18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukr nie chciał iść na wojnę, więc się powiesił

GeorgeHarvey1 • 2023-03-06, 15:29

Logiczne. Nie pójdziesz na front, jak nie żyjesz

Piotrb1

2023-03-06, 18:11
Podj***ł. Nagrał film. Szybko ścięty, ktoś go odpiął. Pogrzeb zrobią I się od niego odjebią. Jeżeli jednak faktycznie się powiesił to ku*as. Nie mógł się zgłosić do jednostki i zrobić spektakularną misję samobójczą.

Dracol1977

2023-03-06, 18:14
Zbysław napisał/a:

Dlaczego ja niby mam bić się za polityków? Niech tylko przyślą wezwanie do rezerwy to osobiście pojadę im to oddać i napluje w ryj



Gówno zrobisz internetowy krzykaczy.

Tersky

2023-03-06, 18:18
Posamekule napisał/a:

Każdy ukr powinien wziąć z niego przykład.



A ty jako pierwszy kacapski k***iu

:-D

darek1234

2023-03-06, 18:19
HenrykS. napisał/a:

No widzisz, nazjeżdżało się gówna jak moskale wjechali na krym. Nauczyli się ścierwa przez ten czas pisać po polsku i teraz napie**alają tu żydowską propagandę. j***ć ruSSkie gówno... moskali zresztą też.



j***ć wszystkich bandytów ruSSkich

lexxx

2023-03-06, 18:23
Nie chce zginąć w okopie więc się powiesił fuck logic .

daniel1040

2023-03-06, 18:32
Nie myślałem że kiedykolwiek to powiem ale popieram tego upalinka, oby więcej takich!

Wiewór

2023-03-06, 18:34
Posamekule napisał/a:

Każdy ukr powinien wziąć z niego przykład.



Może niech twoi karaluszy towarzysze się wywieszają to zaoszczędzimy na nabojach.

Bart47 napisał/a:

Nie chcesz gnić w okopie za cudze interesy, jesteś zdrajcą, ale emigracja zarobkowa jest uznawana za przejaw zaradności i pracowitości. Taką mamy narrację. Plan ewakuacji rządu jest ćwiczony raz na dwa miesiące, a wojna to idealny pretekst dla odwołania wyborów. Zło czai się na Wiejskiej a nie na Kremlu.



Niezła proba towarzyszu ale nic z tego. Siedziba zła wciąż jest na kremlu.

muaddib

2023-03-06, 18:35


Bart47 napisał/a:

Nie chcesz gnić w okopie za cudze interesy, jesteś zdrajcą, ale emigracja zarobkowa jest uznawana za przejaw zaradności i pracowitości. Taką mamy narrację. Plan ewakuacji rządu jest ćwiczony raz na dwa miesiące, a wojna to idealny pretekst dla odwołania wyborów. Zło czai się na Wiejskiej a nie na Kremlu.



Tak właśnie jest. Jeśli firma coś tam produkująca sprzedaje swoje produkty za granice to jest to jak najbardziej ok. Tak samo ktoś sprzedający swoją pracę i umiejętności jest zaradny i pracowity. Oczywiście to wk***ia naszych januszeksów.

Bart47

2023-03-06, 18:36
DR.SYKULSKI napisał/a:

Co tu jest za ruska dzicz w komentarzach. Chyba nikt po za hardem nie pilnuje trollowskich kont.



Poproś kolegów z SBU o nadzór nad forum. Element wywrotowy przeciwny jedynej, słusznej, partyjnej propagandzie nie może tak bezkarnie się panoszyć.

JamPawel

2023-03-06, 18:50
Widzę że chyba nikt tu nie ogarnia tematu: gość nie chce umierać za "ukraińską władzę" więc albo w ogóle nie czuje się Ukraińcem (bo to młody homo sovieticus) i orki są mu bliskie, albo to taki jakich u nas pełno, co to nie poczuwa się do jakichkolwiek zobowiązań wobec kraju w którym żyje, albo skumał, że tam nie ma sejwów i respawnów i obsrał galoty.

zubek25

2023-03-06, 19:02
A j***ć gnide jednego obszczymura mniej widać nie ma /miał za co walczyć neta mu zaj***li w giereczki nie popyka i huśtu huśtu

Insaner

2023-03-06, 19:03
Jedni warci drugich. Tak jak przy COVIDzie marzył mi się taki futurystyczny życiowy filtr słów "zakażenia, covid, pandemia" usuwający wszystkie artykuły w internecie i audycje radiowe czy telewizyjne z mojego pola widzenia i słyszenia tak teraz marzy mi się taki sam filtr na hasła ukraina, rosja, himars, generał, zelenski, kijów, mariupol i tym podobne. Z tą gówno-wojną toczoną tam de facto od 2014go roku to my mamy tyle samo wspólnego co z problemami na linii Chiny-Tajwan. Jak dla mnie to mogą tam się wzajemnie wystrzelać. Linia frontu na ukrainie jest prawie 1500km od naszej stolicy. Już o tym pisałem, ale to mniej więcej jak odległość z Warszawy do Rzymu. Ciekawe czy gdyby coś się działo we Włoszech to też byśmy od rana do nocy słyszeli "TO NASZA WOJNA". Kopiuj-wklej taktyki mediów z pandemii. Zamęczyć tematem.

Kmicic

2023-03-06, 19:04
Mógł chociaż zgasić światło. Tyle mówią o oszczędzaniu.

żmij

2023-03-06, 19:05
DR.SYKULSKI napisał/a:

...po za ..


Ale język polski opanowali w stopniu dla Ciebie nieosiągalnym, Mykoła.

Polnischefuhrer

2023-03-06, 19:15
na froncie miałby szanse przeżyć, a tak sam się zaj***ł