18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińcy ostrzelali pro-rosyjskich terrorystów

Salieri16000 • 2019-02-09, 17:15
Film bez dźwięku, śmiało od 00:09. Linią oddzielającą armię ukraińską od pro-rosyjskich terrorystów jest okop:


AdamBrown

2019-02-10, 19:20
Strach tak sobie stać na skraju pola na ukrainie.

żmij

2019-02-10, 21:32
Szparas napisał/a:

Oho, amerykańskie rakiety doszły. Jestem pewien, że głodujący ukraiński lud doceni swojego prezydenta w nadchodzących wyborach.
Jakby Poroszenko zależało na kraju to by już oj***ł tych bojowników i uznał niepodległość tych republik ludowych a potem skupił się na odbudowie kraju (w którym za 20 lat zostanie może połowa populacji). Po co one ukraińskiej Ukrainie, jak tam sami Rosjanie żyją?


Nic nie musiało dochodzić. Sądząc po charakterystycznej, "stabilnej" trajektorii jest to 9m14 "Malutka". Ma je upadlina, mamy my (przynajmniej mieliśmy). W naszej armii był to PPK "Malutka. Stanowił uzbrojenie ppanc bewupów.
https://pl.wikipedia.org/wiki/9M14_Malutka

poligon6

2019-02-11, 08:44
Szparas napisał/a:

Oho, amerykańskie rakiety doszły. Jestem pewien, że głodujący ukraiński lud doceni swojego prezydenta w nadchodzących wyborach.

Jakby Poroszenko zależało na kraju to by już oj***ł tych bojowników i uznał niepodległość tych republik ludowych a potem skupił się na odbudowie kraju (w którym za 20 lat zostanie może połowa populacji). Po co one ukraińskiej Ukrainie, jak tam sami Rosjanie żyją?



Uwielbiam ten ruski bełkot.

Krak

2019-02-11, 10:20
Za to 80.000 ukraińców w Krakowie ma się bardzo dobrze.

Szparas

2019-02-11, 11:16
@poligon Kolego, jak nie masz nic mądrego to powiedzenia to może lepiej nic nie mów albo rozwiń swoją wypowiedź. Powiedz mi, jaki bełkot nie będzie ruski? "Ukraina to wielki przyjaciel Polski"? Ja tylko podzieliłem się jedyną, moim zdaniem, realistyczną strategią dla tego kraju. A mówiąc, że Poroszenko to tylko kolejna świnia żerująca na swoich podatnikach (jak wielu w Polsce, tylko tam jeszcze gorzej) to chyba nie naruszam żadnego tabu...

TB303

2019-02-11, 11:26
Swołocz walczy ze swołoczom - to jest jedyna słuszna prawda o konflikcie ukraińsko-rosyjskim.

poligon6

2019-02-11, 11:41
Szparas napisał/a:

@poligon Kolego, jak nie masz nic mądrego to powiedzenia to może lepiej nic nie mów albo rozwiń swoją wypowiedź. Powiedz mi, jaki bełkot nie będzie ruski? "Ukraina to wielki przyjaciel Polski"? Ja tylko podzieliłem się jedyną, moim zdaniem, realistyczną strategią dla tego kraju. A mówiąc, że Poroszenko to tylko kolejna świnia żerująca na swoich podatnikach (jak wielu w Polsce, tylko tam jeszcze gorzej) to chyba nie naruszam żadnego tabu...



To może niech Rosja odda Kaliningrad i połowe syberi bo tez nie maja co żreć. Rosja zawsze była wrogiem Polski i wszelkie jej wzmacniane nawet kosztem upadliny nie lezy w interesie Polski. Dlatego pisze że uprawiasz ruski bełkot. Sołżenicyn pisał o takich pozyteczni idioci albo gównojady. Poczytaj sobie na ten temat jak za czasów zimnej wojny uprawiali propagande na zachodzie.

"Pożyteczni idioci, pożyteczny idiota (ros. поле́зный идиот, transkrypcja polska: poleznyj idiot[1]) czasem też użyteczny idiota – pejoratywne określenie przypisywane Leninowi, który miałby tak określać zachodnich dziennikarzy piszących entuzjastycznie o rewolucji bolszewickiej i ukrywających jej niepowodzenia.

Po II wojnie światowej określenie zostało przejęte przez antykomunistów – przede wszystkim amerykańskich – do określania osób i środowisk sympatyzujących z ZSRR i jego polityką, działających jako rzeczywiści lub domniemani agenci wpływu ZSRR, by podkreślić, że ich działania obiektywnie pomagają ZSRR w okresie zimnej wojny."

Według Wiktora Suworowa w GRU oraz KGB osoby nie będące ich zarejestrowanymi tajnymi współpracownikami, ale pomagające im w działalności antypaństwowej na Zachodzie z pobudek ideologicznych określano pogardliwym określeniem gównojad (ros. говноед)[5].

Jak widac sporo zostało tych idiotów i gównojedów na świecie.

