18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uliczna bójka

~Angel • 2022-12-24, 00:43
Dwóch mężczyzn walczy na środku ulicy, podczas gdy trzeci, uzbrojony w pistolet, próbuje powstrzymać konflikt i zaprowadzić pokój. Ze względu na jego postawę i sposób, w jaki zwraca się do jednego z nich wygląda na to, że są przyjaciółmi ale czy na pewno :lol:


zdrowoyebne

2022-12-24, 00:56
niebawem cos czuje zobaczymy tych 2 na hardzie

petrus19

2022-12-24, 01:01
Galicja, Hiszpania

smc

2022-12-24, 10:05
Cosa Nostra w rurkach... :lol:

PanKukuruźnik82

2022-12-24, 10:06
Nosz k***a ! Dobrze mu szło, wygrywał a od 0.17 chyba za bardzo uwierzył w swoje możliwości i stalową szczekę. Dostał ciężki wpie**ol i to na własne życzenie. Kompletny amator.
Walczysz do końca, aż przeciwnikowi odetnie zasilanie. Masz go k***a znokautować, ma stracić przytomność. Dopiero wtedy możesz czuć się bezpieczny i wygrany. Każde inne odstępstwo od tej reguły skutkuje tym co na filmiku.
I mam prawo to powiedzieć jako gość co bił sie na ulicy dziesiątki razy. Już od lat 90 siątych gdzie wtedy duża część sadoli skakała u ojca z jajka na jajko lub w piaskownicy psie gówno patykiem szturchali.
Z perspektywy czasu widzę że obecna młodzież to w dużej części p*zdy i leszcze.
Nawet nie zdajecie sobie gówniaki sprawy jak było niebezpiecznie w Polsce nocą w latach 90 i na początku 2000r. Szczególnie w dużych miastach (moja Warszawa)
Kto to wtedy przeżył, ten teraz żadnych nocnych eskapad na mieście sie nie boi.

PabllosSantoDaSilva

2022-12-24, 10:24
Coś mi się wydaje, że arbiter sprzyjał bardziej słabszemu, któremu nieco pomógł w ostatecznym rozrachunku.

zwierzak30

2022-12-24, 10:53
PanKukuruźnik82 napisał/a:


.... Szczególnie w dużych miastach (moja Warszawa)
Kto to wtedy przeżył, ten teraz żadnych nocnych eskapad na mieście sie nie boi.



To ty nigdy nie byłeś na wiejskich "potupajach". Do 22 giej względnie spokój.A potem regularnie co jakieś 20-30 minut napie**alanka,dyskusja,zgoda i na sale znowu do picia. A za 20-30 minut,powtórka. :)
Pracowałem jako "ochraniacz :) " na takich imprezach wiejskich.Dobra kasa,śmiesznie,wiejskie dziewoje. :) Właściciela knajpy interesował spokój w lokalu.Przy "selekcji" przed wejściem do "lokalu",ten kto już ma jakieś doświadczenie w tym "interesie".Potrafi wyłowić osobników potencjalnie kłopotliwych. :) Informowałem ich,iż na sali to tylko Ja mogę się napie**alać. Na zewnątrz mam wyj***ne.W większości przypadków działało. :)
Z tragedii jakich się naoglądałem przy okazji.Można by książkę napisać. :)
Pane Chawranek.To se ne wróci. :(

Autor

2022-12-24, 11:02
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Nosz k***a ! Dobrze mu szło, wygrywał a od 0.17 chyba za bardzo uwierzył w swoje możliwości i stalową szczekę. Dostał ciężki wpie**ol i to na własne życzenie. Kompletny amator.
Walczysz do końca, aż przeciwnikowi odetnie zasilanie. Masz go k***a znokautować, ma stracić przytomność. Dopiero wtedy możesz czuć się bezpieczny i wygrany. Każde inne odstępstwo od tej reguły skutkuje tym co na filmiku.
I mam prawo to powiedzieć jako gość co bił sie na ulicy dziesiątki razy. Już od lat 90 siątych gdzie wtedy duża część sadoli skakała u ojca z jajka na jajko lub w piaskownicy psie gówno patykiem szturchali.
Z perspektywy czasu widzę że obecna młodzież to w dużej części p*zdy i leszcze.
Nawet nie zdajecie sobie gówniaki sprawy jak było niebezpiecznie w Polsce nocą w latach 90 i na początku 2000r. Szczególnie w dużych miastach (moja Warszawa)
Kto to wtedy przeżył, ten teraz żadnych nocnych eskapad na mieście sie nie boi.



