18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińskie amorki

GeorgeHarvey1 • 2022-12-27, 21:45


Ciekawe dlaczego się tak UPAdlili

gieie

2022-12-27, 21:57
Cyt:
"Ciekawe dlaczego się tak UPAdlili"

Pewnie od ruskich okupantów/bandytów im przeszło, nie inaczej.

suborg

2022-12-27, 21:59
Hard w poczekalni

Znawca_Cipek

2022-12-27, 22:01
Prezydent na Ukrainie przed wojną:





Produkt marketingowy dzisiejszy:




Cycu320

2022-12-27, 22:03
Dobry klik bait... Dla Ruskich

zlaskipanskiejbozydarr

2022-12-27, 22:06
gieie napisał/a:

Cyt:
"Ciekawe dlaczego się tak UPAdlili"


Na ruska zbieraninę pijaków w mundurach wystarczy:)

sothis

2022-12-27, 22:10
suborg napisał/a:

Hard w poczekalni



Też się cieszę, że tak pięknych czasów powrotu dozylismy. Zdrówka :)

petru23

2022-12-27, 22:19
Dobrze, że na kiblu siedzę to mogę się na legalu zesrać po obejrzeniu tego. Adekwatnie.

radek225

2022-12-27, 22:35
Kretynie jeden, choć nazwać cię kretynem to obraza dla wszystkich kretynów. Tak ciężko dociąć te twoje wypociny? Masz nawet narzędzie do tego w swoim telefonie. Nie tylko ty, ale i miliony podobnych leniwych debili robi skriny ze stanem baterii, godziną, włączonym wifi i wielkimi jak dupa twojej żony / dziewczyny (o ile ją masz) w ch*j niepotrzebnymi, czarnymi pasami startowymi. Po wysraniu się dupę też nadstawiasz psu, by ci wylizał, bo nie chce ci się dupy wytrzeć, czy nie podcierasz jej wcale i czekasz, aż gówno zaschnie i samo odpadnie? Widzisz barani łbie różnicę u mnie, a u ciebie?

Znawca_Cipek napisał/a:

Prezydent na Ukrainie przed wojną:

Produkt marketingowy dzisiejszy:






Znawca_Cipek

2022-12-27, 22:41
radek225 napisał/a:

Kretynie jeden, choć nazwać cię kretynem to obraza dla wszystkich kretynów. Tak ciężko dociąć te twoje wypociny? Masz nawet narzędzie do tego w swoim telefonie. Nie tylko ty, ale i miliony podobnych leniwych debili robi skriny ze stanem baterii, godziną, włączonym wifi i wielkimi jak dupa twojej żony / dziewczyny (o ile ją masz) w ch*j niepotrzebnymi, czarnymi pasami startowymi. Po wysraniu się dupę też nadstawiasz psu, by ci wylizał, bo nie chce ci się dupy wytrzeć, czy nie podcierasz jej wcale i czekasz, aż gówno zaschnie i samo odpadnie? Widzisz barani łbie różnicę u mnie, a u ciebie?



A nie pomyślałeś, że mi się nie chciało, a ty zrobiłeś to za mnie? Łap piwko! :) A może też chciałem zachować źródła..? Kto wie... Poza tym, u ciebie nie widzę mojego tekstu o tym, że jedno, to Prezydent na Ukrainie, a drugie, to wyrób marketingowy.
Jak już wycinasz, to ostrożnie, a nie, jak leci. Kiedyś wycinano, jak leci. Pewnie pamiętasz...

radek225

2022-12-27, 22:44
Znawca_Cipek napisał/a:

A nie pomyślałeś, że mi się nie chciało, a ty zrobiłeś to za mnie? Łap piwko!



Docięcie obu zrzutów ekranu trwa jakieś 5 sekund. Powiedz mi, co zrobisz z zaoszczędzonym czasem?

radek225

2022-12-27, 22:51
Znawca_Cipek napisał/a:

A nie pomyślałeś, że mi się nie chciało, a ty zrobiłeś to za mnie? Łap piwko! A może też chciałem zachować źródła..? Kto wie... Poza tym, u ciebie nie widzę mojego tekstu o tym, że jedno, to Prezydent na Ukrainie, a drugie, to wyrób marketingowy.
Jak już wycinasz, to ostrożnie, a nie, jak leci. Kiedyś wycinano, jak leci. Pewnie pamiętasz...



Docięte razem ze źródłem. Szukaj wymówek dalej :)




Agoreth

2022-12-27, 23:06
Niesamowity fenomen. Teraz "biedni ukraińcy, pomagajmy i kochajmy ich", a jeszcze kilka lat wcześniej "j***ni banderowcy, ch*j z nimi. Oddajcie Lwów, Wołyń aaaaaa". Zapomnijmy o wszystkim, a z drugiej strony upominamy się o reparacje wojenne od niemiaszków. Wszyscy którzy stawiacie się za ukraińcami, jesteście mniej warci niż ruski i ukrainiec razem wzięci. j***ne popychadła.


PhantomMask

2022-12-27, 23:14
Spokojnie, już mają pesele i ciągną socjal ;-)