18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uła ha pedały dwa, uła ha debile rozjebane

~Velture • 2024-01-05, 20:03
Tym razem konkurs na mierzenia ku*asów przegrał jednogłośnie pan w służbowym mondeo.


Zbyszek3000

2024-01-05, 20:11
Każdy kierowca powinien być bity raz w miesiącu by trzeźwo myślał.
Kierowy BMW przed każdą jazdą :lol:

dżonyłojlker

2024-01-05, 20:24
Nigdy nie rozumiałem pedałów, którzy muszą koniecznie wyprzedzać z lewej, jakby k***a z prawej się nie dało. j***ne przepisowe, podporządkowane p*zdy grochowe. Jak im jakiś stary ch*j, który nigdy w życiu nie siedział za kierownicą, nakaże ustępować na jezdni pierwszeństwa pieszym karaluchom, to się k***y będą zatrzymywać przez tymi osranymi radzieckimi przejściami typu zebra. j***ć prądem zniewolonych cwe*i.

~Velture

2024-01-05, 20:48
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem pedałów, którzy muszą koniecznie wyprzedzać z lewej, jakby k***a z prawej się nie dało. j***ne przepisowe, podporządkowane p*zdy grochowe. Jak im jakiś stary ch*j, który nigdy w życiu nie siedział za kierownicą, nakaże ustępować na jezdni pierwszeństwa pieszym karaluchom, to się k***y będą zatrzymywać przez tymi osranymi radzieckimi przejściami typu zebra. j***ć prądem zniewolonych cwe*i.



Piątek wszedł mocno

Siriuz

2024-01-05, 21:22
Tytuł sugeruje rozj***nych pedalistów.... co za gówno

piter52

2024-01-05, 21:36
Zabrakło ofrędzlowanej hinduskiej ciężarówki z zesranymi hamulcami.

Nawalony_Zajac

2024-01-05, 22:04
ch*j z materiałem. Uchachał mnie opis i za to kufelek powędrował.

Janko

2024-01-06, 00:00
ch*j wie o co chodzi

TwójCzarnyPan

2024-01-06, 00:27
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem pedałów, którzy muszą koniecznie wyprzedzać z lewej, jakby k***a z prawej się nie dało. j***ne przepisowe, podporządkowane p*zdy grochowe. Jak im jakiś stary ch*j, który nigdy w życiu nie siedział za kierownicą, nakaże ustępować na jezdni pierwszeństwa pieszym karaluchom, to się k***y będą zatrzymywać przez tymi osranymi radzieckimi przejściami typu zebra. j***ć prądem zniewolonych cwe*i.


Wyluzuj, to przepisy są poj***ne, nie piesi albo kierowcy. No dobra, niektórzy są, ale większość nie. Zgoda co do wyprzedzania z prawej, w Stanach wolno i nic złego się nie dzieje. Przejścia dla pieszych powinny być dwóch różnych kategorii jak w UK, z bezwzględnym pierwszeństwem pieszego tam gdzie to konieczne (trudno przeoczyć, mają migające lampki na słupach) i reszta z pierwszeństwem dla kierowców. I będzie dobrze.
Aha i jeszcze rowerzystów nauczyć, że czerwone światło jest nie tylko dla samochodów, a rower ma być k***a oświetlony bo lampki kosztują grosze.

Bul_od_bytu

2024-01-06, 02:52
Nie oszukujmy się. Każdy miał kiedyś podobną sytuację, w której chciał zrobić podobnie z takim zjebem za kółkiem :D

xv89

2024-01-06, 09:46
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem pedałów, którzy muszą koniecznie wyprzedzać z lewej, jakby k***a z prawej się nie dało. j***ne przepisowe, podporządkowane p*zdy grochowe. Jak im jakiś stary ch*j, który nigdy w życiu nie siedział za kierownicą, nakaże ustępować na jezdni pierwszeństwa pieszym karaluchom, to się k***y będą zatrzymywać przez tymi osranymi radzieckimi przejściami typu zebra. j***ć prądem zniewolonych cwe*i.




