18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraiński trolling

~Velture • 2022-08-25, 00:32
Ukraińscy hakerzy "włamali się" do niezabezpieczonych kamerek IP z wbudowanymi głośnikami i strollowali kacapów. :amused:




Pees4

2022-08-25, 08:27
Super że nie da się napisac że uszami wychodzi (w troche innych słowach) wszystko co związane z tym bydłem na 'u'. Jesteście wielcy admini.

Petebb

2022-08-25, 08:28
I oczywiscie dzisiaj flaga ukrainy 3 dorosloych osobnikow i godzina 22:50 na Mokotowie. Ciekawe czy trabili na szmate czy z poparciem?

zotrix

2022-08-25, 08:29
xmikiwiki napisał/a:

żeby człowiek musiał się logować i szukać hasła tylko po to by piwo postawić bo spotkał na Sadisticu głos rozsądku...




dogip

2022-08-25, 08:32
Gdzieś tu był temat jak to się robi. Ale pochodzi on z ponad 10 łat. Pobawiłem się wtedy. Na całym świecie. Można było nawet na drukarkę w jakim uniwersytecie puścić wydruk. I dziwi mnie fakt, że nadal ludzie i przedsiębiorcy nie zmieniają danych fabrycznych typu admin admin. To jest lekceważenie wszystkiego.

Może ktoś odnajdzie w czeluściach sadistica owy temat.

kawior2007

2022-08-25, 09:15
Ci ludzie się boją, że zaraz im wpadnie ZOMO i dostaną 15 lat więzienia

eksperymentK

2022-08-25, 09:39
Fajny trolling, Dobre przypomnienie dla mieszkańców Krymu i Donbasu, że za jakiś czas Ukraina odzyska panowanie nad terenami okupowanymi przez chciwą rosję

JMWagner

2022-08-25, 10:24
intermag napisał/a:

Jakie to kuźwa straszne, ale im dowalili. A w tym czasie w kijowie strasznie cierpią z powody wojny i chowają się przed bombami... a nie k***a tam żadnej wojny nie ma.



Aleś ty głupi powiedź to rodziną zabitych zgwałconych kobiet i dzieci z drugiej strony mam nadzieję że u ciebie też będzie taka niewojna

discoteq

2022-08-25, 12:18
Love_is_Love napisał/a:

Sława Ukrajini! I oby Wam te narodowe dupy z bólu pękły!


----------


----------

JMWagner napisał/a:

Aleś ty głupi powiedź to rodziną zabitych zgwałconych kobiet i dzieci z drugiej strony mam nadzieję że u ciebie też będzie taka niewojna


Z 3-ej strony ta wojenka nie wzięła się z niczego
Z 4-ej strony to nie Nasza wojna (czy tam zamieszki)
Z 5-ej strony, komu ich tak żal, to niech zbiera manele i jedzie pomagać na miejscu, bo z japą przy monitorze to nie za wiele pomoże... a front czeka...

migaczsmigacz

2022-08-25, 12:25
xmikiwiki napisał/a:

wy sie smiejecie a to co te k***y teraz puszczaja czerwona kalina to z usmiechem na twarzy z tymi wlasnie slowami tej ze j***nej piesni mordowali \wasze babki prababki dziadkow i pradziadkow rozcinajac im wnetrznosci dalej sobie wspierajcie tych ludzi co bez zastanowienia gdyby zelenski wypowiedzial te same slowa co banderowcy wytnijcie polakow w pien to zrobili by to bez zastanowienia sie i mielibysmy tu wojne domowa zreszta patrzac sie co rzad robi z naszym krajem i jak im daje gdy wiekszosc polakow czeka na operacje a dzieci umieraja na raka to sie nie zdziwie jak pie**olnie domowa
o mamy tu banderowca achtung!!!!!!



