18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczna sonda

Marcoos • 2012-12-29, 15:31
Chyba się wk***ili na ankietera :-)

zonk

2012-12-29, 17:26
nemiroff napisał/a:

mega szacun dla pytowców za cierpliwość. powinien był od razu wypie**olić liścia tej tępej k***ie i zgasić tego pie**olonego frajera.


Sam powinieneś dostać w ryj razem z tym frajerem z mikrofonem. Jak widzą takiego jebniętego natręta, to nie dziwne że się wk***ili.

mglisty

2012-12-29, 17:42
pie**olicie, ale jakbyście byli w trakcie kłótni albo wk***ili się srodze to zareagowalibyście identycznie.

Rafao

2012-12-29, 17:44
Prawda o naszym społeczeństwie. Pyta prowokuje i obnaża zarówno mentalność ludzi, jak i zjawiska do których owa mentalność się przyczynia. Bardzo zaskakuje mnie postawa niektórych starszych ludzi, którzy podchodzą z jajem do zachowania prezentowanego przez Pytę. Okazuje się, że ci starsi ludzie, często mają więcej dystansu i cierpliwości, niż reprezentanci młodego pokolenia, których mózgi zostały wyniszczone przez media masowe. TVN pokazuje radykalnych moherów, Pyta pokazuje prawdę w sposób obiektywny, bo prowokuje wszystkich. Jak widać idioci są wszędzie, z naciskiem na lewactwo.

Mleczarzmail

2012-12-29, 19:52
Stwierdzam, że frajerem i p*zdą jest jednak ten brodacz z pedalską grzywką. Grozi po czym spi***ala...

rusofil

2012-12-29, 21:52
Ja pie**olę, żałosna k***a i żałosny idiota. Takie chamstwo powinno być uznane za zwyczajne przewinienie, i karane, chociażby pieniężnie. Ciekawe co by się stało, gdyby chamy musiały bulić forsę za to, że nie potrafią się, j***ni, powstrzymać. Rzecz jasna, nie mówię o stronach typu Sadol, gdzie leci k***a za k***ą, ale na ulicy? Dobrze, że to wideo jest w necie, takie ścierwa należy ośmieszać.

Paweł92

2012-12-30, 01:17
Sonde w dupe hahahahaha

Fixer90

2012-12-31, 22:00
Pewnie się kłócili i trafił na zły moment.