18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFORMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MOD



SPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


W związku z waszymi licznymi prośbami ten temat będzie tylko i wyłącznie na zdjęcia i filmy z wojny na Ukrainie. Temat jest otwarty ale proszę o dodawanie postów wyłącznie z materiałami z Ukrainy bez komentowania pozostałych materiałów.

Komentarze bez w/w materiałów będą usuwane a ich autorzy otrzymają blokadę pisania na 30 dni.

EDIT od dnia 09.05 wszelkie komentowanie bez materiałów z wydarzeń na Ukrainie =BAN

WSZELKIE EWENTUALNE SPROSTOWANIE ŻLE OPISANYCH MATERIAŁÓW LUB SPROSTOWANIA PROSZĘ WPISYWAĆ W TAGU mod



Taki komentarz zostanie dołączony do posta i usunięty.


29.04.2023


Wojna trwa od ponad roku więc nazbierało się już trochę materiału przez ten czas.
Aby nie robić bałaganu i zachować chronologię nie wrzucajcie starych zdjęć czy filmów i weryfikujcie takie materiały przed ich wrzuceniem. Dodatkowo przy dodawaniu materiałów dodawajcie opisy o miejscu akcji bo np wrzucanie zdjęć samych zwłok niczego nie wnosi do tematu a wiele tych materiałów pochodzi z początku wojny.


spoiler

~mg_schutze

2023-01-16, 23:32
M240 z wizytą w kacapskich okopach.


joleen33

2023-01-16, 23:46
Na brytyjskim poligonie, wiadomo jak to u brytoli wygląda niemrawo, ale na kacapskie tankietki z latającymi wieżyczkami powinien być aż nadto dobry



Indoktrynacja ukraińskiej dziatwy w mariupolu. A najgorszy w tym ten zjeb na scenie :shock:



Bachmut i tłuczenie ruskiej techniki z okien



Szkoda gadać, orki zgubili radyjko a Szoszony je podj***li




Tęgie piźnięcie ruskiej techniki ukryjskim dronem




Po opisie to mobik naćpany do granic możliwości. :oops:



ancient86

2023-01-17, 01:02
Ukraiński Predator Vs. Orkowie wieczorową porą.




przemkosloma

2023-01-17, 02:43
Nocny posting zaczniemy od nocnych wojowników, ochotnicy z UK




jakby ktos znalazł jakies informacje jakimi wyrzutniami dysponuja ukraincy moglby mi podrzucic w dalszych postach będę wdzięczny


z tego co sie orientuje główne walki tocza sie teraz pod kreminna gdzie wiekszosc ruskiego syfu jest kierowana
tutaj close combat z jakims lesie


teraz to co wszyscy lubia czyli ruski szmelc! na początek bmp3 idi na hui



pozostałośc po ruskiej ofensywie





a teraz uwaga zagadka, jaka taktyke moze wymyslec druga armia (trzeciego) swiata w 2023? oczywiscie ze k***a biegnięcie na pałe przed siebieXD szturmowanie ukrainskich pozycji na otwartym polu-efekty ponizej










Nie znam sie zbytnio dlatego jeżeli coś źle mówie to poprawcie-m55s na kierunku bachmutu


film z regionów bachmut-soledar





Słowacy bardzo chojnie obdarowuja ukraine swoim sprzętem były czołgi m55s teraz działo samobieżne 152 mm „DANA” koło Awdijiwki
jeszcze dorzucicli 8 dział samobieżnych zuzana-2

a co przygotowanego maja dla ukraincow brytole? przeklejam z telegrama
▪️Eskadra czołgów Challenger 2;
▪️8 dział samobieżnych AS90 + kilka kolejnych w różnych stadiach gotowości;
▪️100 pojazdów opancerzonych, w tym Bulldog (na zdjęciu);
▪️ dziesiątki UAV;
▪️100 000 pocisków artyleryjskich;
▪️Setki bardziej wyrafinowanych pocisków, w tym GMLRS, pociski przeciwlotnicze Starstreak, pociski przeciwlotnicze średniego zasięgu;
▪️Części zamienne do obsługi 100 ukraińskich czołgów i bojowych pojazdów opancerzonych.


