18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczny grajek

phrontch • 2020-03-28, 11:20
W porę uciszony

SupremeLeader

2020-03-28, 15:07
To mam tu wrzucać byle gówno tak jak ty synku? Wpie**alasz bez przerwy jakieś śmieci, do tego sypiesz tekstami które może i rozbawiają tobie podobne dzieci. Dorośnij k***a, albo przynajmniej bardziej się postaraj udawać dorosłego. Bo z poziomem tych twoich żałosnych tekstów o "starych" nadajesz się na YouTube junior. A teraz dalej żałośnie próbuj przekonać nas że jesteś dojrzały wpie**alając przy okazji te swoje "xd" i upośledzone zmiękczenia przekleństw. Trochę tego było, prawda? Na szczęście admini litościwe wypie**ali większość tego syfu już na poziomie poczekalni.

To mam tu wrzucać byle gówno tak jak ty synku? Wpie**alasz bez przerwy jakieś śmieci, do tego sypiesz tekstami które może i rozbawiają tobie podobne dzieci. Dorośnij k***a, albo przynajmniej bardziej się postaraj udawać dorosłego. Bo z poziomem tych twoich żałosnych tekstów o "starych" nadajesz się na YouTube junior. A teraz dalej żałośnie próbuj przekonać nas że jesteś dojrzały wpie**alając przy okazji te swoje "xd" i upośledzone zmiękczenia przekleństw. Trochę tego było, prawda? Na szczęście admini litościwe wypie**ali większość tego syfu już na poziomie poczekalni.

35i

2020-03-28, 15:26
SupremeLeader napisał/a:

To mam tu wrzucać byle gówno tak jak ty synku? Wpie**alasz bez przerwy jakieś śmieci, do tego sypiesz tekstami które może i rozbawiają tobie podobne dzieci. Dorośnij k***a, albo przynajmniej bardziej się postaraj udawać dorosłego. Bo z poziomem tych twoich żałosnych tekstów o "starych" nadajesz się na YouTube junior. A teraz dalej żałośnie próbuj przekonać nas że jesteś dojrzały wpie**alając przy okazji te swoje "xd" i upośledzone zmiękczenia przekleństw. Trochę tego było, prawda? Na szczęście admini litościwe wypie**ali większość tego syfu już na poziomie poczekalni.
To mam tu wrzucać byle gówno tak jak ty synku? Wpie**alasz bez przerwy jakieś śmieci, do tego sypiesz tekstami które może i rozbawiają tobie podobne dzieci. Dorośnij k***a, albo przynajmniej bardziej się postaraj udawać dorosłego. Bo z poziomem tych twoich żałosnych tekstów o "starych" nadajesz się na YouTube junior. A teraz dalej żałośnie próbuj przekonać nas że jesteś dojrzały wpie**alając przy okazji te swoje "xd" i upośledzone zmiękczenia przekleństw. Trochę tego było, prawda? Na szczęście admini litościwe wypie**ali większość tego syfu już na poziomie poczekalni.



Potwierdzam Nikt_nie zalewa Sadistica gównem,którego znaczna część ląduje w sucharach.Siedzę na portalu kilka lat ,a nie wrzuciłem ani jednego posta, bo nie mam czasu siedzieć całe dnie w internetach. Wchodzę tu żeby się rozerwć i krew mnie zalewa jak muszę przewijać coraz więcej syfu.

Nikt_nie

2020-03-28, 17:41
35i napisał/a:

Potwierdzam Nikt_nie zalewa Sadistica gównem,którego znaczna część ląduje w sucharach.Siedzę na portalu kilka lat ,a nie wrzuciłem ani jednego posta, bo nie mam czasu siedzieć całe dnie w internetach. Wchodzę tu żeby się rozerwć i krew mnie zalewa jak muszę przewijać coraz więcej syfu.



O! Kolejny bez tematów na liście , trochę użytkownik portalu :/

P.s.

Tematy bronią się piwami także ryje krótko ciotki.

P.s.2

Poczekalnia to poczekalnia, przesiew syfu musi być, Admini są od tego. Dobra Robota !!

P.s. 3

Jak to jest mieć swędzącą cipe między udami zamiast ch*ja ?

Kamil3l

2020-03-28, 18:19
Nikt_nie napisał/a:

O! Kolejny bez tematów na liście , trochę użytkownik portalu :/
P.s.
Tematy bronią się piwami także ryje krótko ciotki.
P.s.2
Poczekalnia to poczekalnia, przesiew syfu musi być, Admini są od tego. Dobra Robota !!
P.s. 3
Jak to jest mieć swędzącą cipe między udami zamiast ch*ja ?



