18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ujęcia UFO przez NASA

koras1897 • 2013-06-06, 17:33
Nagrania latających spodków.

Aue

2013-06-06, 17:46
Szkoda, że ani razu nie nakręcili czegoś takiego w dobrej jakości

Czary

2013-06-06, 17:46
Kiedyś widziałem zdjęcie (na internetach) niby statku matka UFO wyglądało to podobnie do jakiegoś gwiazdozbioru i było niesymetryczne na niebie w dzień, było widać mniejsze punkty które od tego odchodziły. Po komentarzach można było stwierdzić że statek matka wypuszczał mniejsze statki by patrolowały okolicę ale na ile to jest prawda to nie mam pojęcia. Nawiązując jeszcze do Area 51 to Hamerykanie sami robią bezzałogowe statki które wyglądają jak spodki kosmiczne.. ;)

Go...........cy

2013-06-06, 18:18
Dobra muza

Shymeq

2013-06-06, 18:32
Hitler w UFO ich po prostu troluje.

WEEED

2013-06-06, 19:41
Śmieci kosmiczne sobie latają a oni już podają je za UFO ...

stefan szufla

2013-06-06, 21:15
Rozwala mnie takie rozumowanie jak Twoje WEEED. Powiedz mi jakie to mogą być śmieci ?

stefan szufla

2013-06-06, 21:39
Koval ja wiem co to są kosmieczne odpadki, specjalnie pytałem WEEED bo irytują mnie domowi specjaliści którzy w dupie byli i gówno widzieli a się wypowiadają, a jeszcze spróbuj takiemu wyjaśnić że poza ziemią może istnieć inne życie to Cie wysmieje i zwyzywa od idiotów.

WEEED

2013-06-06, 23:33
Ja nie napisałem że nie ma życia po za ziemią :) Z załączonego filmiku nie można wywnioskować czy to śmieci (odpadki) czy UFO. Filmiki o rozdzielczości 1,3 megapixela ledwo widać co to a większość już się podnieca że UFO. Gdybym był na stacji kosmicznej i wywalił worek z "odpadkami" przez luk, ktoś by to zobaczył i by była ta sama reakcja.

methos23

2013-06-07, 00:45
Czary napisał/a:

Kiedyś widziałem zdjęcie (na internetach) niby statku matka UFO wyglądało to podobnie do jakiegoś gwiazdozbioru i było niesymetryczne na niebie w dzień, było widać mniejsze punkty które od tego odchodziły. Po komentarzach można było stwierdzić że statek matka wypuszczał mniejsze statki by patrolowały okolicę ale na ile to jest prawda to nie mam pojęcia. Nawiązując jeszcze do Area 51 to Hamerykanie sami robią bezzałogowe statki które wyglądają jak spodki kosmiczne.. ;)



Skąd wiesz kolego, że robią bezzałogowe statki?
Nikt i żadna satelita nie zarejestrowała samolotu/statku startującego z tego olbrzymiego pasa startowego.
Area 51 to zagadka i my się nie dowiemy co tam na prawdę jest.
Jeśli będziesz chciał wkroczyć na tę strefę to jedynie na własną odpowiedzialność, a i tak po 15 minutach przyjadą po Ciebie strażnicy.
Polecam posłuchać wypowiedzi Phila Schneider'a. Można znaleźć na youtube. Gdy wyjawił całą prawdę dzień po tym został zabity.

bartaz69

2013-06-07, 00:53
jesli ufo by nawet istnialo, to na wszystkich filmach i dokumentalnych i akcji itp ufo pokazane jest jako straszne, dziwne stwory... moze i kiedys odnajdziemy jakichs sasiadow :) kto tam wie... wszechswiat jest tak wielki, ze nie wierze, ze tylko my jestesmy zyjacymi istotami

Qu...........th

2013-06-07, 01:06
Zawsze przy takich filmikach lub np: zjawiskach paranormalnych przechodzą mnie ciarki.

Czary

2013-06-07, 01:08
methos23 napisał/a:



Skąd wiesz kolego, że robią bezzałogowe statki?
Nikt i żadna satelita nie zarejestrowała samolotu/statku startującego z tego olbrzymiego pasa startowego.
Area 51 to zagadka i my się nie dowiemy co tam na prawdę jest.
Jeśli będziesz chciał wkroczyć na tę strefę to jedynie na własną odpowiedzialność, a i tak po 15 minutach przyjadą po Ciebie strażnicy.
Polecam posłuchać wypowiedzi Phila Schneider'a. Można znaleźć na youtube. Gdy wyjawił całą prawdę dzień po tym został zabity.


Rozumiem Cię, swego czasu oglądałem masę filmów o tym że miejscu i sądzę że wszytko da się jakoś racjonalnie wytłumaczyć.

http://www.dpz.wp.mil.pl/pl/37_164.html tu masz Artykuł o statkach bezzałogowych. ;) Odnośnie ich wyglądu to z pewnością tego nie wie nikt ale śmiem twierdzić że na terenie A51 zrobili nie jeden statek bezzałogowy z wyglądu przypominający spodek kosmiczny.

La...........vo

2013-06-07, 01:35
WEEED napisał/a:

Śmieci kosmiczne sobie latają a oni już podają je za UFO ...




:homer:
A wiesz co znaczy UFO?
Unidentified Flying Object - czyli Niezidentyfikowany Obiekt Latający. "UFO" nie oznacza od razu, że to statek obcych, tylko że nie można zidentyfikować tego obiektu bo nie wiadomo co to jest.