18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ukryte przesłanie w MATRIXie

matasraka • 2016-05-13, 18:36
chyba każdy widział trylogie MATRIX i na pewno każdy zastanawiał się nad przesłaniem ale trafiłem na wykład niejakiego Mark Passio, który dokładnie omawia alegorie zawarte w tym filmie.
Ilość ukrytych symboli jest oszałamiająca.
Pierwszy raz po przeszło 15 latach na nowo zacząłem się zastanawiać nad przesłaniem tego filmu i można dojść do wniosku , że chodziło jednak o COŚ innego...

UWAGA wykład trwa 2h!!
więc zrób sobie kawę i miłego oglądania [albo zachowaj link na później].
Jeśli za mocne [przesłanie] to na harda!




Mark Passio jest niezależnym badaczem, mówcą, uczestnikem radio talk show, organizatorem konferencji i działaczem na rzecz wolności z Filadelfii. Mark podjął zadanie montażu ogromnej ilości poszukiwań w dziedzinie badań metafizyki, okultyzmu, duchowości , symboliki i świadomości . W 2007 roku, Mark rozpoczął przedstawianie informacji w formie serii prezentacji pt „What On Earth Is Happening”, z zamiarem rozpropagowania tego zasobu wiedzy do zwiększenia świadomości publicznej. Mark założył własną stronę internetową w 2008 roku w WhatOnEarthIsHappening. W 2010 roku, Mark rozpoczął hosting własnego tygodniowego internetowego programu radiowego, zwanego także „What On Earth Is Happening”, która trwa do dnia dzisiejszego w formie podcastów na stronie Marka. Mark jest także jednym z współtwórców oraz gospodarzy konferencji „Free Your Mind”, która odbywa się w Filadelfii a poświęconej zagadnieniom związanym ze świadomością, kontrolą umysłu i okultyzmem. Z biegiem lat, Mark ściśle współpracował z grupami aktywistów w swojej dziedzinie , takich jak „Tesla Science Foundation” , „Truth, Freedom, Property” oraz „Survive & Thrive Philadelphia”. Ostatnim przedsięwzięciem Marka było prowadzenie intensywnego seminarium pod nazwą „Natural Law: The Real Law Of Attraction & How To Apply It In Your Life”.

Lololoney

2016-05-13, 18:42
matasraka napisał/a:


UWAGA wykład trwa 2h!!
więc zrób sobie kawę i miłego oglądania


Poj***ło cię?!
Może chociaż jakieś przykłady, czy coś, żeby można było stwierdzić, czy w ogóle warto...

TB303

2016-05-13, 18:44
Nie czytałem i nie oglądałem ale zgaduję, że będzie mowa o illuminati, jakieś teorie spiskowe i tego typu bzdety, prawda?

Ra...........hi

2016-05-13, 18:51
Na początku uznałem, że to pie**ole bo po angielsku. Przez przypadek właczyłem i okazało się ,ze sa napisy :O

dagins

2016-05-13, 21:55
Dzięki za film, właśnie dla takich materiałów wciąż tutaj zaglądam. Sam nie byłem w stanie tego wszystkiego wyłapać w filmie.

pi...........ja

2016-05-14, 17:54
Podziwiam gościa. Oglądać te idiotyczne filmy tak dokładnie i pewnie wielokrotnie...

parolpl

2016-05-14, 21:39
Niby fajnie poszukał fragmentów, ale przesłania z filmu i z jego interpretacji nie są jakoś odkrywcze, ograniczone do frazesu "bądź wojownikiem, obal system".

Toolpa

2016-05-18, 01:00
Tak, tak... wielkie przesłanie, a bracia reżyserzy od niedawna są siostrami. Piorą Wam łby, a Wy się cieszycie, że zgłębiacie tajemną wiedzę ukrytą w filie. Ostrzegam, a sam uważam, że czerpania takich bzdur jest szkodliwe dla higieny ducha i psychiki.

SzatanskaDupa500

2016-05-18, 13:19
jak ja nie lubie takich pie**oleń że w matrixie jest ukryty jakis przekaz.. jak nasram i z gówna ułoży sie jakas literka to tez mam wykłądy o tym robić?

SamSobieBogiem

2016-05-19, 17:00
@up patrząc na Twój nick to, że sie nie ułoży jakis przekaz z Tgówna nie jest takie oczywiste.

ke...........rx

2016-05-19, 22:23
obejrzałem całe, ch*jowe nie oglądać :mikolaj:

qwerty1234567890

2016-05-25, 20:24
Że też nie oparł się na filmie v jak vendetta. Ostatnio zastanawiam się co by kontrola ludzi dała? mówi się o bogactwach dla panów, ale czy oni nie są już teraz bogaci, lobbują ustawy pod siebie i mają nie ograniczone możliwości? Więc na grzyba im kontrola choćby połowy świata, jak teraz sami stoją ponad prawem i mogą robić co im się podoba... a ludziom nie trzeba narzucać kontroli bo sami dają się kontrolować, dobrowolnie...