edicik

Ukraine zostawiamy w spokoju, jeżeli ktos nie chce, niech dalej nie czyta-sekcja rosyjska
bojownicy Wagnera wyzwolili już wieś Sol której opanowanie umożliwi zlikwidowanie szlaku zaopatrzeniowego Bachmut-Siewiersk dla Sił Zbrojnych Ukrainy i rozwinięcie obecnej ofensywy na północnych obrzeżach Bachmutu
cieszą sie jak na arabskim weselu







walki pod krzemienna widziane ze strony ruskiej


generalnie na kierunku bachmutu sytuacja leci na łeb na szyje

ruski edit




a jeszcze jesli to prawda to japie**oleXD wagnerowcy robia sobie promocje w krajach trzeciego świata
umarłbym ze smiechu jakby na przyszłych filmach murzyny biegały w ruskich oddziałach




joleen33

2023-01-17, 07:18
Happening pod ambasadą Pedestracji Rosyjskiej w Oslo. Pan wychwala poczynania larwiego narodu i mówi żeby nie spali w nocy bo będąc członkami tak wspaniałej nacji szkoda spędzić choćby minutę z zamkniętymi powiekami. W honorowym miejscu flaga RF niestety żaden z okolicznych bezpańskich psów nie chciał oddać w jej kierunku stolca :-(



Taka moja uwaga, dla rzetelności wpisów (proszę Adm. O wyrozumiałość) może byśmy nie używali słowa wyzwolić dla działań podejmowanych przez agresora na terenie atakowanego. Mam bardzo źle skojarzenia bo w 45 nas też "wyzwalali" a kilka lat potem mój dziadek leżał z wybitymi zębami w celi na zamku lubelskim bo miał inną koncepcję nt. Tego jak wolność wygląda ;-) pierdoła ale słowa mają moc.

Samiec_alfa45

2023-01-17, 07:45
Rosyjski snajper


joleen33

2023-01-17, 15:53
Również w kierunku stiepana tfu bandery odeslano kilku kacapów. Miejmy nadzieję że i po śmierci będą musieli uciekać przed chocholskim gniewem 8-)



Ten tak sp***a..ł że się rozszczepił



I filmik



Manhunt66

2023-01-17, 16:00
Połączony szturm sił Białoruskich i Ukraińskich na pozycję orków zakończony sukcesem, niestety jak to przy ofensywie nie udało się uniknąć strat własnych




Marian_Koniuszko

2023-01-17, 16:08
Ocalała kobieta, po ataku rakietowym na budynki mieszkalne w Dnieprze, 14 stycznia 2023 roku:






Samiec_alfa45

2023-01-17, 16:35
Odstrzelenie Ukraińskiego obserwatora przez zespół rosyjskich snajperów.



 Jeden z kacapskich żołnierzy strzałem z broni ręcznej zmienia kierunek spadania improwizowanego granatu zrzuconego z ukraińskiego drona. 


przemkosloma

2023-01-17, 16:50
znalezione nie kradzione

Mi-8 nak***ia ruskich

pułku kalinowskiego

Ruski czołg

Pod bachmutem

Arta nak***ia w wagnerowców niby pod soledarem

Kadyrowcy dobrali sie do ukraincow tylko nie znalazłem info gdzie

t-72 wedlug zrodla ukrainski






ZSRR tak bardzo żywe



pamietacie zdjecia murzynow w koszulkach wagnera?


ten dał sie nabrac

~mg_schutze

2023-01-17, 17:08
Co do szturmu Białorusów,

Uściślając.



przemkosloma

2023-01-17, 17:14



paniczmax

2023-01-17, 18:02
DPR dronuje ZSU





mam ciekawy materiał od Krakena i z Marinki ale ponad 100mb nie mogę wrzucić

~mg_schutze

2023-01-17, 20:08
Dronowanko od Adama.



A tu mała linia produkcyjna.





Wagneritom się miejsce kończy.



I kolejne dronowanko.

X