18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukry

Ja...........ro • 2022-03-13, 16:43

Protip dla polaków:
-Skoczyć szybko na ukrainę
-Zrobić lewe dowódy/paszporty na tamtejszym bazarze za kilkaset ziko dla całej rodziny
-Cieszyc się przywilejami
-Pluć na robaków

Miłego dnia

Leesniczy

2022-03-13, 16:47
Ja to bym wszystkim po równo dał całe nic.
Jak ktoś chce oddawać część swojej wypłaty na matki z dziećmi, to powinien wypisać specjalny druk.

Kuleczka

2022-03-13, 16:51
Kurdę, trochę szkoda że zostaliśmy tak bardzo w tyle. Chociaż z tymi mieszkaniami dla nich to też niewesoła ruletka, bo widziałam ostatnio w figloraju matki z bardzo smutnymi dziećmi, które zamieszkały w szkolnej bursie, co wydaje się być ch*jowymi warunkami dla małych dzieci (brak pokoju dziecięcego, brak własnego miejsca, utracone własne podwórko, dom, rodzina i przyjaciele). Zobaczymy jak to się rozwinie wszystko.

Jedynie martwi mnie rynek pracy przy włączeniu do pracy Ukraińców i pierwszeństwo w zatrudnianiu ich.

Halmann

2022-03-13, 16:52
@jaczuro, tak ci patusie j***ny szkoda socjalu? Nierobie pie**olony! k***a, Karyny i madki porównujesz do ludzi uciekających przed wojną? Karaluch j***ny i śmieć!

xXx5226

2022-03-13, 16:54
Co taki oburzony ? Dopiero teraz zauważyłeś że los Polek i Polaków pisiorom jest obojętny ?

podobniak

2022-03-13, 17:02
Widzę, że kwiat Polski szuka dodatkowego źródła utrzymania. Debilom nieposiadającym empatii proponuje zaciągnąć się zo legii cudzoziemskiej i pojechać na wschód nabrać pokory. W sumie jak już wyrobicie te lewe dowody to normalnie do obrony terytorialnej was przyjmą.
Wracając do wątku, pomoc jest doraźna i czasowa i obyśmy nie musieli takiej dostawać od naszych sąsiadów. Ponadto ich rodziny walczą o swoje i nasze bezpieczeństwo. Jeśli ktoś uważa inaczej jest po prostu kacapskim trolem.

lakeroll

2022-03-13, 17:07
zastaw się a postaw się

trytodie

2022-03-13, 22:32
Do roboty a nie patrzeć na tę jałmużnę dla najbiedniejszych.
Popieram wsparcie dla Ukrów, bo UJ mi do tego. Podatki są jakie są, nie zwiększyli ich na poczet pomocy. Jakieś pieniądze spłyną z UE, a może i z państw spoza które pomogą nam zadbać o uchodźców. To w większości są ludzie którzy nie wyjechali by z Ukrainy nawet jakby nie było wiz i otwarty rynek i taki socjal. Bo mają tam swoje życie, dobrą pracę (ciemnota się zdziwi) rodzinę i kochają swój kraj.
Zamiast pie**olić jak to pisiory mają w dupie polskie madki z bomblami co jest nie prawdą bo to przecież ich elektorat, to przelej 50 zł na pomoc dla Ukrów autorze tematu,bo sam jakby Ci kacapska rakieta rozj***ła ciepły mamusi k***idolek to też byś płakał na dworcu w Berlinie. Cebulak, polski biedak, nie docenia tego co ma. Idź pan w ch*j.

Ps. Infografika jest pełna bzdur i fake newsów. Polecam zrewidować te rewelacje zwłaszcza o mieszkaniach

Nesti1

2022-04-04, 15:47
no tak nie ma to jak porównywać polską patologie do ludzi uciekających przed wojną po prostu wstyd i tyle

boogiehash

2022-07-08, 23:32
mozna ten obrazek zapie**olony z jakiegos kwejka czy innego gowna potwierdzic jakims solidnym zrodlem.
jak sasin przej***l 70 baniek to looz, ciekawe ile rocznie doplacacie na katabasow :-D

Dywanir

2022-10-26, 18:56
Hmm ponoć ukrom już mniej dają bo skapli się że 90 % nawet w Polsce nie było 30 dni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hmm myśle że to żarcik