Dzisiejsi chłopcy w tych swoich fryzurkach i ubrankach w latach 90tych i tak jak wspomniałeś na początku millenium - życia by nie zaznali.
Ja miło wspominam te czasy, choć były bolesne. Nie ma piękniejszej chwili, gdy w 5 startujesz do 20, leżysz zalany krwią, patrzysz na kumpli i spojrzenia mówią wszystko. Nie spękaliśmy, nie obsraliśmy się i nie sp***olilismy tylko wjechaliśmy w nich. Wyjęliśmy im dwóch, trzech. Wówczas na ulicy jak nie trafiłeś na totalnego pojeba, ze składakiem lub sprężynowcem; to przeciwna ekipa Cię szanowała i nie uprawiała skoków po główce. Doceniali to, żeś charakterny. A dziś p*zdeusze grający na konsoli jedyny dreszczyk emocji przeżywają jak im mama do pokoju wejdzie w trakcie k***a wyimaginowanej misji w zafajdanej gierce.
Sądzę, że są jeszcze osiedla, gdzie mocnych chłopaków można spotkać, ale podejrzewam, że to już coraz rzadsze zjawisko.
U nas w ustawianych zawsze czuwało 3, 4 chłopaków, aby nie doszło do poważnych uszkodzeń w obrębie głowy, gdy pod wpływem adrenaliny napie**alasz już w leżący worek.

zbynekmaslanka

2022-12-24, 11:04
Ciekawostka: Wczoraj byłem w nocy w Mcdonaldzie. Patrzę jakaś kłótnia. Wysoki Polak ma jakiś problem chyba do 3 ukraińców (raczej to nie ruskie). Tak na oko Polak taki z dwudziestoparoletni chłopak , bardzo wysoki, tak trochę taki wiecie burak co po imprezach lata, 3 ukraincó zdawało się normalnych w sensie nie jakieś buraki. Nie wiem o co chodziło bo to wiecie jak z pijanymi wystaczy małą iskra zapalna. W każdym razie potraktowali tych ukrainców gazem i trochę tak obili i przekopali ale lekko (bez zgonu). Trochę żałuję że się nie zapytałem o co chodzi, a może i dobrze be jeszcze i ja bym zarobił. Podsumowując trochę to smutne jeśli dostali za darmo. Kiedyś widziałem akcję gdzie wj***li ukraincowi ochroniarze i chyba postronni ludzie. To było na miescie w jakimś klubie. Na własne oczy widziałem jak ten Ukrińcec uderzył kobietę w twarz. Takich to tylko przekopać do nieprzytomności.

chorym

2022-12-24, 12:05
Chłopom co się odpalił stary ludwiczka

Marcinqqq

2022-12-24, 13:11
opera dodała taki myk jak lucid mode, niby poprawia jakokość i powiem wam że trochę lepiej widać jak jest ch*jowa jakość

MyChester

2022-12-24, 20:15
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Nosz k***a ! Dobrze mu szło, wygrywał a od 0.17 chyba za bardzo uwierzył w swoje możliwości i stalową szczekę. Dostał ciężki wpie**ol i to na własne życzenie. Kompletny amator.
Walczysz do końca, aż przeciwnikowi odetnie zasilanie. Masz go k***a znokautować, ma stracić przytomność. Dopiero wtedy możesz czuć się bezpieczny i wygrany. Każde inne odstępstwo od tej reguły skutkuje tym co na filmiku.
I mam prawo to powiedzieć jako gość co bił sie na ulicy dziesiątki razy. Już od lat 90 siątych gdzie wtedy duża część sadoli skakała u ojca z jajka na jajko lub w piaskownicy psie gówno patykiem szturchali.
Z perspektywy czasu widzę że obecna młodzież to w dużej części p*zdy i leszcze.
Nawet nie zdajecie sobie gówniaki sprawy jak było niebezpiecznie w Polsce nocą w latach 90 i na początku 2000r. Szczególnie w dużych miastach (moja Warszawa)
Kto to wtedy przeżył, ten teraz żadnych nocnych eskapad na mieście sie nie boi.



XD beka z Ciebie typie uważaj bo ktoś Ci uwierzy w bzdury fajansie

matdey

2022-12-25, 22:02
MyChester napisał/a:

XD beka z Ciebie typie uważaj bo ktoś Ci uwierzy w bzdury fajansie



Napisz więcej "XD" "beka z Ciebie", jak dzieci w gimnazjum kiedy to było "modne" 10 lat temu.

MyChester

2022-12-26, 22:37
matdey napisał/a:

Napisz więcej "XD" "beka z Ciebie", jak dzieci w gimnazjum kiedy to było "modne" 10 lat temu.



Kolejny przychlast z Internetu, który myśli, ze jest kozak