18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina 2022 TEMAT ZBIORCZY - TYLKO ZDJĘCIA I FILMY

~Angel • 2022-02-25, 12:31
EDIT: 11.09.2023

INFORMACJA
W związku z nagminnym usuwaniem lub oznaczaniem materiałów jako +18 przez YT. o d dnia dzisiejszego tj. 11.09.2023 zostaje wprowadzony bezwzględny zakaz stawiania wszelkich materiałów z YOUTUBE do tego tematu. Proszę nie uploadować materiałów z kanału Raporty z Ukrainy na serwery - osoby zainteresowane tym kanałem zapraszamy na YT


28.06.2022


ZASADY PANUJĄCE W TYM TEMACIE:
- BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ZWRACANIA SIĘ DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW ORAZ KOMENTOWANIA INNYCH POSTÓW. MASZ COŚ DO POWIEDZENIA INNEMU UŻYTKOWNIKOWI T PRZEKAŻ MU TO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ.
- NIE PISZEMY W POSTACH RAD, PRZEMYŚLEŃ PRÓŚB I SWOICH ŻALI
- WRZUCAMY MATERIAŁY BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANE Z DZIAŁANIAMI MILITARNYMI NA UKRAINIE - ŻADNYCH ANALIZ, POGADANEK Z YT, ARTYKUŁÓW Z PORTALI INFORMACYJNYCH, MEMÓW, ŚMIESZNYCH OBRAZKÓW ITD.
- WRZUCANE MATERIAŁY DOBRZE ABY MIAŁY OPIS SYTUACJI - MIEJCE AKCJI ITD. ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY (NIE JEST TO KONIECZNE ALE MILE WIDZIANE)
- POSTY ZAWIERAJĄCE W/W MATERIAŁ ORAZ ZAWIERAJĄCE KOMENTARZ DO INNEGO MATERIAŁU CZY ZWROT DO USERA RÓWNIEŻ BĘDĄ USUWANE A ICH AUTORZY ORZYMAJĄ BANA.
- WIDZISZ MATERIAŁ PROPAGANDOWY CZY TO STRONY UKRAIŃSKIEJ CZY ROSYJSKIEJ MOŻESZ GO SPROSTOWAĆ TAK JAK BYŁO TO WCZEŚNIEJ UŻYWAJĄC TAGU MOD



SPROSTOWANIE MA ZAWIERAĆ INFORMACJE ORAZ LINK ŻRÓDŁOWY - TAKI POST ZOSTANIE DODANY DO TEGO MATERIAŁU

- AUTORZY POSTÓW NIEZGODNYCH Z W/W ZASADAMI OTRZYMAJA BANA.

PROPAGANDA TO ELEMENT WOJNY INFORMACYJNEJ I KAŻDA ZE STRON WIELOKROTNIE UDOWODNIŁA ŻE ROBI TO DOSKONALE. ZAPEWNE CZĘŚC MATERIAŁÓW ZAMIESZCZANYCH PRZEZ RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW MOŻE MIEĆ CHARAKTER DEZINFORMACYJNY - MY NIE JESTEŚMY W STANIE WERYFIKOWAC KAŻDEGO MATERIAŁU KTÓRY JEST ZAMIESZCZANY W TYM TEMACIE WIEC JAK WIDZICIE TEGO TYPU MATERIAŁY TO ZAMIAST WYPISYWAC SWOJE MĄDROŚCI TO POŚWIĘĆCIE TEN CZAS NA PORZĄDNE SPROSTOWNIE.
AUTORZY WRZUCAJĄCY UDOWODNIONĄ PROPAGANDĘ ZOSTANA POZBAWIENI MOŻLIWOŚCI PISANIA KOMENTARZY


W związku z waszymi licznymi prośbami ten temat będzie tylko i wyłącznie na zdjęcia i filmy z wojny na Ukrainie. Temat jest otwarty ale proszę o dodawanie postów wyłącznie z materiałami z Ukrainy bez komentowania pozostałych materiałów.

Komentarze bez w/w materiałów będą usuwane a ich autorzy otrzymają blokadę pisania na 30 dni.

EDIT od dnia 09.05 wszelkie komentowanie bez materiałów z wydarzeń na Ukrainie =BAN

WSZELKIE EWENTUALNE SPROSTOWANIE ŻLE OPISANYCH MATERIAŁÓW LUB SPROSTOWANIA PROSZĘ WPISYWAĆ W TAGU mod



Taki komentarz zostanie dołączony do posta i usunięty.


