.

dżonyłojlker

2021-05-17, 13:19
Manii napisał/a:

Ahh, jakie to urocze ze utozamiasz sie ze spermiarzem walacym konia w windzie do przerazonej kobiety ...



Zaczynam podejrzewać, że chcesz zawstydzić największych sadolowych przygłupów i najbardziej żałosnych palantów. Skoro nie wiesz, gówniaku co się stanie gdy rozpyli się gaz w tak małym zamkniętym pomieszczeniu, to zapytaj o to kogoś dorosłego, a jeśli znasz jakiegoś mężczyznę, to zapytaj go co by zrobił w takiej sytuacji z babą, która by go opryskała. Miałeś do wyboru tyle żółtych mordek i obrazków, to musiałeś wybrać akurat tego młodego pedała z babską fryzurą, to zawsze dużo mówi o człowieku, ale ty już dałeś nie raz taki popis, że nie jest to dla mnie zaskoczeniem.

Manii

2021-05-17, 14:52
PietiaGoras napisał/a:

Zaczynam podejrzewać, że chcesz zawstydzić największych sadolowych przygłupów i najbardziej żałosnych palantów. Skoro nie wiesz, gówniaku co się stanie gdy rozpyli się gaz w tak małym zamkniętym pomieszczeniu, to zapytaj o to kogoś dorosłego, a jeśli znasz jakiegoś mężczyznę, to zapytaj go co by zrobił w takiej sytuacji z babą, która by go opryskała. Miałeś do wyboru tyle żółtych mordek i obrazków, to musiałeś wybrać akurat tego młodego pedała z babską fryzurą, to zawsze dużo mówi o człowieku, ale ty już dałeś nie raz taki popis, że nie jest to dla mnie zaskoczeniem.



"Mezczyzne".... jeblem ze smiechu....skup sie na tym za co ten twoj "mezczyzna" obrywa gazem w windzie, a nie na technikaliach. I wiesz co robia z takimi 'mezczyznami" jak ty w pierdlu? Obnazyles sie tu parowo w ch*j z tym swoim "dreszczykiem emocji", wiec mysle ze predzej czy pozniej sie dowiesz ...