18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczny Kombajn: Przyjaźń damsko-męska

tosiewytnie • 2012-10-04, 10:36


A wy macie jakąś 'przyjaciółkę'?

Pa...........an

2012-10-04, 13:04
tosiewytnie napisał/a:

A wy macie jakąś 'przyjaciółkę'?



Tak. Ma 5 palców i jest prawa.




btw. Dawajcie te materiały do poczekalni a nie od razu na główną. Ciekaw jestem ile z nich by w ogóle dostało 15 wymaganych piw...

Kóba

2012-10-04, 13:05
Jak mnie ten typ wk***ia... :-x

Plecionkarz

2012-10-04, 13:16
Te filmy są chyba tylko po to robione żeby on miał pracę.

Cysiek91

2012-10-04, 13:17
@up to go też wk***.

mr_9mm

2012-10-04, 13:22
k***a znowu te cymbały wróciły na sadola...
A już był spokój z tym gównem.

St...........ke

2012-10-04, 13:23
To k***a reklama? Czy na sadolu pojawili się równiejsi?

Numernabis

2012-10-04, 13:32
Są przyjaciółki ale nie miałem jeszcze takiej co nie chciała by się j***ć bo jakimś tam czasie.

Donor

2012-10-04, 14:00
Skoro pyta się takich pedałków to sie nie dziwie, że mówią że ta przyjaźń jest możliwa....

k***a no jak zdrowy facet może nie chcieć przer*chać laski?

polux

2012-10-04, 14:42
Donor napisał/a:

Skoro pyta się takich pedałków to sie nie dziwie, że mówią że ta przyjaźń jest możliwa....

k***a no jak zdrowy facet może nie chcieć przer*chać laski?



Mylisz pojęcie "facet". Taki chłopaszek w oczach dorosłych kobiet jest zwykłym dupkiem i pajacem ubiegającym sie za potrzebami fizycznymi. Jak czegoś mu brakuje to niech idzie na tron i tam niech sobie załatwi sprawę.

Wkurza mnie takie cos że gdy jestem na imprezce i taki pewny siebie obszczymór strzeli wprost w moją twarz że chce sie r*chac. Co ja jestem? Blog przyjmujący ogłoszenia co komu sie chce?

Nawet jak bardzo mocno bym tego pragnęła i był by przymnie znajomy z dawnych lat to w życiu bym nie puściła wodze fantazji. Jedynie z mężem.

Kobiety i dziewczyny, chłopcy i faceci - nie ma przyjaźni damsko-męskich(i na odwrót)

lisza22

2012-10-04, 14:46
Renata Rączkowska :D pseudonim "Renia"

Bartors

2012-10-04, 15:39
polux napisał/a:



Mylisz pojęcie "facet". Taki chłopaszek w oczach dorosłych kobiet jest zwykłym dupkiem i pajacem ubiegającym sie za potrzebami fizycznymi. Jak czegoś mu brakuje to niech idzie na tron i tam niech sobie załatwi sprawę.

Wkurza mnie takie cos że gdy jestem na imprezce i taki pewny siebie obszczymór strzeli wprost w moją twarz że chce sie r*chac. Co ja jestem? Blog przyjmujący ogłoszenia co komu sie chce?

Nawet jak bardzo mocno bym tego pragnęła i był by przymnie znajomy z dawnych lat to w życiu bym nie puściła wodze fantazji. Jedynie z mężem.

Kobiety i dziewczyny, chłopcy i faceci - nie ma przyjaźni damsko-męskich(i na odwrót)



Oj nie zgodzę się, przyjaźń damsko-męska może istnieć, oczywiście pewne jest ze jedna z tych osób będzie chciała por*chać czy będzie o tym myślała ALE to nie będzie to żaden związek uczuciowy a jedynie chęć r*chania, tak samo jak z byle jakimi laskami w klubie na jedna noc, byleby por*chać. (no ok, nie każdy tak robi) Wiec przyjaźń MOŻE istnieć ale zawsze będzie jakaś tam ochota żeby zamoczyć.

No i są jeszcze laski totalnie aseksualne, tez kobiety nie? Ale nawet jakby Wam płacili to byście nie r*chali.

ma...........81

2012-10-04, 15:55
WTF. Ignoruję to ustrojstwo po raz 3 i znowu po czasie wraca -_-

zi...........oo

2012-10-04, 16:10
polecam kliknąć znaczek "IGNORUJ" :) )

op...........ve

2012-10-04, 17:38
hipstery j***ne
:emo: