18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińskie ścierwo przebrane za kobietę...

Jesse.Pinkman • 2022-01-06, 14:47
...napadło i okradło starszego gościa. Piszcie co chcecie ale takich to powinni ciąć na żywca i solą sypać.

pr...........47

2022-01-06, 15:02
Halman napisał/a:

dziadek sam tak robił z polakami na wołyniu...


Jakbyś trochę poczytal zamiast pie**olnąć marny komentarz dla paru piwek to byś wiedział że rzeź wolynska miała miejsce prawie 80 lat temu więc pobity dziadek urodził się długo po niej.

Haha sralman usuwasz gowniane komentarze z prędkością światła.

djpyza

2022-01-06, 15:14
priest147 napisał/a:

Jakbyś trochę poczytal zamiast pie**olnąć marny komentarz dla paru piwek to byś wiedział że rzeź wolynska miała miejsce prawie 80 lat temu więc pobity dziadek urodził się długo po niej.
Haha sralman usuwasz gowniane komentarze z prędkością światła.



on tak robi taki cwaniak z niego jest :D admin buahhaha

Proktor

2022-01-06, 16:07
Ukraińców nienawidzę tak jak bambusów, ukrów jest w Polsce jakieś 3 mln gdy Putin się rozkręci to banderowcy wbiją nam kołki w plecy

Pralpunkt

2022-01-06, 18:29
Postawić mur na granicy ukraińskiej, tylko ci co moja pochodzenie polskie mogą wjechach reszta do deportacji ,najlepiej do rejonu objętego walkami

35i

2022-01-06, 19:08
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ukraińskie ścierwo przebrane za kobietę...



Miejmy nadzieję, że go złapali i wrzucili do aresztu w tym przebraniu. Trochę rozrywki każdemu się należy.
Jeżeli to stary film, to mogła być jakaś osobista wendetta Genowefy Pigwy.

elPolako1324

2022-01-06, 21:23
ciac , sypac sola i przemywac octem

Marcin360360

2022-01-07, 07:05
Proktor napisał/a:

Ukraińców nienawidzę tak jak bambusów, ukrów jest w Polsce jakieś 3 mln gdy Putin się rozkręci to banderowcy wbiją nam kołki w plecy



Tobie kołka w plecy nie trzeba wbijać bo już masz kolek w głowie zamiast mózgu! Mam pod sobą 10 ukraincow wszyscy wykonują zadania jak należy. Oni wiedzą ze najmniejszy błąd a wylądują w piachu. Banderowcy to ludzie twojego pokroju ktorzy nie mają mózgu. Dodatkowo byłem w zeszłym roku na wakacjach na Ukrainie a Polaków traktują tam jak najlepszych ludzi.

Proktor napisał/a:

Ukraińców nienawidzę tak jak bambusów, ukrów jest w Polsce jakieś 3 mln gdy Putin się rozkręci to banderowcy wbiją nam kołki w plecy



Uwielbiam takich jak ty niemcy zabili 6 milionów Polaków podczas drugiej wojny światowej a ty dzisiaj idziesz do lidla im za to dziękować. Banderowcy i psy twojego pokroju to jedno i to samo.

Strzalka34

2022-01-07, 08:02
"UKRAIŃSKIE ŚCIERWO..." Masło maślane

Wadolek

2022-01-07, 13:32
Dziadek już ma totalnie dość a ten na odchodne jeszcze buta
O szuja j***na