18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraiński ślimak

GeorgeHarvey1 • 2023-01-24, 18:00

Pełznie do Polski

dżonyłojlker

2023-01-24, 22:01
zwierzak30 napisał/a:

"O neuropatii, zwanej również polineuropatią alkoholową, można mówić wtedy, gdy nastąpiło uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego. Skutkuje to najczęściej zaburzeniem przewodzenia bodźców czuciowych, autonomicznych i ruchomych. Jest to dość często występujące schorzenie związane z nadużywaniem alkoholu."
Kilku moich kumpli ma ten problem.Chodzą jak zombi a i tak dalej chleją.
Kilku już się nawet od chlania przekręciło.j***ł to pies,co chlanie robi z ludźmi.



To wszystko prawda


dżonyłojlker

2023-01-24, 23:57
boogiehash napisał/a:

Polakowie tez tak robia



Chyba u ciebie w domu :lol:

marcintutbxl

2023-01-25, 04:21
U mnie na dzielni tak menele chodzili po denaturacie jak kiedys z ziomalami czas mierzylem jednemu bo czlapal do sklepu to odcinek 250m pokonywal w 53min.bo co chwile na tehj dupie odpoczywal.

Quba23

2023-01-25, 07:24
Proszę uważać bo wielu tu sympatyków upA i banderyzmuuu jak zdążyłem się przekonać :roll:

Stob

2023-01-25, 10:44
Pełzanie do Polski hahahahaha. Leżę

tigerqaz

2023-01-25, 14:51
Quba23 napisał/a:

Proszę uważać bo wielu tu sympatyków upA i banderyzmuuu jak zdążyłem się przekonać



Też mnie dziwi ta fala miłości do tych nierobów.
Prawdopodobnie każdy z takich, ma w swoim domu kochanicę z ukr, którą potocznie nazywa pomocą domową. :D

TENERE

2023-01-25, 16:57
Insaner napisał/a:

Tylko czekać na oświadczenie rządu:
"Uwaga, w ostatnim czasie w sieci wykryliśmy wysoką aktywność rosyjskich agentów mających na celu fałszowanie wśród opinii publicznej prawdziwego wyglądu Ukraińców i przedstawianie ich jako ślimaków. Jest to dezinformacja obliczona na destabilizację państwa polskiego i element wojny hybrydowej."



DAMN RIGHT!!! :-)

AbsolutnyBrakKarku

2023-01-25, 18:12
Przecież są tacy co krzyczą w komentarzach żeby podpoerdalać do ABW tych co banderowcom nie chcą lizać wora. Choć to na 99% nie Polacy tylko jakieś k***y co wcześniej czy później przywlokly się tu zza Buga. To tak jak z Polskimi najemnikami na Ukrainie, nagle się okazuje, że większość to jakiś co ma babę, dziecko, korzenie albo w jakiś sposób zafascynowany powiązany bądź zafascynowany tym narodem.