18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ulubione przysłowie pedofila

donradman • 2014-06-29, 17:44
Jakie jest ulubione przysłowie pedofila?
W młodym ciele stary ch*j :amused:

DamianLesz

2014-06-29, 21:22
A co ma k***a do tego Kwejk?! k***a po prostu drażnią mnie takie dowc**y i ogolnie wstawki na temat dzieci. Bo to k***a nie jest smieszne a jak kogos to śmieszy to musi być głęboko patologiczny :/ I nie mam żadnej traumy z dzieciństwa pajacu.

Połowa tego portalu pewnie wygląda jak ten grubas z filmiku zamieszczonego powyżej. I bez kitu lubie ten portal ale po prostu wk***iaja mnie te wasze poj***ne żarciki na temat pedofilii. Przypuszczam również że ten portal odwiedza niejedna aspołeczna gnida wymagająca nadzoru i monitorowania jej chorej i zwyrodniałej psychiki.

Spięty to jest biustonosz na Gesslerowej lamusie i sam sobie strugaj Kapucyna do jakiś zj***nych zdjęć ch*j wie czego :/

is...........ay

2014-06-29, 21:23
DamianLesz napisał/a:

Przypuszczam również że ten portal odwiedza niejedna aspołeczna gnida wymagająca nadzoru i monitorowania jej chorej i zwyrodniałej psychiki.

Sądząc po Twoim zachowaniu, jesteś właśnie jedną z takowych. Jeżeli tak się miotasz o głupie żarciki w Internecie, to nie chcę wiedzieć, co robisz na ulicy z ludźmi, którzy się na Ciebie np. krzywo popatrzą. :roll:

kam332

2014-06-29, 21:32
dał zjebę, a mógł zabić...

is...........ay

2014-06-29, 21:38
DamianLesz napisał/a:

sam sobie strugaj Kapucyna do jakiś zj***nych zdjęć ch*j wie czego

A, z przyjemnością "postrugam Kapucyna" (wielka litera tutaj świadczy o kolejnym kompleksie?) do tych "zdjęć". :ok:
Widzę, że w nomenklaturze nurtów artystycznych też masz braki. Nie szkodzi; to "ch*j wie co", jak to określiłeś, jest raczej niszowym gatunkiem i nie każdy musiał o nim słyszeć. Nazywa się to "loli furry", lub krócej: "cubs".
Mówię to jedynie w ramach ciekawostki, bo wiedzy nigdy za wiele. A Tobie, sądząc po Twoich zasobach słownikowych, wyraźnie jej brakuje.
To nie są zdjęcia, lecz rysunki. Zdarzają się bardziej realistyczne furry, ale w tym konkretnym przypadku raczej ciężko o taką pomyłkę. Jestem pewien, że mówiąc o zdjęciach miałeś na myśli właśnie rysunki.
Pozdrawiam. ;-)

wytrzeszcz5

2014-06-29, 21:46
@up tak kulturalnego i grzecznego, "masz w głowie AMD (jesteś debilem), sp***alaj" w życiu nie czytałem.

d3...........88

2014-06-29, 21:48
Napływ pedofilów z onionforum na sadisticu.... tylko ich śmieszą takie żarty

is...........ay

2014-06-29, 21:48
@wytrzeszcz5: Ty z kolei popracuj nad składnią. Domyślam się, co masz na myśli, ale nasz lekko ograniczony kolega może z tym mieć większy problem. :)
Absolutnie nie chciałem kolegi obrazić. Twoje słowa są nadinterpretacją.

d3x88 napisał/a:

Napływ pedofilów z onionforum na sadisticu.... tylko ich śmieszą takie żarty

Mnie na przykład śmieszą dowc**y chemiczne. Chciałbym, żeby to prawo działało i w tym przypadku. Chemia jest naprawdę ciekawą nauką.

DamianLesz

2014-06-29, 21:56
Ok jak zwał tak zwał ale powiedz mi co tobą kierowało, skoro kazałeś mi się strzepać do rysunków jakichś kotów. Ja myśle że z tobą jest problem, nie ze mną :/

wytrzeszcz5

2014-06-29, 21:59
@up poczytał byś wątek o futrzkach... wartościowi ludzie tam siedzą. A Ty z tego co widzę jeno hejtować potrafisz, bo w jeszcze jednym wątku Cię upolowałem, i z takim samym ryjem wyskoczyłeś/

is...........ay

2014-06-29, 21:59
@2up: Obrazki te przedstawiają antropomorficzne zwierzęta, "rysunki kotów", jak sam słusznie zauważyłeś. Wyraźnie widać więc inspirację naturą, a natura, jak wiadomo, uspokaja. Gdybym przekierował Cię do zdjęć krajobrazów leśnych, wyzwałbyś mnie od dendrofili?
Poza tym niczego nie kazałem Ci robić, bo nie mam nad Tobą żadnej władzy. To była co najwyżej przyjacielska sugestia. :ok:

@up: Nie jestem pewien, czy umysł kolegi jest gotowy na wszystkie tematy, które w naszym wątku się przewijają, ale napewno wiele by stamtąd wyniósł. :)

KhazAkar

2014-06-29, 22:10
Co do Pana @DamianLesz to polecam mu wyluzowanie,bo spina się gorzej niż baba w ciąży jak nie dostanie tego,czego w tej chwili chce :roll:
W dodatku to sadistic.pl,strona o czarnym humorze,więc ten żart jest w 1001% na "swoim" miejscu (czyli na tym portalu)
A co do Twojego hejtu na temat z futrzakami powiem jedno: Są tam nie tylko rysunki,przy których da się zwalić,ale i poważne rozmowy na często trudne i kontrowersyjne sprawy tj. Ezoteryka (którą uwielbiam zresztą) czy filozofia.

DamianLesz

2014-06-29, 22:11
Nie nie wyzywałbym cie od dendrofili, ale dlaczego mi zasugerowałeś, że na odstresowanie się mam się strzepać k***a do jakichś j***nych kotów?! :facepalm:

is...........ay

2014-06-29, 22:13
@up: Na to pytanie już odpowiedziałem. Radzę jeszcze raz przeczytać moją poprzednią wypowiedź. :->

DamianLesz

2014-06-29, 22:21
Nie obchodzi mnie jakaś ezoteryka człowieku :facepalm: nawet nie wiem co to jest i nie zamierzam sie dowiadywać . Chodzi mi o to że wchodzę sobie na ten portal po to aby zobczyć jak ktoś komuś obtłukł morde w fajnym stylu no nie, albo poogladać jakieś pranki szydercze lub dowiedzieć się jakichś ciekawych rzeczy o broni itp, itd , a nie czytac jakies zj***ne dowc**y wymyślone na kiblu albo k***a na przystanku PKS przez jakiegoś gamonia którego jedyną życiową frajdą jest uzbieranie wirtualnych piw od podobnych do niego gamoni. Chciałem tylko powiedzieć że mnie to irytuje a tutaj mi wyskakuje jakiś kmiot i mi mówi żebym sie odstresował waląc gruche do zdjeć jakichś kotów :facepalm: