18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Umarła przez złą diagnozę?

ParanoiA • 2013-06-29, 00:41
Czy to ciapaty lekarz zawinił??? Sk***iel ledwo gada po Polsku i jest ordynatorem :idzwch*j:

Zobaczcie sami. :shock:

:shock:

Umarła 22 dni temu :-(


ja...........ia

2013-06-29, 00:54
biedny facet...

Bridgwater88

2013-06-29, 01:02
wspolczuje mu,mam nadzieje ze mnie to nie spotka :/

quartz75

2013-06-29, 02:34
Sam jesteś "ciapaty". Źle mówi? k***a, debilu - idź do szpitala i zobaczysz jak mówią rdzenni Polacy. Wypierniczaj, naciąganie faktów pod nudny już temat "ciapatych" jest smętne, nudne w ch*j. Szczególnie, że większość z was nawet dupy z przed kompa nie ruszy. Ot modny temat to będziecie błyszczeć na fali.

00niedzwiedz00

2013-06-29, 04:28
Sam jesteś k***a ciapaty .... k***a pajacu zasrany człowiek to człowiek co ty k***a ze średniowiecza sie urwałeś?? Ten człowiek jest bardziej wykształcony niż Ty. A jak by doktor był biały to co nie stało by się to?... a to że zaistniała taka sytuacja jasne ... mogło sie tak zdarzyć... i też mi przykro z tego powodu.

limon

2013-06-29, 09:13
Osobiście nie lubię ciapatych, ale w żadnym przypadku nie można tutaj oskarżać tego człowieka. Przecież tej kobiety nie leczył tylko on, ale też cała masa innych lekarzy.

Została postawiona zła diagnoza ponieważ był to nietypowy przypadek. Taka choroba występuje bardzo rzadko i lekarze mogli nie skojarzyć objawów akurat z tym schorzeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że był to błąd w sztuce lekarskiej...

Xan666

2013-06-29, 22:53
Nie mogę tego k***a oglądać. mojemu kuzynowi urodziły się dwie wcześniaczki... jedna silniejsza po roku, czyli dziś: zmarła... druga walczy o życie. PO ROKU KU...! :(

ps. ten koleś to nie ciapaty, to hindus... dokształć się!!

Kryn3k

2013-06-30, 10:59
Xan666 napisał/a:


ps. ten koleś to nie ciapaty, to hindus... dokształć się!!


A od kiedy hindus to nie ciapaty? Pojedziesz kawałek za granicę to będziesz wiedział, każdy jeden czy pakistan, banga, hindu, to ciapatuchy.

Sprajt18

2013-06-30, 11:03
Ciapaty nie ciapaty, ale co taka k***a robi w Polsce i to jeszcze jest ordynatorem...

A gościa mi szkoda :(

Plecionkarz

2013-06-30, 11:31
Tak to zawsze jest:
-pacjent cudem odratowany przez lekarza- to bóg wysłuchał naszych modlitw
-pacjent zmarły mimo wszystkich starań- ten sk***iały lekarz jest wszystkiemu winien.

valentinosek

2013-06-30, 11:32
K****a, dobrze, że to obejrzałem, mieszkam nie daleko Włodawy, nie wiedziałem, że ciepaty tam ordynatorem oddziału jest : - ) ja już go tam załatwie :>

stanik2008

2013-06-30, 11:32
Jaki wstyd, mieszkam w tej miejscowości.

MdF

2013-06-30, 11:47
Po pierwsze dziś lekarze nie decydują jak leczyc i czym leczyc ludzi, decyduja o tym urzednicy z nfz po zarzadzaniu i marketingu.
Służba zdrowia musi się jakoś bronic przed brakiem lekarzy.Początkujący lekarz(medycyny czy dentysta) bez koneksji i protekcji ma marne szanse na zrobienie specjalizacje w dobrej jednostce,dlatego bardzo duży ich % wyjeżdża za granice.Z tego powodu sprowadza się lekarzy z z innych państw.Jakoś tą dziure trzeba wypełnić a zapłacą jak zwykle pacjenci.

Siedze w temacie i uważam że jest to wina naszego państwa i nfz'u który powinno się zburzyć.



bodzik155

2013-06-30, 11:49
Zacząłem jeść jak zaczęła gadać o czarnych wymiotach...

Jarrt

2013-06-30, 12:03
valentinosek napisał/a:

K****a, dobrze, że to obejrzałem, mieszkam nie daleko Włodawy, nie wiedziałem, że ciepaty tam ordynatorem oddziału jest : - ) ja już go tam załatwie :>



Z tego co słyszałem on nie gra w Counter Strike'a. :roll: