18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainy nigdy nie było, nie ma i nie będzie

Zefir282828 • 2014-11-28, 14:33


Kpt. Konstanty Kopf o ukraińcach.

DupcTp

2014-11-28, 14:38
Konstanty Głowa :) , chyba z niemieckiego nazwisko :) ;P

przesmiewca

2014-11-28, 14:39
powinniśmy ją rozebrać razem z ruskimi, odebrać Lwów, a kaczyńskiemu aż by się w dupie zagotowało za sojuz z rosyja :P

McMenel

2014-11-28, 14:49
Ukrainy nigdy nie było ?? To skąd k***a wzięli się Ukraińcy ?? No k***a pogratulować logiki...

polslav

2014-11-28, 14:49
@DupcTp żebyś trochę znał historię Polski a szczególnie zaborów i losów ludzi a także historię NSZ, to byś takich pierdół nie pisał...ale tak jest jak się jest pierdzącym w garnek hejterkiem

Ja...........ec

2014-11-28, 14:56
Ależ bzdury ten człowiek wygaduje. Ukraina jako naród mający własną kulturę, historię i tradycję jest i będzie, a to że w przeszłości Ukraińcy wyrządzili Polakom wiele złego tego faktu w żaden sposób nie neguje. Za co niby giną tysiące Ukraińców na wschodzie kraju, jeśli nie za własną ojczyznę, którą najechał rosyjski okupant?

Facet na filmiku nie dość że ma na oczach klapki historycznych resentymentów, to jeszcze wykazuje się moralną zgnilizną, domagając się pokuty za zbrodnie na Polakach od współczesnych Ukraińców. Przecież to jest postawa amoralna, godna potępienia. Jaką winę za zbrodnie swoich rodaków z I połowy XX wieku ponoszą współcześni dwudziesto i trzydziestoletni Ukraińcy? Za co, do jasnej cholery, mają pokutować?

Nie wiem co jest bardziej przerażające: to że oderwany od rzeczywistości starszy pan bredzi do mikrofonu, czy też aplauz jaki na sali wywołuje jego mowa nienawiści (tak, niestety, trzeba to określić).

oc...........an

2014-11-29, 03:40
Ukraińcy to bezpośredni następcy Rusinów, którzy utracili niepodległość w XVI wieku z powodu Złotej Ordy (oddali się Wielkiemu Księstwu Litewskiemu - stąd zresztą litwini byli tak dużym państwem mimo bycia p*zdami w walce - serio k***a? j***nej Żmudzi nie mogli sami utrzymać?!).
Ogólnie Ukraińcy mieli najgorzej ze wszystkich Słowian wschodnich - jak nie tatarzy to Polacy, jak nie polacy to Moskale, jak nie Moskale to Litwini.

Ogólnie większość Polaków to hipokryci, którzy wypominają Ukraińcom Wołyń, a sami wieeele złego zrobili Ukraińcom - polecam temat http://www.sadistic.pl/polskie-zbrodnie-na-ukrainie-vt272074.htm oraz jakieś dobre książki historyczne o sytuacji chłopów zamieszkujących tereny dzisiejszej Ukrainy pod panowaniem polskiej szlachty (co zresztą doprowadziło do serii krwawych powstań).

Historia Polsko-Ukraińskich animozji sięga dalej niż 1943 i radzę się zapoznać z tym co się działo na przestrzeni wieków, a jednocześnie jak blisko są oba narody...

DupcTp

2014-11-29, 12:34
@polslav , oczywiscie jestem hejterm wg Ciebie , nie znam Histori Polski wg Ciebie, ahh jak łatwo oceniać innych . Pierdze w garnek i ch*ja robie , a pieniadze same leca mi do kabzy . Czerpie wielka satysfakcje z irytujacych sie tak jak ty ludzi .