Oprócz ruskich i Niemców mieliśmy wojny ze Szwedami, Czechami, Turkami, Prusami czyli wszystkimi z którymi sąsiadujemy bądź w przeszłości dzieliliśmy granicę. Wojny były o wpływy "możnych panów" a zabijali się prości ludzie. Tak jest do dzisiaj i każdy z iq wyższym od dżdżownicy wie o tym. Prosty lud jak ty łatwo da się zmanipulować i skierować ich nienawiść na drugą stronę barykady wywołując konflikty w imię "sprawiedliwości historycznej" czy innych resentymentów. Jeszcze jedno, nie ma narodów niewinnych, czystych jak kryształ, najczęściej wina leży gdzieś po środku

[

PentagramOdDiabła

2022-08-25, 12:53
Nie rozumiem tej fascynacji Ukrainą u niektórych.. ch*j już z historią. Mamy teraźniejszość, okej. Żyjemy w czasach kiedy wszystko jest ustawione i zaplanowane. ch*j w te kovidy i wojnę. Rosja, Ukraina, NATO na czele z USA, Unia Europejska i wszyscy możni tego świata są dogadani a że ludzie giną.. od zawsze tak jest. Jestem ze Stargardu który to coraz bardziej ukraiński się robi.. w ostatnim czasie doszło do paru incydentów z tą swolocza j***ną. Między innymi pobili nie wiem w oku dokładnie chłopaka 15 lat ze swoją młodszą siostrą w biały dzień. Chłopaka do nie przytomności, trafił do szpitala.. na szczęście szpital dosłownie 100m od wydarzenia. Dziewczyna z relacji jakiś tam dziadków parę klapsów dostała. Bo sobie szli poprostu i mieli pecha trafić na parchów. .. ukry po 20- 20pare lat. W sklepach typu Lidl, netto czy biedronka też już parę " drobnych" incydentów było typu rozj***nis półki przez naj***nych młodych ukrow czy wypijanie na miejscu alkoholu czy wynoszeniu towaru.. pomoc? rozumie! Ale k***a litości! Co te k***y ukraińskie po 20, 20pare lat robią w Polsce zamiast walczyć za swoją zasrana ojczyznę. Łażą bandami i dymy robią. ch*j im w dupę.

** nie wiem w ilu dokładnie**

discoteq

2022-08-25, 13:10
PentagramOdDiabła napisał/a:

Nie rozumiem tej fascynacji Ukrainą u niektórych


Bo na początku było to modne, każdy chciał być "cool", a wiadomo, im więcej ludzi w czymś uczestniczy, tym więcej daje się na coś nabrać. Tak staram się wytłumaczyć przynajmniej młodzież. Choć przypominając sobie "boom" na Upainę, to dziwię się, że było to niezależne od wieku. Teraz powoli ludzi zaczęło to męczyć, myślę, że rolę odegrał tak czas, jak i coraz większe kłamstwa, którymi to byliśmy karmieni, i jesteśmy do dziś dnia. A po kolejne, to co za dużo, to się odbija, i tak jest i teraz, a z czasem zaczniemy tym dosłownie rzygać...
Kolejna "fascynacja" to taka, że gdyby nie te Upainki, to co niektórzy by cycka na żywo nie zobaczyli (oprócz tego czasu, gdy byli takowym karmieni), a te są w miarę "łatwe do ogarnięcia" (dla nich "x" w to czy w tamto miedzy nogami to jak splunąć).
Ci co mają wiek poborowy, którzy Tu są, w większości się z tej wojenki śmieją i mają wyj***ne, tak na wojnę jak i na Nas... ;)

kuron997

2022-08-25, 13:57
Bardzo dobrze, niech ich hakują może te puste kacapskie łby zrozumieją ze mają rządzących idiotów i morderców.

Wdowa44

2022-08-25, 15:16
j***ć ukraine.

Smartghetto

2022-08-25, 18:19
Baranek10 napisał/a:

żeby człowiek musiał się logować i szukać hasła tylko po to by piwo postawić bo spotkał na Sadisticu głos rozsądku...



primo nie jesteś czlowiek tylko baranem i niech tak zostanie

tomaszott

2022-08-25, 21:33
wygrać wojny nie mogą to trollują