18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pinkie222

2015-02-23, 01:32
Jak to powiedział Poroszenko "Nasze dzieci pójdą do szkoły, ich (w domyśle wschodnioukraińskie) dzieci będą siedzieć w piwnicach. I w ten sposób wygramy tę wojnę."

PatrolZG

2015-02-23, 01:58
Rosja dała Ukrainie ultimatum - Donbas i Krym wraca do Rosji i nie ma rozlewu krwi. Unia się nie godzi, pytanie czy Unii zależy na biednych obywatelach Ukrainy czy złożach Donbasu ? Ukraina bez Doniecka i Charkowa "fe" ? Te złoża i kopalnie powstały w czasie ZSRR po rozpadzie póki Ukraina była kontrolowanym państwem, to złoża i tak były Rosyjskie ( pośrednio ). Teraz Unia chce zabrać ruską inwestycję i ruskie złoża. Putin dba o interes kraju a nie o posadkę jak nasz skundlony były premier. Nie jestem ani prorosyjski ani proukraiński ale trzeba patrzeć na to szerzej. I zastanowić się czemu ch*jnia europejska nie chce Ukrainy bez złóż ? Czy chodzi o coś więcej niż "wolność i demokrację " ?

pinkie222

2015-02-23, 02:55
Kiedy dała Ukrainie takie ultimatum? Bo nikt o nim nie słyszał...

orzech1991

2015-02-23, 03:09
nie słyszałeś bo może to spisek, zgadza się? nie chce deprecjonować Twojej opowieści, bo wszystko jest możliwe, ale pierwsze słyszę. Wszystko wskazuje na to, że wschodnie ziemie Ukrainy pozostaną autonomiczne w zasięgu administracji Kijowa. Rosja sobie będzie ich starszym bratem, ale to Kijów będzie łożył. I czy w takiej sytuacji UE zerwie porozumienie z Ukrainą? Kto wie. Dowiemy się później jeśli plan ten się zrealizuje.

Cały_Idiota

2015-02-23, 06:17
+18

spoiler

fun88

2015-02-23, 10:59
Wiem jedno wojna jest straszna i obyśmy tego nie doświadczyli.

Hidalgo

2015-02-23, 11:24
Żeby tak te ruskie k***y sczezły.

olotom

2015-02-23, 12:34
dobry rusek to martwy rusek

Nutzz

2015-02-23, 13:52
ch*j mnie obchodzi Ukraina. SYRIA k***A

janlew

2015-02-23, 15:29
k***a mać, co wy z tymi Ruskimi. Naczy ja też ich nie lubię i ch*j im w dupe.
Ale to Nato rozszerza swoją strefę wpływów czy Rosja?
Wystarczy wyłączyć TV i posiadać IQ szympansa, by się zrozumieć kto jest winny temu, co się tam dziś dzieje.

Samudaripen

2015-02-23, 15:38
Ale mnie to wk***ia. Rosja centralnie wysyła swoją broń na Ukrainę, a może nawet i wojsko i nic z tym nie można zrobić, bo:
-wojna? Jak to się mówi "bitch please", ja to pie**ole, mam lepsze rozrywki, zresztą żadnej wojny i tak nie będzie, nie takiej na dużą skale jak IIWŚ
-sankcje? Widzimy, że Putin wykłada na nie ch*ja i dalej jedzie z koksem na Ukrainie.
-ugoda? I co kolejne ziemię w brudne łapy totalitarnych świń?

k***a jedyna opcja to zaczekać, albo dozbrajać.. ewentualnie odj***ć takie coś jak Putin w Ukrainie na Białorusi i w Kalingradzie, "Nowo Polska" :D oczywiście żartuje.. :(

@janlew Tak!11!!1! wyłonczyć TiVi phopaghande i włonczyć jedyne słuszne Russia Today i KimDżongUj tefał!1!!1! na pohybel tym zachodnim chciwym świniom!!1!!11!!!

surojak

2015-02-23, 15:51
Dajcie już spokój z tą ukrainą już na samo słowo ukraina mam dość.

p.s Putin dba o interes swojego kraju i chce odciąć banderowców od gazu i prawidłowo. Legalnie wybrane władze obaliły dolary to niech teraz płaczą do tych co doprowadzili do takiej sytuacji. Jak był Janukowycz to nie było nawet mowy o krymie czy jakiejkolwiek wojnie. Zmienili władzę na niekompetentych idiotów jak u nas i teraz wielki k***a płacz i jakieś pie**olone podchody. Inne swinie dorobią się na wojnie bo o to w tym chodzi. Wydali siano na majdan i teraz chcą na tym zarobić głupie debile.

