18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ułańska szarża z maszynką do golenia

GeorgeHarvey1 • 2022-09-06, 23:03

Pan Jay Jackson nie dał rady i umarł.Moreno Valley, California

perun14

2022-09-06, 23:18
Ale spokój w głosie tej kobiety, aż niemożliwe.

kowboj

2022-09-06, 23:34
czy w takiej sytuacji jak ktos wchodzi pod linię strzału to samobójstwo nie jest? Niby celowe zachowanie ale z drugiej strony sam się nie zabija ale ktoś mu w tym pomaga :D Ah te moralne kwestię jest czy nie jest :D

woytasw

2022-09-07, 09:04
Podoba mi się te amerykańskie policyjne strzelanie - nikt się nie przejmuje, że w tle łażą ludzie, jeżdżą samochody. A pocisk gdzieś się musi zatrzymać...

ungubungu

2022-09-07, 11:17
woytasw napisał/a:

Podoba mi się te amerykańskie policyjne strzelanie - nikt się nie przejmuje, że w tle łażą ludzie, jeżdżą samochody. A pocisk gdzieś się musi zatrzymać...



Gdyby mieli się pie**olić w tańcu tak jak w Europie, to już dawno by tam mieli małpi gaj. Patrzył byś na przejeżdżające auto, jak leci na Ciebie 130kg goryl na metaamfetaminie?

Ziebaj

2022-09-07, 13:57
ungubungu napisał/a:

Gdyby mieli się pie**olić w tańcu tak jak w Europie, to już dawno by tam mieli małpi gaj. Patrzył byś na przejeżdżające auto, jak leci na Ciebie 130kg goryl na metaamfetaminie?



No jakoś k***a mają malpi gaj, malpie promocje, etc...

AdamBrown

2022-09-07, 19:43
Obiecali mu albo psychiatric unit
Albo że go zastrzelą
A on wybrał żeby go zastrzelili,
z resztą mu sie wcale nie dziwię, jakby wyjoł te ręce z kieszeni, albo klęknół, to by tylko uczyniło jego śmierć dłuższą i bardziej bolesna. Tak jest jak sie poddajesz śmieciom tego systemu.

asdik

2022-09-10, 23:35
brawa dla Policjantów i Policjantek!!~Szacun!!!

WujekMajkel

2022-09-11, 00:51
asdik napisał/a:

brawa dla Policjantów i Policjantek!!~Szacun!!!



No właśnie chciałem o tym napisać. Elegancko, grzecznie i kulturalnie rozegrane. A nie darcie ryja "get on de grand ! szoł mi jor hends ! PEWPEWPEWPEWPEWPEW ! szoł mi jor hends PEW PEW PEW ! dont mułw ! szoł mi jor hends ! PEW PEW ! szots fajred."
Bardzo długo czekałem na taki filmik bo już zaczynałem myśleć, że tam serio do policji się idzie, żeby postrzelać do ludzi bezkarnie.