Polecam zainwestować w gruza do 10k i nim się na codzień rozbijać. Ja tak robię. Dużo mniej stresu z jazdy furą na którą masz wywalone, a przygłupów wymuszających pierwszeństwo "bo przecież się zatrzyma/zwolni" można pięknie karać.

420710247365

2024-01-06, 12:10
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem pedałów, którzy muszą koniecznie wyprzedzać z lewej, jakby k***a z prawej się nie dało. j***ne przepisowe, podporządkowane p*zdy grochowe.



Dokładnie tak jak mówisz. W tym przypadku to nawet nie byłoby nieprzepisowe wyprzedzanie. Wyprzedzanie jest kiedy zmieniasz pas, przyspieszasz aby znaleźć się przed pojazdem któy był przed tobą kiedy jechałeś pasem który właśnie opuściłeś po czym wracasz na ten pas i jesteś z przodu tego pojazdu. To jest manewr wyprzedzania. Jeśli jedziesz jednym pasem zgodnie z dopuszczalną prędkością to dla ciebie nie ma znaczenia czy pojazdy po twojej prawej czy lewej stronie jadą szybciej od ciebie czy wolniej i czy wasza relatywna pozycja na drodze się zmienia. Po prostu jedziesz swoim pasem z przepisową i to wszystko. Ale jest wielu idiotów którzy dzielą pasy na "szybkie" i "wolne" i mają wdrukowane we łbie że jeśli ktoś obok jedzie "szybkim" a oni "wolnym" pasem to za ch*ja Wacława nie wolno im jechać szybciej bo jeszcze z nieba zstąpi Bóg i ich zajebie piorunem!

petru23

2024-01-06, 12:29
Niebieskie blachy to chyba dyplomatyczne?

Bul_od_bytu

2024-01-06, 16:22
420710247365 napisał/a:

Dokładnie tak jak mówisz. W tym przypadku to nawet nie byłoby nieprzepisowe wyprzedzanie. Wyprzedzanie jest kiedy zmieniasz pas, przyspieszasz aby znaleźć się przed pojazdem któy był przed tobą kiedy jechałeś pasem który właśnie opuściłeś po czym wracasz na ten pas i jesteś z przodu tego pojazdu. To jest manewr wyprzedzania. Jeśli jedziesz jednym pasem zgodnie z dopuszczalną prędkością to dla ciebie nie ma znaczenia czy pojazdy po twojej prawej czy lewej stronie jadą szybciej od ciebie czy wolniej i czy wasza relatywna pozycja na drodze się zmienia. Po prostu jedziesz swoim pasem z przepisową i to wszystko. Ale jest wielu idiotów którzy dzielą pasy na "szybkie" i "wolne" i mają wdrukowane we łbie że jeśli ktoś obok jedzie "szybkim" a oni "wolnym" pasem to za ch*ja Wacława nie wolno im jechać szybciej bo jeszcze z nieba zstąpi Bóg i ich zajebie piorunem!



Powinieneś realizować się na Wiejskiej z taką nowomową.
W PL mamy nakaz jazdy prawą stroną drogi, to samo dotyczy dróg wielopasmowych. O głupotach na temat wyprzedzania, o których piszesz to szkoda gadać bo chyba właśnie przez takich geniuszy jak ty wprowadzili wysokie kary za wyprzedzanie na przejściach dla pieszych.

Wyprzedzanie z prawej jest dozwolone w PORD, ale na określonych drogach więc chyba nie masz racji.

420710247365

2024-01-06, 17:41
Bul_od_bytu napisał/a:

Powinieneś realizować się na Wiejskiej z taką nowomową.
W PL mamy nakaz jazdy prawą stroną drogi, to samo dotyczy dróg wielopasmowych. O głupotach na temat wyprzedzania, o których piszesz to szkoda gadać bo chyba właśnie przez takich geniuszy jak ty wprowadzili wysokie kary za wyprzedzanie na przejściach dla pieszych.
Wyprzedzanie z prawej jest dozwolone w PORD, ale na określonych drogach więc chyba nie masz racji.



No cóż zgodnie z taką logiką jeśli typ jadący lewym pasem zwolni do 1 km/h to jadący prawym pasem też muszą zwolnić do 1 km/h bo nie wolno im szybciej jechać , powodzenia i do zobaczenia na trasie.