18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczna impreza z balonikami...

Halman • 2022-10-14, 07:47

ekspert ma głos bo to chyba nie butapren..?

Fraglessi

2022-10-14, 08:06
Podtlenek azotu. Efekty: halucynacje, smieszne wizje, smiech z niczego, dezorientacja, falowanie lub kręcenie obrazu. ogólnie fajnie. Polecam! Jak ktoś chce może spróbować z bitą śmietaną. W pojemniku "bitej śmietany" znajdują się 2 rzeczy: substancja o płynnej konsystencji i N2O. Reszta w internetach.

cezaar83

2022-10-14, 08:39
hel tez sie tak pali, wydmuch*jesz i w balonik, taki obieg po kilka razy

BambiPMT

2022-10-14, 09:20
polledent napisał/a:

Podtlenek azotu. Efekty: halucynacje, smieszne wizje, smiech z niczego, dezorientacja, falowanie lub kręcenie obrazu. ogólnie fajnie. Polecam! Jak ktoś chce może spróbować z bitą śmietaną. W pojemniku "bitej śmietany" znajdują się 2 rzeczy: substancja o płynnej konsystencji i N2O. Reszta w internetach.



Mówisz wąchasz se z chłopakiem poppersa, żeby dupka luźniejsza była?
Szkoda że nie u mnie na osiedlu taka akcja. Wpadłbym w środek i liście całej ekipie. Szczególnie p*zdom co się po ulicy pokładają.

janniezbedny23

2022-10-14, 09:28
U mnie trzydzieści lat temu dzieci bawiły się tak z budaprenem :mrgreen:

Salce5oN

2022-10-14, 10:34
Bambrych napisał/a:

Mówisz wąchasz se z chłopakiem poppersa, żeby dupka luźniejsza była?
Szkoda że nie u mnie na osiedlu taka akcja. Wpadłbym w środek i liście całej ekipie. Szczególnie p*zdom co się po ulicy pokładają.



Widze ze kolega w temacie :mrgreen:

Green gas dostepny we wszystkich lokalnych slepikach w UK. Wyglada jak naboje do syfonu. Przy zakupie 24 paczka balonow gratis:)

htp

2022-10-14, 10:37
Salce5oN napisał/a:

Widze ze kolega w temacie
Green gas dostepny we wszystkich lokalnych slepikach w UK. Wyglada jak naboje do syfonu. Przy zakupie 24 paczka balonow gratis:)



Czyli podtlenek azotu, naboje do bitej śmietany.

cormax19000

2022-10-14, 11:44
W uk wszędzie po weekendzie leża te naboje do syfonów a w polskich rejonach to same puszki karpackiego albo taniego cydra :mrgreen:

Hexagon

2022-10-14, 12:56
Bambrych napisał/a:

Mówisz wąchasz se z chłopakiem poppersa, żeby dupka luźniejsza była?
Szkoda że nie u mnie na osiedlu taka akcja. Wpadłbym w środek i liście całej ekipie. Szczególnie p*zdom co się po ulicy pokładają.



ja pie**ole jaki internetowy Chuck Norris.... ważysz chociaż z 50 kg twardzielu ???? hahahahahahahaahah trzeba byc meeega p*zdą żeby pisać takie komentarze jak twój synu

dogip

2022-10-14, 12:58
ch*ja się znacie. Podtlenki azotu czy tam budapren? W jakim wy towarzystwie się obracacie? Zwykłe niedotlenienie mózgu wywołane pompowaniem balonów i wprowadzeniem błędnika w osłupienie poprzez obroty ciała. Normalna reakcja organizmu. Nie trzeba żadnej chemii.

Maniecky

2022-10-14, 13:24
Ekipa Mulitkulti plus jeden bialy pasztet... mialem nadzieje ze cos przejedzie tego wirujacego pedalka

0rion

2022-10-14, 13:43
to jest w uk. mieszkam tu od jakos 20 lat. chodzac do szkoly typu liceum przed wejsciem stoi grupa 10 negridow i innych podgatunkow i nawet sie nie pie**ola tylko pala zielsko i napie**alaja balony pod samym wejsciem. oczywiscie nauczyciele nawet nic z tym nie robia bo raz ze boja sie o wlasne bezpieczenstwo a dwa ze nie chca urazic uczuc sniadnych gentelmenow. patologia

BambiPMT

2022-10-14, 13:54
Hexagon napisał/a:

ja pie**ole jaki internetowy Chuck Norris.... ważysz chociaż z 50 kg twardzielu ???? hahahahahahahaahah trzeba byc meeega p*zdą żeby pisać takie komentarze jak twój synu



Ehh może za młody jesteś, ale kiedyś to był u nas porządek. Takie niedosrane gówno jak ty i te gnoje z balonikami te szopki to se mogło odpie**alać w głębi lasu. A nie po ulicy się pokładać. Schowaj się w swojej piwnicy penetruj se tam dildosami odbyt czy co tam wolnym czasie robisz i zamknij p*zde.

Hexagon

2022-10-14, 14:16
Bambrych napisał/a:

Ehh może za młody jesteś, ale kiedyś to był u nas porządek. Takie niedosrane gówno jak ty i te gnoje z balonikami te szopki to se mogło odpie**alać w głębi lasu. A nie po ulicy się pokładać. Schowaj się w swojej piwnicy penetruj se tam dildosami odbyt czy co tam wolnym czasie robisz i zamknij p*zde.



ty debilu przeczytałeś co napisałeś przed wysłaniem,<< moje córki są pewnie starsze od ciebie a na pewno mądrzejsze ... kretynie przecież nie da się zrozumieć twojego bełkotu, nie potrafisz sklecić nawet zdania .... jestes umysłowym klapkiem kuboty, a to że ciągle wypisujesz coś o pedałach świadczy że sam masz pewnie takie zapędy i chętnie przyjąłbyś coś w dupę tylko się boisz co koledzy powiedzą , mam rację ??? k***a wiem że mam synku :)

AnalAcrobat

2022-10-14, 14:44
Bambrych napisał/a:

Mówisz wąchasz se z chłopakiem poppersa, żeby dupka luźniejsza była?
Szkoda że nie u mnie na osiedlu taka akcja. Wpadłbym w środek i liście całej ekipie. Szczególnie p*zdom co się po ulicy pokładają.



Jeżeli jedyne o czym pomyślałeś podczas czytania jak działa chemia na organizm człowieka to wąchanie z chłopakiem i luźniejsza dupka , toś pedał, albo kryptopedał ( co sam wojuje z gejami w internecie, ale sam miał kilka epizodów )

:->