18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczny Kombajn: Toaletowe sprawy

tosiewytnie • 2011-08-11, 12:28


Wy i tak to zjedziecie... Więc może nie oglądajcie, co? ;)

creepa

2011-08-12, 13:24
nie podobno nie dostaje, tylko 'tosiewytnie' to strona partnerska, tak jak maturatozbdura. poza tym już to było parę razy poruszane w komentarzach, a mimo to niektórzy nadal nie wiedzą o tym.

Jeadong

2011-08-12, 15:37
"haters gonna hate"

Uważam, że to nie jest portal służący do wrzucania tego typu filmów ALE jeśli admin uznał, że powinien się tu znaleźć to należy uszanować jego decyzję. Poza tym na portalu jest więcej gówna i jakoś nie widzę sprzeciwu. W tym przypadku jednak chłopaki poświęcili mnóstwo własnego czasu żeby nakręcić taki materiał, który zresztą wyszedł z ich własnej inicjatywy, skleić kawałki, oprawa graficzna, dźwiękowa itd., a takie zwierzaczki jak wy wolą dla kilku wirtualnych piw zmieszać ich ciężką pracę z gównem i w dodatku myślicie, że zarabiają przy tym kokosy. Sami jednak wolicie się opie**alać przed kompem :plzdie: .Taki odcinek pojawia się raz w tygodniu, nie występuje jako jakiś j***ny spam więc jak się nie podoba to zjedź rolką film dalej.

Z drugiej strony zdanie pod filmem było zbędne i zgodzę się z komentarzami powyżej. To tak jakby jakaś firma chciała zaprezentować swój nowy produkt i na początku reklamy padł by tekst "I tak wam się nie spodoba więc wypie**alać" i zaczęła prezentację. Trochę niegrzecznie :-) .

Pozdrawiam ekipę z tosiewytnie (poza bielem, on dalej mnie wk***ia), dobra robota !

wodzwioski

2011-08-12, 16:20
Wszyscy pie**olicie, że to jest ch*jowe, ale ktoś te browary tam daje.. pie**oleni hipokryci

voldemorf

2011-08-12, 16:47
wodzwioski napisał/a:

Wszyscy pie**olicie, że to jest ch*jowe, ale ktoś te browary tam daje.. pie**oleni hipokryci



Pod filmikiem masz napisane kto te piwa stawia i nie są to ci, którzy "pie**olą" :)

@all - Jeżeli o mnie chodzi, to nic nie mam do Ulicznego Kombajnu i prowadzącego, nawet czasem lubię sobie obejrzeć. Tylko nie widzę sensu pisania rzeczy w stylu "Nie spodoba Wam się, nie oglądajcie". Jeżeli się nam nie spodoba to nie ma potrzeby wrzucać, a ci, którym się podoba mogą odwiedzać stronę To się wytnie. Zaoszczędzi to wk***ienia użyszkodników Sadistica i zj***nych komentarzy Wujka Biela na Facebooku (cytuję: "Odcinek nr 3 poszedl na sadistica :) i znowu majtkojebce się ciśnieniują")

pakicito

2011-08-13, 17:33
@up nie pie**ol i tak nikogo nie namowisz na ogladanie tego scierwa

voldemorf

2011-08-13, 17:39
@up Czytaj ze zrozumieniem, kolego ;)