Ukesu

2019-02-11, 13:43
poligon6 napisał/a:

To może niech Rosja odda Kaliningrad i połowe syberi bo tez nie maja co żreć. Rosja zawsze była wrogiem Polski i wszelkie jej wzmacniane nawet kosztem upadliny nie lezy w interesie Polski. Dlatego pisze że uprawiasz ruski bełkot. Sołżenicyn pisał o takich pozyteczni idioci albo gównojady. Poczytaj sobie na ten temat jak za czasów zimnej wojny uprawiali propagande na zachodzie.
"Pożyteczni idioci, pożyteczny idiota (ros. поле́зный идиот, transkrypcja polska: poleznyj idiot[1]) czasem też użyteczny idiota – pejoratywne określenie przypisywane Leninowi, który miałby tak określać zachodnich dziennikarzy piszących entuzjastycznie o rewolucji bolszewickiej i ukrywających jej niepowodzenia.
Po II wojnie światowej określenie zostało przejęte przez antykomunistów – przede wszystkim amerykańskich – do określania osób i środowisk sympatyzujących z ZSRR i jego polityką, działających jako rzeczywiści lub domniemani agenci wpływu ZSRR, by podkreślić, że ich działania obiektywnie pomagają ZSRR w okresie zimnej wojny."
Według Wiktora Suworowa w GRU oraz KGB osoby nie będące ich zarejestrowanymi tajnymi współpracownikami, ale pomagające im w działalności antypaństwowej na Zachodzie z pobudek ideologicznych określano pogardliwym określeniem gównojad (ros. говноед)[5].
Jak widac sporo zostało tych idiotów i gównojedów na świecie.



Weź się zjebie puknij w głowę jak każdego kto nie ciągnie druta twojej wymarzonej opcji nazywasz gównojedem. Sam jesteś pożyteczny idiota bo zamiast jak Szparas prowadzić inteligętną dyskusję to obrażasz i udajesz pseudointeligenta. Gówno wiesz o historii gawnojedów a próbujesz brylować. Typowy odpad polskiego internetu. Idź ciągnąć pałę banderowcom bo to wali w interesy rosji....

Szparas

2019-02-11, 13:50
@2up
A czy ja chce coś zmieniać w Ukrainie? Możliwe, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem (bez obaw, to popularne w dzisiejszych czasach). Jedyne o czym pisałem to najlepszym wyjściu dla UKRAINY. Putin tylko czeka aż Ukraińcy na kolanach będą prosić o dołączenie do Rosji (raczej nie za jego kadencji). I dlatego opłaca mu się wojna na Ukrainie. Wojsko ma coś do roboty i taktyka się im polepsza, może testować nowy sprzęt, wykorzystywać stary - a to wszystko przy minimalnym koszcie. Gdy wojna się skończy, prędzej czy później separatyści będą chcieli stać się częścią Rosji. I będą oczekiwali wpomowania w nich olbrzymich sum pieniędzy (jak na Krymie). Ukraińcy się wykrwawiają na tym konflikcie i nie mają nic do zyskania oprócz paru milionów biednych obywateli i trochę gruzu.

W interesie Polski leży dbanie o interes Polski a nie bawienie się w jakieś durne międzywiekowe wojenki. Jakoś z Niemcami jesteśmy razem w Unii i są chyba naszym największym partnerem handlowym, a Niemcy byli o wiele większym zagrożeniem dla Polski od zarania jej dziejów niż Rosja.

poligon6

2019-02-11, 14:05
Ukesu napisał/a:

Weź się zjebie puknij w głowę jak każdego kto nie ciągnie druta twojej wymarzonej opcji nazywasz gównojedem. Sam jesteś pożyteczny idiota bo zamiast jak Szparas prowadzić inteligętną dyskusję to obrażasz i udajesz pseudointeligenta. Gówno wiesz o historii gawnojedów a próbujesz brylować. Typowy odpad polskiego internetu. Idź ciągnąć pałę banderowcom bo to wali w interesy rosji....



Nie ujadaj kundelku. Tak was nazwał Sołżenicyn. Idioci zmanipulowani wtedy komunistyczna a dziś roSSyjska propagandą. Łykacie jak pelikany, mysląc ze to własne zdanie, stąd nazwa gównojedy.

Szparas napisał/a:

Jedyne o czym pisałem to najlepszym wyjściu dla UKRAINY. Putin tylko czeka aż Ukraińcy na kolanach będą prosić o dołączenie do Rosji (raczej nie za jego kadencji). I dlatego opłaca mu się wojna na Ukrainie. Wojsko ma coś do roboty i taktyka się im polepsza, może testować nowy sprzęt, wykorzystywać stary - a to wszystko przy minimalnym koszcie. Gdy wojna się skończy, prędzej czy później separatyści będą chcieli stać się częścią Rosji. I będą oczekiwali wpomowania w nich olbrzymich sum pieniędzy (jak na Krymie). Ukraińcy się wykrwawiają na tym konflikcie i nie mają nic do zyskania oprócz paru milionów biednych obywateli i trochę gruzu.




To Putin ma wypie**alac ze zrabowanych terenów i tyle w temacie. A to na ten temat ma do powiedzenia dział propagandy roSSyjskiego GRU zwisa mi kalafiorem. To ze łykacie ruskie gówno to wasza sprawa. Reszta cywilizowanego swiata sądzi inaczej


Szparas napisał/a:

W interesie Polski leży dbanie o interes Polski a nie bawienie się w jakieś durne międzywiekowe wojenki. Jakoś z Niemcami jesteśmy razem w Unii i są chyba naszym największym partnerem handlowym, a Niemcy byli o wiele większym zagrożeniem dla Polski od zarania jej dziejów niż Rosja.




Po pierwsze Niemcy to nie RoSSja, która nadal jest zagrożeniem dla Polski, wiekszym niż Niemiecki neokolonializm , którego reprezentantem jest ryzy chój.
Po druugie to Rosja łamie obecnie prawo nie Niemcy

Wiewór

2019-02-11, 14:10
brauza napisał/a:

Coś poj***łeś z tymi terrorystami.


Wszystko dobrze napisał.

David-kun napisał/a:

O ch*j tu chodzi, pocisk sobie leci z 7-8 sekund co dawalo im multum czasu na zareagowanie i odskoczenie


Za dużo filmów i gier oglądasz.