18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczna wymiana pocisków

phrontch • 2021-04-02, 13:13
Prawdopodobnie Kolumbia






rara

2021-04-02, 13:42
Irytują mnie te skaczące nagrywane fonem z monitoringu obrazki i durne komenty silvów, Film powinien być z pendrive, który ma swoje gniazdo w oponie i pochodzić z kamery w dziurze w czaszce.

Asuritta

2021-04-02, 15:04
Znalazłem sposób jak na świecie pozbyć się osób używających nielegalnej broni, nie zabijać tylko okaleczać np. upie**olić dłoń, dwie szanse... chce się bronić bronią ok ale po pokazaniu dokumentów i legalnym zakupie broni, ktoś ci ukradł pistolet i znaleziono przy kimś tej osobie upie**olić dłoń, a nie do pierdla wkładać i utrzymywać bo on wyjdzie i to samo zrobi, znaleziono w twoim domu odciski zdjąć i kot macał broń lub pobliże jej i uj***ć dłoń, znaleziono w aucie sprawdzić odciski dna i upie**olić dłoń, szybko by się skończył handel bo bez obu dłoni ciężko strzelać ;)

mrfreak16

2021-04-03, 01:01
Asuritta napisał/a:

Znalazłem sposób jak na świecie pozbyć się osób używających nielegalnej broni, nie zabijać tylko okaleczać np. upie**olić dłoń, dwie szanse... chce się bronić bronią ok ale po pokazaniu dokumentów i legalnym zakupie broni, ktoś ci ukradł pistolet i znaleziono przy kimś tej osobie upie**olić dłoń, a nie do pierdla wkładać i utrzymywać bo on wyjdzie i to samo zrobi, znaleziono w twoim domu odciski zdjąć i kot macał broń lub pobliże jej i uj***ć dłoń, znaleziono w aucie sprawdzić odciski dna i upie**olić dłoń, szybko by się skończył handel bo bez obu dłoni ciężko strzelać



Synku zejdź na ziemię...

I daj namiary na dilera, srogo Cię na orbitę wyj***ło