29.04.2023


Wojna trwa od ponad roku więc nazbierało się już trochę materiału przez ten czas.
Aby nie robić bałaganu i zachować chronologię nie wrzucajcie starych zdjęć czy filmów i weryfikujcie takie materiały przed ich wrzuceniem. Dodatkowo przy dodawaniu materiałów dodawajcie opisy o miejscu akcji bo np wrzucanie zdjęć samych zwłok niczego nie wnosi do tematu a wiele tych materiałów pochodzi z początku wojny.


spoiler

CrazyEdek

2022-03-02, 23:44

angel of destiny

2022-03-03, 01:20
Duże bum pod Kijowem (nie wiem czy to to samo - podobno były 4 duże eksplozje)











CrazyEdek

2022-03-03, 02:34
Rosyjska policja reżimu aresztowała Jelenę Osipową, która przeżyła II wojnę światową, za demonstrację przeciwko wojnie.
W ciągu trzech kolejnych dni protestów jest już ponad 6000 zatrzymanych, niezależnie od wieku.


Ceos

2022-03-03, 02:55
Pioseneczka

Marsto

2022-03-03, 02:57
Chersoń




Kijów, prawdopodobnie największa eksplozja





I ostatnie wideo na dziś, ale przed tym poświęć mi trochę swoich oczu, w związku z sytuacją w europie ( i jak by nie patrzeć na świecie ) pie**olnąłem sobie parę szklanek whiskey i rozmyślając o dalszych krokach/poczynianiach w/w sprawie, jako że jestem tutaj zarejestrowany od początku wojny w syrii ( tak specjalnie wtedy założyłem konto) pozwolę sobie pierwszy raz rozluźnić atmosferę.

Prezydent Ukrainy :


I słowem zakończenia, nie bójcie się, u nas wojny nie będzie ;)
Dobranoc.

Ceos

2022-03-03, 03:12
To jeszcze jeden ;)



Marsto

2022-03-03, 03:30
Ceos napisał/a:

To jeszcze jeden



Ok namówiłeś mnie :-)


Temat:
Ukrainiec mówi do okupanta że kobiety już użyły czarnej magii przeciwko nim i jutro nie będzie wyboru x albo y



CrazyEdek

2022-03-03, 06:43

~DMT

2022-03-03, 07:24
Kijów nocą...


ruskie Su-25, Irpień w obwodzie kijowskim...



Irpień dziś...


Wczorajsze uderzenie rakiety w statek cywilny...


DarkSaian

2022-03-03, 08:57
[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-03-03, 16:15 ]
Cytat:

Żeby k***a sprawa była jasna zanim sie obsracie i na mnie zaczniecie swym gównem rzucać w moją strone Prawda jest taka że obie strony przekłamują fatkty Tutaj widzimy że ukraina kłamała na temat gościa co strzelał z rakiet i został złapany aż sam potem nakręcił material że żyje i ma sie dobrze. https://www.wykop.pl/link/6539045/kolejny-ukrainski-news-na-gl ownej-okazal-sie-fejkiem/ https://www.wykop.pl/link/6537745/karma-is-a- bitch/



Karma



8 dzień walk i szacowane straty Rosjan. Zginęło w nim już około 9 tysięcy rosyjskich żołnierzy. Zniszczono 217 czołgów i 900 pojazdów opancerzonych. Zestrzelono 30 samolotów i 31 śmigłowców.


~DMT

2022-03-03, 09:18
Magazyny ropy w Czernihowie...






~DMT

2022-03-03, 10:32
Izium, obwód Charkowski, Transport amunicji za pomocą pojazdów sanitarnych, jest zakazany przez konwencję Genewską...



Centrum Izium...


Doktór

2022-03-03, 13:36
Wygląda na to, że w wyniku ukraińskiego kontrnatarcia słynne lotnisko Hostomel niedaleko Kijowa zostało odbite!
Twitter @ArmedForcesUkr napisał/a:

To prawdopodobnie pierwszy film z Hostomel po walkach. Samochody z literą V płoną




Marsto

2022-03-03, 14:42
Ostrzał na osiedlu mieszkaniowym w Charkowie.


X