18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFOTMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MODSPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT
spoiler

~mg_schutze

2023-05-26, 18:47
Kolekcja, brałbym :)


Kriski

2023-05-26, 22:29
Karczowanie pasa lasu w pobliżu kanału Donbas na zachód od Kliszczijewki. Wspólna praca dwóch grup szturmowych 2 Batalionu Szturmowego wchodzącego w skład 3 Oddzielnej Brygady Szturmowej.


Zniszczenie wozu dowodzenia czerwonych larw

PanFajek

2023-05-26, 22:39
Przejażdżka przez Bahmut


~mg_schutze

2023-05-27, 05:52
Jak to mawia Prawo Murphy'ego - Friendly Fire Isn't.
Czyli jak wagnerity sami swoich pozabijały.Zakopki.Trochę mielonki.
Kriski

2023-05-27, 11:19
Niszczenie jednorazówkami bolszewickiej techniki (Murom-m)

Na nagraniu widzimy także system łapania myszy w wersji rozwojowej.

28 Zmechanizowana mieli czerwone larwy
w użyciu m.in rusznica Carl-gustaf


Bachmut to nadal pomimo orkowej propagandy, nie jest dla czerwonych larw przyjemne miejsce


Ruskie idą!

Ale jest pewien niuans

I jeszcze jeden złodziejaszek do wymiany

Abccba

2023-05-27, 13:33
Likwidacja ukrów.Czyszczenie okopów z ukrów pod Kreminna


Kriski

2023-05-27, 18:22
Odpalenie Toczki w stronę bolszewickich pozycji

Kriski

2023-05-28, 13:18
Polski żołnierz ochotnik, nazywa się Aleksander Pawłowski: stracił lewą nogę w walkach na froncie wschodnim. Powiedział prasie, że szybko dostanie protezę i wróci na front, by dalej walczyć ramię w ramię z armią ukraińską
Ruski leży na noszach, a medycy biegną obok niego z pustymi rękami. Odpoczywa jak na leżaku. Pocisk kalibru 155 mm powinien rozwiązać jego problemy.


Atak na pozycje bolszewików przez żołnierzy 24. OSHB „Aidar” ze zniszczeniem wrogiego czołgu, który próbował „rozpracować” ukraińską grupę szturmową.


Rosjanie umierają. Nigdy nie wydawaliśmy pieniędzy tak dobrze” — senator Lindsey Graham


Podczas wizyty w Kijowie wspierał szybkie dostarczenie na Ukrainę pocisków dalekiego zasięgu ATACMS i amunicji kasetowej.

maddog77

2023-05-28, 20:29
AZOV 3 Brygada Szturmowa czyści okopy pod Bachmutem.I dobra wiadomość z Australii..tamtejsza onuca niejaki James Walter zaginiony od 10 dni został znaleziony martwy w Sydney,ślady wskazują że nie był to zgon naturalny.

POLTERGAIST

2023-05-28, 21:22
trochę gruzu
a na koniec bomba na banie w okopie

X