18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ujęcie obywatelskie napadających

~Velture • 2024-03-18, 19:03
Cytat:

Mieszkańcy Sanlúcar de Barrameda (Kadyks) przebrali się za bohaterów. Kilku z nich udało się zlikwidować dwóch rabusiów, którzy właśnie wyszli ze sklepu jubilerskiego w centrum miasta. Została okradziona z bronią w ręku. Według źródeł policyjnych potwierdzonych EL ESPAÑOL, rabusie należą do "wędrownego gangu, który przybył z Sewilli", aby dokonać zamachu stanu "strzałem".

Konkretnie, jak wskazują te źródła, złodzieje wyjechali ze stolicy Andaluzji "furgonetką, w której przewozili motocykl, aby móc poruszać się szybciej". Na nagraniu, do którego dotarły te media, widać, jak dwaj złodzieje, ubrani w niebieskie kombinezony i czarne kaski, próbowali uciec na motocyklu po obrabowaniu sklepu jubilerskiego.

Nie spodziewali się, że mieszkańcy Sanlúcar przewrócą motocykl i w akcie heroizmu zlikwidują domniemanych przestępców, ryzykując nawet życiem, ponieważ byli uzbrojeni. "Niektórzy przechodnie mają drobne obrażenia, podobnie jak sprzedawca w sklepie jubilerskim" – wyjaśniają źródła policyjne. Policja, która została zaalarmowana, przybyła na miejsce w ciągu kilku minut i aresztowała rabusiów.




35i

2024-03-18, 19:32
Powinni im pozdejmować te kaski, najlepiej młotem kowalskim, albo kołem ciężarówki, oczywiście założonym na ciężarówkę.

psotny_fiutek

2024-03-18, 19:33
Brać przykład z Polski jak z takimi postępować ! Zero litości niech gniją !


byszek

2024-03-18, 20:53
I oczywiście wiadomo, że jak Velture coś doda do Sadola to będzie sztos. Nadal czekam aż halman odejdzie jak Bongman i nie wróci.

abadon

2024-03-18, 21:47
A gdzie jest ten motocykl?

juderaus

2024-03-18, 22:17
Pozostaje jednak niedosyt.

darek1234

2024-03-19, 00:14
Lepiej oglądać niż czytać

Radian1

2024-03-19, 09:48
darek1234 napisał/a:

Lepiej oglądać niż czytać



Właśnie. Jak wygląda aresztowanie zlikwidowanych przestępców, którzy dokonali zamachu stanu "strzałem"? xD

Akki11

2024-03-19, 17:28
Ale jak to tak? Bez przekopania przez aresztowaniem? Tamtejsi mieszkańcy są wyjątkowo pokojowi.

Bosun

2024-03-19, 18:48
byszek napisał/a:

I oczywiście wiadomo, że jak Velture coś doda do Sadola to będzie sztos. Nadal czekam aż halman odejdzie jak Bongman i nie wróci.



To już nie podlizywanie, ale bezczelne lizanie ślimora

JohnyByrd

2024-03-23, 11:03
Brakło tu jedynego godnego rozpropagowania wynalazku afrykańskiego. Oponowanko.