18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukryte przesłanie

freaky • 2020-04-19, 15:18
Gdy nudzi się w domu, bo lasy zamknęli.


pazuzu

2020-04-19, 17:14
Spokojnie na razie jebac PiS, zmieni się partia rządząca to będzie jebac xyz, każda władza dba tylko o sobie a ludzi ma w p*zdzie

fieryangel

2020-04-19, 17:22
Sz.Pan napisał/a:

Jedno jest pewne, skoro nie fan pisu to na pewno pedalstwa albo nieudacznictwa i złodziejstwa - innych opcji nie ma.


Jak to? Innych opcji nie ma?
Bo w TV nie mówią, co?
Mózg wyprany konkretnie widzę...

danglan

2020-04-19, 17:37
Liczyłem na coś spektakularnego... A tu "j***ć PiS" no żenada...

edmund

2020-04-19, 17:46
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mam wrażenie, że nie każdemu to się spodoba



mnie to wali, bo i tak będę głosować na PIS jak większość normalnych Polaków,
i w dupie mam ból dupy takich jak ty

koolowsky

2020-04-19, 18:04
edmund napisał/a:

mnie to wali, bo i tak będę głosować na PIS jak większość normalnych Polaków,
i w dupie mam ból dupy takich jak ty



Edmund ty stary debilu. Jeśli faktycznie masz 54 lata to na pewno dobrze pamiętasz PRL i dobrze wiesz jak to sie skończyło. PiS to j***ne komuchy z ta różnicą, że chodzą do kościoła.

Mówisz o normalnych Polakach. I tak racja, normalny (typowy) Polak jest głupi. I faktycznie Pis to partia opierająca się na tej głupszej części społeczeństwa, która nie potrafi samodzielnie myśleć i państwo musi ich we wszystkim wyręczać. Gardzę takimi patałachami.

fieryangel

2020-04-19, 18:50
edmund napisał/a:

mnie to wali, bo i tak będę głosować na PIS jak większość normalnych Polaków,
i w dupie mam ból dupy takich jak ty



Slaby troll.

cesarz1982

2020-04-19, 19:06
Jebac PiS?
I tylko tyle???
Zatrudniam 6 osób i fakt , że łopatą jest trochę teraz z robotą. Ale puki wsparcie dla firmy i pracowników jakie dostałem to ponad 70 koła.
Zwolnienia z ZUS na kwartał , dofinansowanie przestojowe jak i bezzwrotne pożyczki.

Mogę się założyć ,że gdyby to wcześniejsze buractwo rządziło to bym usłyszał "piniędzy mi ma i nie będzie" albo "zmień pracę ,weź kredyt" :-|
Tak by to właśnie teraz wyglądało :-/

przewodnik_elektryczny

2020-04-19, 19:07
ciężki wybór między nieudacznikami z PIS a spedalonymi wrogami polskości z PO

cesarz1982

2020-04-19, 19:09
Jebac PiS?
I tylko tyle???
Zatrudniam 6 osób i fakt , że lipa jest trochę teraz z robotą. Ale puki wsparcie dla firmy i pracowników jakie dostałem to ponad 70 koła.
Zwolnienia z ZUS na kwartał , dofinansowanie przestojowe jak i bezzwrotne pożyczki.

Mogę się założyć ,że gdyby to wcześniejsze buractwo rządziło to bym usłyszał "piniędzy mi ma i nie będzie" albo "zmień pracę ,weź kredyt" :-|
Tak by to właśnie teraz wyglądało :-/

antek1g

2020-04-19, 19:11
Kazdy popiera? to kto kuwa na nich glosuje w pl?

freaky

2020-04-19, 19:18
@up. Nie wiem. Może zielone banderowskie ludziki?

AlecClaire

2020-04-19, 19:31
Soros wydaje pieniądze na swoje fundacje nawet teraz. :)

matanza

2020-04-19, 20:44
luja27 napisał/a:

Duze piwo Popieram w 100%



Na szczęście dzieci nie mają praw wyborczych, więc tylko klawiatura Ci pozostaje. Baw się dobrze, tymczasem PiS wyjebie Ciebie :)

Justynka99

2020-04-19, 20:58
cesarz1982 napisał/a:

Jebac PiS?
I tylko tyle???
Zatrudniam 6 osób i fakt , że lipa jest trochę teraz z robotą. Ale puki wsparcie dla firmy i pracowników jakie dostałem to ponad 70 koła.
Zwolnienia z ZUS na kwartał , dofinansowanie przestojowe jak i bezzwrotne pożyczki.
Mogę się założyć ,że gdyby to wcześniejsze buractwo rządziło to bym usłyszał "piniędzy mi ma i nie będzie" albo "zmień pracę ,weź kredyt"
Tak by to właśnie teraz wyglądało



Podobno Ministerstwo Sprawiedliwości 2 złote za posta płaci, więc warto napisać 2 razy :D

essek

2020-04-19, 21:18
Jakbym był biedny/stary/chory/katol/niedorozwinięty albo po protu tępy - to też zagłosowałbym na PiS, także rozumiem pisiorów - to nasi sąsiedzi, znajomi, krewni. Ale jak spotykam się w gronie znajomych, w knajpie lub w biurze to ich nie widzę i nikt się do nich nie przyznaje. Wszyscy nimi gardzą, a ich głos liczy się tak samo jak nasz i są zdeterminowani, bo podobno pokrzywdzeni.. A nam to wali i to jest ich przewaga.