18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukarany za zgwałcenie 15-latki

Jesse.Pinkman • 2023-09-26, 10:03
Jeśli opis w źródle nie kłamie to zbyt łagodnie go potraktowali.

omenlol

2023-09-26, 19:28
w PL za niedługo ma wejść ustawa umożliwiająca wsadzać 14 latków do pierdla, więc traktowanie jak pełnoletnich, czyli por*chać też można od 14

Juzwa

2023-09-26, 19:32
DOstał po mordzie, ale co se podupcył małolatę to jego.

szaman1991

2023-09-26, 19:48
John-Flopp napisał/a:

Wiadomo.. Gwałt zły pod każdym względem ale bądźmy szczerzy, dzisiaj te 15latki wyglądają dosłownie jak k***y. Smartfona im nie kupisz to Cię będą oskarżać o gwałt. (nie musi i pewnie nie jest tak w przedstawionym powyżej przypadku).



Nawet nie wiem i nie chcę wiedzieć skąd taka myśl, że jak nie kupisz smartfona to gwałt, w ogóle po co kupować nastolatce smartfona jeśli nie jesteś rodzicem :D Przyznaj się pedofilu co tam nawyczyniałeś xd

BartusUkF

2023-09-26, 21:18
Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądał ten "gwałt". Jakieś k***iszcze pewnie dało dupska a typ obrywa od jej kolegów, którzy też ja później wezmą na 3 baty. Patologia

kothletino

2023-09-26, 21:25
John-Flopp napisał/a:

Wiadomo.. Gwałt zły pod każdym względem ale bądźmy szczerzy, dzisiaj te 15latki wyglądają dosłownie jak k***y. Smartfona im nie kupisz to Cię będą oskarżać o gwałt. (nie musi i pewnie nie jest tak w przedstawionym powyżej przypadku).



Ale gdyby ta 15letnia dziewczyna była twoją siostrą to śpiewałbyś inaczej.

Pie-sse

2023-09-26, 21:29
Jak ukr to duże prawdopodobieństwo, że to zwykłe pomówienie…

crookla

2023-09-26, 23:23
John-Flopp napisał/a:

Wiadomo.. Gwałt zły pod każdym względem ale bądźmy szczerzy, dzisiaj te 15latki wyglądają dosłownie jak k***y. Smartfona im nie kupisz to Cię będą oskarżać o gwałt. (nie musi i pewnie nie jest tak w przedstawionym powyżej przypadku).



to ty jestes murzynem ze nie potrafisz sie pohamować? baba moze isc nago a Ty nie masz prawa jej tknąć bez jej pozwolenia

Riben

2023-09-27, 00:45
crookla napisał/a:

to ty jestes murzynem ze nie potrafisz sie pohamować? baba moze isc nago a Ty nie masz prawa jej tknąć bez jej pozwolenia



Co ty pie**olisz :D ? Przeczytałeś co chłop napisał ?

Sadisticzny

2023-09-27, 02:20
crookla napisał/a:

to ty jestes murzynem ze nie potrafisz sie pohamować? baba moze isc nago a Ty nie masz prawa jej tknąć bez jej pozwolenia



Jak ktoś chodzi po ulicy nago, to jest śmieciem.

JebacPis100procent

2023-09-27, 04:02
Tibianus1991 napisał/a:

Mogli mu odciać fiuta i kazac mu go zjesc .



Chyba ci się filmiki poj***ły chłopie.

faral

2023-09-27, 11:26
VeIture napisał/a:

Ostatnio dawałem po angielsku filmik i połowa komentujących nie znała angielskiego ale chwalili się, że rosyjskiego się w podstawówce uczyli - No to niech ktoś z was teraz przetłumaczy co oni tam gadają na filmie.


Nic prawie sensownego nie mówią. Przynajmniej wtedy kiedy mozna zrozumieć bo jak gada 2 czy więcej na raz to się robi bełkot. W samochodzie najpierw jeden go pyta "co jeszcze mówiłeś?" a potem drugi coś wrzeszczy o dziewczynce która była młodsza od niego (sprawcy). Potem lesie to już tylko się napie**alają z niego. Wszyscy od początku do końca mówią po rusku, nie po ukraińsku. Z resztą ta łada czy co tam stoi na końcu też ma ruskie blachy.

Anal_Intruder_69

2023-09-27, 12:29
Raczej niezbyt mądrze zrobili pokazując na końcu blachy auta :-D

biegu86

2023-09-27, 21:23
John-Flopp napisał/a:

Wiadomo.. Gwałt zły pod każdym względem ale bądźmy szczerzy, dzisiaj te 15latki wyglądają dosłownie jak k***y. Smartfona im nie kupisz to Cię będą oskarżać o gwałt. (nie musi i pewnie nie jest tak w przedstawionym powyżej przypadku).



Kiedyś gdy byłem młody na dyskotece. Wybrałem sie z taką lokalną patolą. Kolesie około 19 lat i jakieś szony 16 w góre.
Nagle jedna wpada nam do loży, że ją typ zgwałcił. Towarzystwo sie zerwało, chłop dostał wpie**ol tak że wypluł zęba, a jego kolega nos złamany. Jeszcze ochrona mu wyprowadzając go dodała swoje. Po godzinie dupa jak nic bawi się dalej. Doszło do nas, że dupa sama mu dała i nakręciła afere. Jeden z bijących na koniec do drugiego "k***a no i za co myśmy go tak pobili?" , na co ten drugi "ja go nie biłem, ja biłem jego kolegę ".
To mnie nauczyło, że szmatom nie ma co tak łatwo wierzyć.
Nie wiem jak było wvtym przypadku, ale często te k***y sobie to wymyślają.

John-Flopp napisał/a:

Wiadomo.. Gwałt zły pod każdym względem ale bądźmy szczerzy, dzisiaj te 15latki wyglądają dosłownie jak k***y. Smartfona im nie kupisz to Cię będą oskarżać o gwałt. (nie musi i pewnie nie jest tak w przedstawionym powyżej przypadku).



Kiedyś gdy byłem młody na dyskotece. Wybrałem sie z taką lokalną patolą. Kolesie około 19 lat i jakieś szony 16 w góre.
Nagle jedna wpada nam do loży, że ją typ zgwałcił. Towarzystwo sie zerwało, chłop dostał wpie**ol tak że wypluł zęba, a jego kolega nos złamany. Jeszcze ochrona mu wyprowadzając go dodała swoje. Po godzinie dupa jak nic bawi się dalej. Doszło do nas, że dupa sama mu dała i nakręciła afere. Jeden z bijących na koniec do drugiego "k***a no i za co myśmy go tak pobili?" , na co ten drugi "ja go nie biłem, ja biłem jego kolegę ".
To mnie nauczyło, że szmatom nie ma co tak łatwo wierzyć.
Nie wiem jak było wvtym przypadku, ale często te k***y sobie to wymyślają.

Miko1325

2023-09-27, 21:27
A kto osądzi sędziów? JA chętnie bym takim "strażnikom moralności" wymierzył "prawdziwą" sprawiedliwość.

A kto wymierzy "strażnikom moralności" sprawiedliwość? Ja bym mógł ... tylko ich spotkać muszę.

A kto wymierzy "strażnikom moralności" sprawiedliwość? Ja bym mógł ... tylko ich spotkać muszę.

A kto wymierzy "strażnikom moralności" sprawiedliwość? Ja bym mógł ... tylko ich spotkać muszę.

Ja bym tym sędziom sprawiedliwość wymierzył taką, że hu hu.

Tacy moralni a jednak dranie.

mazga50

2023-09-29, 06:08
Jakiś kozi syn z wyglądu...