18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFOTMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MOD



SPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT
spoiler

dżordż

2023-04-05, 16:48
"Behind the scenes" z ostatniego odcinka "obrony punktu T". Jak dla mnie, najlepsza seria jesli chodzi o filmy z Ukrainy.


Kriski

2023-04-05, 17:12
Grupa taktyczna ADAM i 128 Batalion Obrony Terytorialnej z pomocą rozpoznania powietrznego zniszczyli moździerz 2S9 120 mm Nona

carlo13

2023-04-05, 20:00
Codzienne podsumowanie

Codzienne podsumowanie

Kriski

2023-04-06, 00:03
25 Brygada Powietrznodesantowa SZU powstrzymała atak bolszewickich czołgów. W szczególności spłonął kolejny T-90M „Proryw”.


128. Oddzielna Brygada Obrony Terytorialnej

~mg_schutze

2023-04-06, 11:40
Zniszczenie T90 Proryw.



Puk i dla pewności drugi puk.



Kacapy idą w plen.



Trup ściele się gęsto.



Stugnowanko BWP 2



Fajczący się Ka 52




Dronowanko od Ajdara.


pudel82x

2023-04-06, 13:58
Długi film po żabojadsku, ale krajobraz bardzo ciekawy.


POLTERGAIST

2023-04-06, 16:31
Ukrop upierdzielił sobie dwa palce, żeby nie pójść na front



ale dostał najnowszej generacji nanoproteze i już jest na froncie :mrgreen:


Kriski

2023-04-06, 17:37


Trofeum - bolszewicki BTR-82A w obwodzie ługańskim, 3 kwietnia 2023 r

Kriski

2023-04-06, 19:56
Dla niespikających


Kriski

2023-04-06, 20:58
Zwiad lotniczy K-2 z 54 Brygady Zmechanizowanej wykrył pozycję przeciwpancernej armaty MT-12 , która ostrzeliwała pozycje Sił Zbrojnych. Artylerzyści batalionu K2 skutecznie go zniszczyli


Artyleria w okolicach Bachmutu przekazała wagnerytom płomienne pozdrowienia z kalibru 105 mm działa i granatnika SPG-9


Prigożyn zachwala uroki swoich podziemnych parków rozrywki

A tak serio to mówi że nie ma problemów z grzebaniem ścierwa, cmentarz się rozrasta (za wolno) i takie jest życie.

~mg_schutze

2023-04-06, 21:35
FPV w akcji.






Qrulsromu

2023-04-06, 22:06
Walenie po ukrainskich okopach czymś co pierwotnie miało służyć do rozminowywania



orkowy tank vs ukropska piechota w okopach



trochę gruzu i materiału na wymianę














i na koniec headshot




Kriski

2023-04-06, 22:18
Dronowanie bolszewików


Okopy pełne bolszewików

~mg_schutze

2023-04-07, 10:14
Dronowanko ojojojojjjj



ratowanie pieseła.





Symferopol, jak tam? Śpicie?






Dronowanko z rana jak śmietana.

X