18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainscy żołnierze SS Galizien biorą udział w pogrzebie

Hauer88 • 2014-06-19, 14:35
Młodzi Ukraińcy z jednej z tamtejszych wiosek, ubrani w mundury SS Galzien honorują pogrzeb kilku swoich.


Ti...........ch

2014-06-20, 20:23
zbyszko z lublina, co ma korwin z tym wspólnego? :?:

Dymekx

2014-06-20, 22:06
emd napisał/a:

Dymekx - Chyba czas na powrót do książek, Ruscy są naszymi sąsiadami ;)


Zacznij od siebie, gdzie ja mówiłem o rusinach? A może dla ciebie rosjanin i rusin to, to samo?

Catacombe

2014-06-20, 23:29
j***ć Ukrainę, hurr durr, ale włączyć ją do Polski. Mimo że ich nienawidzimy, to chcemy ich pod swoim władaniem. Zajebista logika.

A jeszcze lepsza jest ta że wierzycie w relacje z ROSYJSKIEJ telewizji. Ukraina będzie zgrywać słabą, ale dumną, broniącą się przed rosyjskim niedźwiedziem, a Rosja puszczać "prawdziwe" materiały o sytuacji na Ukrainie. Tak samo było w Gruzji, Rosjanie puszczali dokumenty o agresji wojsk Gruzinów na ludność osetyjską, a w rzeczywistości były to ataki Rosjan na Gruzinów.
Prujecie się że TVN jest zakłamana, a sami wierzycie w jeszcze gorsze gówno. Banda hipokrytów.

Piterek13

2014-06-21, 10:22
j***ć tych banderowców! Mogliśmy z ruskimi dobić targu i podzielić ją na dwie części..

Aotearoa

2014-06-21, 15:52
Polecam książkę Ch. Hale "Kaci Hitlera" - opisuje "nie niemieckie" oddziały SS. Świetna lektura

Nihilista

2014-06-21, 19:14
Piterek13 napisał/a:

j***ć tych banderowców! Mogliśmy z ruskimi dobić targu i podzielić ją na dwie części..


I co potem? Użerać się z ukraińską hołotą i z naszych pieniędzy wyrównywać poziom życia ludzi z tych zacofanych i biednych regionów do naszego?
Poza tym to nie była propozycja Rosji, tylko tej k***y żyrinowskiego, czy jak się to ścierwo na polski tłumaczy. On jest nikim, takim kremlowskim kaczyńskim. Powodzenia i krzyż na drogę, potem dodał, że gdyby był prezydentem k***y rosji, to jego czołgi zatrzymałyby się teraz najmarniej w Warszawie.
Jeszcze jakieś debilizmy zamierzasz publicznie publikować?

neellox

2014-06-21, 22:04
A czy ktoś spojrzał, kto to nadaje?