18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ukraiński "bohatyr"

MCMerci • 2014-08-29, 11:56
Według ukraińskich mediów, „20 sierpnia w walce o wyzwolenie Ługańska zginął setnik 8-ej „afgańskiej” sotni Samoobrony Majdanu kijowlanin Oleg Mіchniuk.
”Za swoją afgańską i komsomolską przeszłość „Mіchniuk cieszył się na Majdanie wielkim autorytetem”.

Również media poinformowały o tym, że pogrzeb, prawdopodobnie, odbędzie się w Kijowie w dniu 22 sierpnia na Bajkowym lub Łukjanowskim cmentarzu wojskowym. Pożegnanie odbędzie się na Majdanie, gdzie Oleg Michniuk, ten bohater, przebywał tam od pierwszego dnia rewolucji.
Jednak okoliczności jego haniebnej śmierci ukraińskie media, oczywiście, nie ujawniają.

A było to tak: wraz z dwoma swymi podwładnymi z 8-ej „afgańskiej” sotnі, obecnie wchodzącej w skład batalionu Ajdar, Mіchniuk, nachłeptawszy się wódki (ukr. – horiłki – od tłum.), postanowił w najlepszych tradycjach okupantów wykorzystać miejscowe dziewczęta. Długo goniąc za niepełnoletnią mieszkanką wioski, wpędzili ją do stodoły i próbowali zgwałcić.
W tym momencie z domu wypadł jej 82-letni pradziadek z dwururką i na miejscu zastrzelił dwóch gwałcicieli. W czasie, gdy dziadek przeładowywał strzelbę, trzeci bandyta zdołał uciec.
Wzywając pomocy wspólników z Ajdaru, powrócił on na miejsce śmierci swojego dowódcy, aby zemścić się na rodzinie dziewczyny, ale ona i jej rodzina zdołali się schować. Rozwścieczeni żołnierze z oddziału karnego spalili chatę i budynki gospodarcze.

Tak ukraińscy banderowcy "wyzwalają Ługańsk”.
:idzwch*j:

Ku...........cz

2014-08-29, 12:05
ja już o tym pisałem kiedyś.

Rozmawiałem ze znajomymi z Ukrainy. Opowiadali rzeczy których nie powiedzą nam nasze "niezależne" media. Ludzie którzy byli zwolennikami dawnej władzy boją się o życie swoje i swoich rodzin, boją się o swój dobytek. Palone są samochody i lokale, gwałcone kobiety, bici mężczyźni ... tylko za to że sąsiad na sąsiada doniósł że był za Janukowyczem (sąsiedzi sie mordują jak na Wołyniu). I tak jak w 43 Polacy uciekali do Niemców tak teraz Ukraińcy uciekają do Rosjan i tych "złych" "prorosyjskich separatystów".

kalium

2014-08-29, 12:06
Marny Twój trud, jełopów i tak nie przekonasz. A ci co wiedzą, chociażby mniej więcej jak to tam wygląda siedzą cicho. Bo i na ch*j im się kopać z koniem co i tak niczego nie rozumie. Ale wierzgnąć może, bana załatwi, podpie**oli do prokuratury...

Ku...........cz

2014-08-29, 12:07
PS. Rozmawiałem w zeszłym tygodniu z chłopakiem którego ojca skatowali "majdanowcy". Jego wuj (brat ojca) dołączył do "separatystów" żeby pomścić brata. Tak wyglądają separatyści (podobne sytuacje gdy ojciec za zgwałconą przez bandrowską swołocz córke idzie tez słyszałem)

niepowtarzalny

2014-08-29, 12:14
zaraz zostaniecie okrzyknieci ruskimi agentami

mare30ks

2014-08-29, 12:18
nic sie nie smienilo na ukrainie, tradycje pielegnuja sk***isyny :)

nowynick

2014-08-29, 12:23
wojna między siczą a dziczą, czego się spodziewaliście?

kalium

2014-08-29, 12:24
Od tego się właśnie zaczęło. Ale te tępe ch*je nie potrafią zrozumieć i będą swoje prawdy objawione pie**olić. Bronić ukrainców, którzy sami wstępowali w szeregi SS, przybijali noworodki do płotu, żywcem cięli wielokrotnie gwałcone kobiety. Nikt k***a nie chce zrozumieć, że większych zwyrodnialców we wschodniej Europie nie ma. Tego, że zaczęło się od pogromu "etnicznych" Rosjan. Ale o tym nie mówi TVN czy inny Polsrat. A ci sami, co tak wyśmiewają media akurat w takie, zmanipulowane przekazy wierzą. To jest k***a hipokryzja do potęgi.

kalium

2014-08-29, 13:02
Za to, żebyś był idiotą pod płaszczykiem Polaka? Nic kretynie, a gdybyś chciał wiedzieć, to z całej twej narodowości i polaczkowatości profity spija Rosjanin. Który jest właścicielem tego portalu. Oraz innych kwejków, srejków i plotków durniu.

killerZeWsi

2014-08-29, 13:21
ch*ju, bo inaczej nie jestem w stanie się do tego czegoś, co sobą przedstawiasz, zwracać - ch*ju, pie**olisz :D Wyzwiska, epitety, bzdurne teorie i ch*j wie co jeszcze - gówno mnie to obchodzi, po prostu nie jestem w stanie zrozumieć, po ch*j tak agitować za jedną ze stron. Jak ci (ci, ty ch*ju, z małej) nie płacą, to po ch*j, hobby? Lubisz śmierdzieć jak gówno, że tak tym gównem epatujesz na innych, czy co?

lapps

2014-08-29, 13:35
k***a to samo bylo w afganistanie, libanie, egipcie, syrii naprawde nie ciezko sie domyslec, ze ci banderowcy to zwykli oplaceni najemnicy tacy sami jak w al kaidzie i ciezko sie spodziewac zeby zachowywali sie inaczej... maja przejac kraj i w zamian za wspolprace dostana wsparcie i beda mogli sobie tam robic co chca

kalium

2014-08-29, 16:04
killerZeWsi to do mnie miało być? Bo jak tak to proszę się wyrażać dosadnie, z podawaniem nick'a. I jak już tak, to ja ch*ju tępy widzę drugą stronę. Bo życie ch*ju tępy jest w wielu kolorach, nie tylko czarne i białe jak ty chcesz widzieć. Ja nie jestem za nikim, nie ja tę rozp***uchę, rzeź cywili rozpoczynałem. Dla mnie ukrainy może nie być. I nie obchodzi mnie, czy ich rozpie**olą Rosjanie, mogą być Niemcy nawet. Byle z tym tałatajstwem nie mieć nic wspólnego.

Kantus

2014-08-29, 17:59
Zwierzęta wybijają zwierzęta :ok: Im mniej tego motłochu chodzi po tym świecie, tym lepiej.

saves

2014-08-29, 18:06
Od początku tego burdelu powtarzam, że gdy była pora, to trzeba było cały ten Majdan czołgami rozjechać.