18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Układanie kostki rubika

okar19 • 2013-02-14, 14:56
podczas żonglowania


Suka_Blyat

2013-02-14, 18:15
Ludzie bywają niesamowici

cykus

2013-02-14, 18:38
a ja ciągle tylko jedno tymi dłońmi... ehh...

Kserx

2013-02-14, 18:43
trzecia ręką trzyma kamere ? :D

thez

2013-02-14, 18:46
Pewnie sesje ma ;-)

karol3863

2013-02-14, 19:13
Templariusz Mariusz napisał/a:

Najbardziej sp***olone w ludziach którzy pasjonują się układaniem tej zabawki, jest to, że uczą się na pamięć schematów. Jest parę ustawień kostki, do których łatwo dojść, i potem łatwo już ułożyć kostkę do końca. Uczysz się na pamięć tych 5-10 schematów i już układasz zawsze w krótkim czasie. Cała zabawa, żeby dojść do tego samemu, samemu opracować jakiś własny schemat, kombinować, idzie w p*zdu.



Samo ułożenie kostki rubika w czasach wszechobecnego internetu nie jest żadną sztuką.Owszem wystarczy nauczyć się 5-10 schematów, ale to wystarczy tylko do ułożenia kostki.A żeby układać tak jak mistrzowie tych schematów jest o wiele więcej.
W zaawansowanej metodzie jest ich około 400, można tych ludzi podziwiać za samo to, że dali radę te 400 schematów opanować.
Ogólnie jeśli wchodzimy w metodę zaawansowaną na początku dużą część bo 3/4 kostki wykonujemy intuicyjnie.

Azyll

2013-02-14, 19:34
Też tak umiem i to bez żonglowania.

Mikstura

2013-02-14, 20:21
Wiecie że takie filmiki nagrywa się od tyłu? Mogę ułożyć kostkę z zawiązanymi oczami, samymi stopami itd...

sh...........en

2013-02-14, 20:56
Jaracie się jego super skillem, a tak naprawdę gość miesza lewą ręką kostkę i puścił video od tyłu, że niby układa...

harvest

2013-02-14, 21:29
shajen napisał/a:

Jaracie się jego super skillem, a tak naprawdę gość miesza lewą ręką kostkę i puścił video od tyłu, że niby układa...



Mikstura napisał/a:

Wiecie że takie filmiki nagrywa się od tyłu? Mogę ułożyć kostkę z zawiązanymi oczami, samymi stopami itd...



To jak wyjaśnicie to że na końcu wywala na glebe tym czym żongluje? Ma odkurzacz w rękawie czy magnes w dupie? ch*j wiecie o układaniu KR a filmy ogląda się całe a nie przewija żeby szybciej.

javal

2013-02-14, 21:41
Sajgonski napisał/a:

W razie katastrofy np. ataku nuklearnego bardzo przydatna umiejętność.



Założę się że Twoje 50 kg nadwagi i marszczenie pingwina pół dnia na sadolu w w/w sytuacji bardzo Ci pomoże.

NecroVision

2013-02-14, 21:53
@Mikstura, nie wiem czy to ma być "trolololo" te twoje "puszczanie filmu od tyłu", czy jesteś zwyczajną tępą ignorantką.

oGOALoneYaYo

2013-02-14, 22:47
pie**olony z kamerzystą na głowie takie cuda?

tutus

2013-02-15, 22:21
harvest napisał/a:


To jak wyjaśnicie to że na końcu wywala na glebe tym czym żongluje? Ma odkurzacz w rękawie czy magnes w dupie? ch*j wiecie o układaniu KR a filmy ogląda się całe a nie przewija żeby szybciej.



zauważ że w tym momencie jego ręka znika z kadru. Mógł poprostu wyjąć je z kieszeni a "wywalanie na glebe" dorobić w edytorze. W dodatku wyszło mu to bardzo bardzo nienaturalnie 8-)
Tyle już widzieliście autobusów przewracających sie na ulicy i ptaków porywających dzieci a trudno wam uwierzyć że to fake