JEBAĆ UKRAINE

Cały_Idiota

2015-02-23, 16:09
janlew napisał/a:

k***a mać, co wy z tymi Ruskimi. Naczy ja też ich nie lubię i ch*j im w dupe.
Ale to Nato rozszerza swoją strefę wpływów czy Rosja?
Wystarczy wyłączyć TV i posiadać IQ szympansa, by się zrozumieć kto jest winny temu, co się tam dziś dzieje.



Teksty o zagrożeniu ze strony NATO powtarzają jedynie opłacone rosyjskie pachołki.
Gdy Rosja zajmowała Krym ukraińskie władze nie chciały przystępować do NATO. Wyrażano jedynie chęć dołączenia do Unii Europejskiej, co irytowało Putina, który chciał zatrzymać Ukrainę w swojej strefie wpływów. Obama prowadził miękką politykę wobec Kremla - polityka resetu, rezygnacja z rozmieszczenia elementów tarczy antyrakietowej.

Ataku na Ukrainę nie da się niczym usprawiedliwić. Żadni banderowcy i żadne NATO - to są jedynie propagandowe hasełka tego kremlowskiego matkojebcy.





surojak napisał/a:

Putin dba o interes swojego kraju i chce odciąć banderowców od gazu i prawidłowo.



I mamy leminga łykającego rosyjską propagandę lepiej niż Sasha Grey spermę. :roll:



surojak napisał/a:

Legalnie wybrane władze obaliły dolary to niech teraz płaczą do tych co doprowadzili do takiej sytuacji.



Pomyliłem się co do ciebie. Nie jesteś lemingiem, tylko opłaconym trollem. To co piszesz idealnie pasuje do schematu: wszystkiemu winni banderowcy i Ameryka.



surojak napisał/a:

Jak był Janukowycz to nie było nawet mowy o krymie czy jakiejkolwiek wojnie.



Trudno żeby było, skoro Janukowycz był marionetką Putina...



surojak napisał/a:

Zmienili władzę na niekompetentych idiotów jak u nas i teraz wielki k***a płacz i jakieś pie**olone podchody.



Nie niekompetentną, tylko niezależną od Kremla.

No to ile ci Saszka zapłacili abyś wypisywał te swoje pierdoły? Czy k***ienie się jako propagandowa tuba na portalach internetowych to szczyt twoich możliwości? Jedyna praca na jaką pozwalają kwalifikacje?



surojak napisał/a:

JEBAĆ UKRAINE



Ciebie j***ć, zapluty komuchu. :roll:

rondżeremi

2015-02-23, 16:51
surojak napisał/a:

Dajcie już spokój z tą ukrainą już na samo słowo ukraina mam dość.

p.s Putin dba o interes swojego kraju i chce odciąć banderowców od gazu i prawidłowo. Legalnie wybrane władze obaliły dolary to niech teraz płaczą do tych co doprowadzili do takiej sytuacji. Jak był Janukowycz to nie było nawet mowy o krymie czy jakiejkolwiek wojnie. Zmienili władzę na niekompetentych idiotów jak u nas i teraz wielki k***a płacz i jakieś pie**olone podchody. Inne swinie dorobią się na wojnie bo o to w tym chodzi. Wydali siano na majdan i teraz chcą na tym zarobić głupie debile.

JEBAĆ UKRAINE


ty nie jesteś głupi jesteś po prostu pachołem który w razie zagrożenia napluł by we własne gniazdo byle mieć pełną miske pod mordą