Szczym ryj szczypior, skoro rację mają. Wrzucasz gówno, dużo. Piwa to nie wyznacznik przy takiej ilości. Zawsze jakieś tobie podobne klikną. Do tego fakt, masz teksty jak dzieciak.

Nikt_nie

2020-03-28, 18:37
Kamil3l napisał/a:

Szczym ryj szczypior, skoro rację mają. Wrzucasz gówno, dużo. Piwa to nie wyznacznik przy takiej ilości. Zawsze jakieś tobie podobne klikną. Do tego fakt, masz teksty jak dzieciak.



O k***a, trzeci bez dystansu i poczucia humoru, ... to już zgromadzenie w ch*j wam powiem.

Szkoda że nie potraficie się razem pośmiać tylko odrazu płaczecie. Chyba nie byliście w woju chłopy skoro uważacie to za dziecinne i wogóle jakieś takie ch*jowe.

Ludzie podobnie do mnie ? Spoko :) napewno fajne ,otwarte na "Codzienną dawkę czarnego humoru" jednostki.

Cieszę sie że mogę wam zapewnić jakąś rozrywkę w tych ciężkich czasach :)

Jak coś to pisać chętnie odpisze xD

Pozdro ciotki ;)

35i

2020-03-28, 18:43
Nikt_nie napisał/a:

O! Kolejny bez tematów na liście , trochę użytkownik portalu :/
P.s.
Tematy bronią się piwami także ryje krótko ciotki.
P.s.2
Poczekalnia to poczekalnia, przesiew syfu musi być, Admini są od tego. Dobra Robota !!
P.s. 3
Jak to jest mieć swędzącą cipe między udami zamiast ch*ja ?



"Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Kolejny nolife żyjący tylko portalem. Co do c*pki, to ja w odróżnieniu od Ciebie większość życia spędzam między ludźmi i nie mam czasu na całodzienne spędzanie czasu przed komputerem i wyszukiwanie gównianego kontentu. Wolę sobie wyjść na piwo z synem lub zięciem, ewentualnie na spacer z wnukiem. Aha, mam też hobby, które zajmuje mi trochę czasu i chodzę do pracy. Nie wiem czy wiesz co to jest praca, ale to coś takiego, kiedy Twoja stara wychodzi z domu na parę godzin i później przynosi pieniądze. Później za te pieniądze kupuje Tobie jedzenie i płaci za internet.

Nikt_nie

2020-03-28, 18:52
35i napisał/a:

"Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Kolejny nolife żyjący tylko portalem. Co do c*pki, to ja w odróżnieniu od Ciebie większość życia spędzam między ludźmi i nie mam czasu na całodzienne spędzanie czasu przed komputerem i wyszukiwanie gównianego kontentu. Wolę sobie wyjść na piwo z synem lub zięciem na piwo, ewentualnie na spacer z wnukiem. Aha, mam też hobby, które zajmuje mi trochę czasu i chodzę do pracy. Nie wiem czy wiesz co to jest praca, ale to coś takiego, kiedy Twoja stara wychodzi z domu na parę godzin i później przynosi pieniądze. Później za te pieniądze kupuje Tobie jedzenie i płaci za internet.



Haha śmiesznie sobie to wszystko wymyśliłeś, bujna wyobraźnia dziadku.

Hehe ch*j mnie obchodzi Twoje życie osobiste, więc nie wiem na ch*j się tam pocisz.

Nie będę się tłumaczył bo widzę że jesteś starym flakiem i trolem który myśli że wszyscy oprócz niego są dziećmi.

Na Twoim miejscu pojechałbym nad morze i przyzwyczajał się do piasku :)

Pozdro chłopie nie sraj żarem :)

35i

2020-03-28, 18:53
Nikt_nie napisał/a:

Haha śmiesznie sobie to wszystko wymyśliłeś, bujna wyobraźnia dziadku.
Hehe ch*j mnie obchodzi Twoje życie osobiste, więc nie wiem na ch*j się tam pocisz.
Nie będę się tłumaczył bo widzę że jesteś starym flakiem i trolem który myśli że wszyscy oprócz niego są dziećmi.
Na Twoim miejscu pojechałbym nad morze i przyzwyczajał się do piasku
Pozdro chłopie nie sraj żarem



Smutny jesteś, ale i tak Ci nie współczuję.

Nikt_nie

2020-03-28, 19:03
35i napisał/a:

Smutny jesteś, ale i tak Ci nie współczuję.



Nie ma czego , mam się dobrze :)