18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Układ gdański

freaky • 2019-03-04, 00:11
Wygląda na to, że fotel prezydenta Gdańska po Adamowiczu, przejmie jego wieloletnia zastępczyni.

Aż nóż się sam w kieszeni otwiera!


Powyższy tekst ma charakter wyłącznie satyryczny i jego celem nie jest szerzenie mowy nienawiści, ani podżeganie do popełnienia przestępstwa :krejzi:

R41NM4N

2019-03-04, 16:32
Byku35 napisał/a:

za taki wpis zwolnili chłopa z pracy i zakuli go w kajdany
o co tu chodzi ?



Ciekawe na jakiej to podstawie prawnej złamano podstawowe prawo do wolności poglądów i wypowiedzi
I gdzie byli kodomici i ubywatele krzyczący konstytucja?

EvilDog

2019-03-04, 17:19
No i dobrze, ludzie chyba mają na prawdę dość PIS dla tego taki wybór . Ale najzabawniejsze że największy bul dupy o nowego prezydenta Gdańska i Warszawy (bo są z PO) mają Ci którzy w tych miastach nie mieszkają.

freaky

2019-03-04, 17:56
@up. Ja nie mieszkam i mam ból dupy, bo nie podoba mi się germanizacja tego polskiego miasta. Swoją drogą, jeśli ludzie mają dość PiS, to Braun był idealną propozycją.
Niezwyciężony napisał/a:

Grzegorz Braun, w Moskwie na jednym zdjęciu z Leonidem Swiridowem 3 lata wcześniej wydalonym z polski za szpiegostwo. No faktycznie idealna propozycja


Nie ma polityka, który nie spotkałby się z jakąkolwiek obcą agenturą, bo ta jest właśnie w tym celu powołana. Pytanie jakie intencje przyświecały politykowi i czy miał wiedzę co do roli jego powiernika. Przypie**alają się zdjęcia, ale ujawnienie owocnej współpracy Tuska z niemieckim szpiegiem "Henrykiem" już wątpliwości nie budzi.
poligon6 napisał/a:

Duża cześć skrajnej prawicy jest spenetrowana przez RoSSjan.


To Komorowski, Pawlak i Cimoszewicz aż tak przesunęli się na prawo? O k***a :szczerbaty:
Velture napisał/a:

Ja tylko powiem, że w warszawie powstaną zapory antyterrorystyczne przed atakami nieokreślonych etnicznie osób w samochodach. Luzem wydane kilka baniek na problem którego nie ma u nas w kraju. Ktos zarobi, ty zapłacisz i patrz jakie to nowoczesne.


Może problemu jeszcze nie ma, ale oni już wiedzą coś, czego my nie wiemy. Reasumując, ratusz chce sprowadzić do Warszawy podejrzanych etnicznie, którzy według ratusza wcale nie są terrorystami, dlatego chce zainstalować specjalne antyterrorystyczne zapory, ale tylko wokół ratusza?

FUsaCK

2019-03-04, 18:16
@janlew

Ja tam różnicy nie widzę

qwerq221

2019-03-04, 20:00
j***ne śmiecie z gdańska oddawać Lwów a to ścierwo o nazwie gdańsk oddać w ręce szwabów niech zabierają swoje ścierwo...

Ni...........ny

2019-03-05, 10:59
freaky napisał/a:

@up. Ja nie mieszkam i mam ból dupy, bo nie podoba mi się germanizacja tego polskiego miasta. Swoją drogą, jeśli ludzie mają dość PiS, to Braun był idealną propozycją.



Grzegorz Braun, w Moskwie na jednym zdjęciu z Leonidem Swiridowem 3 lata wcześniej wydalonym z polski za szpiegostwo. No faktycznie idealna propozycja ;-)


poligon6

2019-03-05, 11:14
@up

Wychodzi na to że w Gdańsku scierali sie Niemcy z RuSSkimi. Nie wspomne że Braun to katooszołom i to z tych co juz poruszaja sie z predkościa swiatła. Wybór jak pomiedzy dzuma a cholera.

Duża cześć skrajnej prawicy jest spenetrowana przez RoSSjan. Wielu z nich odbwało dziwne wycieczki do Moskwy, potem siejac rosyjską propagande na mediach społecznosciowych. Korwin robił sobie wycieczki na okupowany Krym i to razem z komunistami europejskimi, razem lecieli w jednym samolotem. Wstyd!

Widac w Polsce albo bedzie rzadził Niemiec albo Rusek. Wszak Angela sypneła 5 milionów ojro na założenie PO, Pedroniowi tez imprezy w Słupsku sponsorowało niemieckie MSZ.

Dlatego taki kwik z jednej i drugiej strony jak jankesi maja sie tu zainstalować.

~Velture

2019-03-05, 13:31
EvilDog napisał/a:

No i dobrze, ludzie chyba mają na prawdę dość PIS dla tego taki wybór . Ale najzabawniejsze że największy bul dupy o nowego prezydenta Gdańska i Warszawy (bo są z PO) mają Ci którzy w tych miastach nie mieszkają.



Ja tylko powiem, że w warszawie powstaną zapory antyterrorystyczne przed atakami nieokreślonych etnicznie osób w samochodach. Luzem wydane kilka baniek na problem którego nie ma u nas w kraju. Ktos zarobi, ty zapłacisz i patrz jakie to nowoczesne.

Mrpm

2019-03-26, 07:29
jest moc :D