18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińskie dziury vs Polskie drogi

KimDzongIl • 2013-02-23, 18:28
Ukraińcy stawiają nasze drogi za wzór. Czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) czy jakoś tak :)



P.S. 3:36 czy tylko taką fryzurę noszą u ruskich i na ukrainie ??

ArkaSzatana

2013-02-24, 00:28
Green ninja napisał/a:

@Piotrek9222
... a ulica jest tak ch*jowa że to się w pale nie mieści ( najgorszy jest lewy pas w obu kierunkach, studzienki pozapadane, dziury itd )


Wiem że czepialstwo, ale lewy pas w obu kierunkach, to cała jezdnia :mrgreen: Czyli lewy pas w konkretnym kierunku, czy już cała jezdnia ;) ?

zonk

2013-02-24, 00:29
BongMan napisał/a:

Najlepszym sposobem na wyleczenie polaczka z kompleksów jest zdzielenie w ryja gnidy, która znieważa swoją ojczyznę i rodaków używając określenia "polaczek". Niestety gnidy owe używają tego określenia tylko w internecie, bo tam nikt ich w ryja zdzielić nie może. To dopiero kompleksy.


oj polaczku nie spinaj się bo i tak ch*ja byś zrobił.

elpolako

2013-02-24, 00:54
Mieszkam w tym "polskim" mieście chociaż to juz ukraina, nie ma się co podniecać że drogi równe jak są trzy na krzyż, obwodnicy nie ma, ekspresówki ani autostrady którą moSZna dojechać też więc w godzinach szczytu stoisz jak ch*j. No ale co tam mamy jedyne w Polsce i pewnie na świecie rondo dla pieszych.

wudun

2013-02-24, 01:11
Na stan Polskich drug narzekają ci co najmniej jeżdżą;D

Problem polega na tym że miasta mają ważniejsze wydatki niż drogi. Jeżeli chodzi o drogi krajowe i autostrady to jest już w miarę dobrze. Wojewódzkie trochę gorzej a problemy zaczynają sie na drogach miejskich i niżej. Gminy wolą kanalizacje zamiast asfaltu.

BTW
Gdyby nie unia nasze drogi wyglądałyby jak te na Ukrainie(możecie zaczynać)

Steven

2013-02-24, 03:05
Byłem dwa tygodnie temu na wypadzie do Lwowa. Piękne miasto, ludzie ok ale drogi, co tu k***a dużo mówić- fatalne.

MareKSG

2013-02-24, 10:01
Tradycyjne szukanie, gdzie jest gorzej... Może popatrzcie na Niemcy, a nie na Ukraine czy inny równie zacofany kraj jak Polska.

BongMan

2013-02-24, 12:29
SQT napisał/a:

oj polaczku nie spinaj się bo i tak ch*ja byś zrobił.


Naucz się, lamusie bezmózgi, czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem że coś bym zrobił.

Zresztą pięknie obrazujesz poziom ludzi, którzy obrażają rodaków. Zresztą nie pierwszy raz, bo już kilka razy dawałeś pokazy swojej głupoty na tym forum. Debil, który nie rozumie słowa pisanego - niczego więcej bym się nie spodziewał.

itachi666

2013-02-24, 13:32
lol, za co bong dostał warna?

a co do filmiku, no cóz, może i mamy lepiej niż wschodni sąsiedzi, ale to nie znaczy że mamy dobrze.

BongMan

2013-02-24, 13:46
Bo nawrzucałem temu hm... człowiekowi. Nie kwestionuję i się zgadzam z ostrzeżeniem, aczkolwiek uważam że za słowo "polaczek" też powinien być warn. No chyba że Sadistic popiera sianie antypolskiej propagandy.

zonk

2013-02-24, 18:17
Rzeczywiście słowo "polaczek" jest takie antypolskie. Normalnie zbrodnia przeciwko ludzkości. Szkoda słów na ciebie bo ból dupy chyba masz genetycznie wrodzony.

itachi666

2013-02-25, 11:41
@up, słowo to ma swoją geneze w latach 40 XX wieku, używane przez nazistowskich niemców, w stosunku do Polaków, których uważali za podludzi. Dalej mów mi że to nie jest antypolskie, chociażby z genezy.

ArkaSzatana

2013-02-25, 13:56
SQT, masz bydlaku.
Cytat:

Polaczek - pogardliwe, ironiczne, zdrobniałe, nawet irytująco wstrętnie brzmiące, rymujące się z robaczkiem określenie kogoś małego, brzydkiego, niepoważnego, niegodnego szacunku... Określenie używane przez niemieckich nazioli w czasie II wojny wobec ludzi, których mordowali. Jak wielki jest kryzys duszy polskiej skoro sami Polacy używają wobec siebie pogardliwych i plugawych określeń...



http://gotowynawszystko.salon24.pl/381417,za-polaczka-w-twarz