18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainka potrącona we Lwowie

Jesse.Pinkman • 2022-02-05, 11:35
64-letnia kobieta trafiła do szpitala a źródło podaje, że rozj***na sygnalizacja w tym miejscu już od dawna powoduje takie sytuacje.

pyotreck

2022-02-05, 11:36
Lwów zawsze Polski

radek225

2022-02-05, 11:46
"64-letnia kobieta trafiła do szpitala a źródło podaje, że rozj***na sygnalizacja w tym miejscu już od dawna powoduje takie sytuacje." - żadne pasy, światła, przepisy nie zwalniają Cię jako człowieka z MYŚLENIA i zachowania uwagi. Ja idąc przez pasy, nawet jak mam zielone, nawet jak WSZYSCY stoją i czekają na mnie, idę i się rozglądam. Lewo, prawo, lewo, prawo, lewo, prawo. A niech wjedzie rozpędzony TIR, czy autobus MPK w stojące auta, i samochód przed pasami zaparkuje we mnie, nie mając tak naprawdę na to wpływu. Rozglądając się w trakcie przechodzenia jestem w stanie w porę odskoczyć, albo uciec z jezdni. A idąc i patrząc przed siebie szansy na zauważenia zagrożenia nie mam żadnej. A babce i tak współczuję i miała pecha, bo potrącona została dosłownie metr od chodnika. Tyle jej zabrakło, by zejść z jezdni.

pyotreck napisał/a:

Lwów zawsze Polski



Lwów zawsze polski - w tym przypadku Polska to przymiotnik, a przymiotniki piszemy małą literą, na przykład niemiecki samochód / holocaust, niemieckie ludobójstwo, hiszpańskie wino, włoska pizza / spaghetti, francuski ser.

pyotreck

2022-02-05, 13:33
radek225 napisał/a:

"64-letnia kobieta trafiła do szpitala a źródło podaje, że rozj***na sygnalizacja w tym miejscu już od dawna powoduje takie sytuacje." - żadne pasy, światła, przepisy nie zwalniają Cię jako człowieka z MYŚLENIA i zachowania uwagi. Ja idąc przez pasy, nawet jak mam zielone, nawet jak WSZYSCY stoją i czekają na mnie, idę i się rozglądam. Lewo, prawo, lewo, prawo, lewo, prawo. A niech wjedzie rozpędzony TIR, czy autobus MPK w stojące auta, i samochód przed pasami zaparkuje we mnie, nie mając tak naprawdę na to wpływu. Rozglądając się w trakcie przechodzenia jestem w stanie w porę odskoczyć, albo uciec z jezdni. A idąc i patrząc przed siebie szansy na zauważenia zagrożenia nie mam żadnej. A babce i tak współczuję i miała pecha, bo potrącona została dosłownie metr od chodnika. Tyle jej zabrakło, by zejść z jezdni.
Lwów zawsze polski - w tym przypadku Polska to przymiotnik, a przymiotniki piszemy małą literą, na przykład niemiecki samochód / holocaust, niemieckie ludobójstwo, hiszpańskie wino, włoska pizza / spaghetti, francuski ser.



Doskonale o tym wiem. Co więcej, autokorekta też o tym wie. Ja jednak pomimo wszystkiego piszę z wielkiej litery.

asan85

2022-02-05, 19:59
Śpieszył się do Polski żeby zdążyć przed Putinem

19_91

2022-02-05, 22:22
Taka piosenka mi się przypomniała coś tam było że tylko we Lwowie :mrgreen:

sirmlcs

2022-02-06, 00:22
I bardzo dobrze

Tuco

2022-02-06, 01:41
Zwalanie odpowiedzialności za własne życie na niesprawną sygnalizację brzmi jak pretensja do przykutego do łóżka warzywa, że nie obudziło do roboty.

mocnymarcin5

2022-02-06, 11:25
Czy tylko ja mając zielone dalej sprawdzam czy nic w stronę przejścia nie jedzie z dużą szybkością?

RoBoTRoN

2022-02-06, 20:26
pyotreck napisał/a:

Doskonale o tym wiem. Co więcej, autokorekta też o tym wie. Ja jednak pomimo wszystkiego piszę z wielkiej litery.



To te krótkie, chwalebne chwile, gdy patriotyzm wygrywa z rozsądkiem... To takie piękne, to takie POLSKIE....

willoo

2022-02-07, 00:09
co za różnica czy zginie od auta, czy od karabinu rosyjskiego najeźdźcy