18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UFO

Krówka • 2013-12-04, 15:16
Jedni wierzą, inni nie. Jednak takie nagrania wciąż budzą kontrowersje.

Na filmie widać dwa obiekty, nieprzypominające nic co mogło powstać na Ziemi. Ponadto, pod koniec słychać dosyć ciekawy dialog między dwiema osobami.


Tafariel

2013-12-04, 15:19
Jeśli dać na pełny ekran to faktycznie jakieś dziwne te obiekty :amused:

skin88

2013-12-04, 15:23
Gdyby nie ta zj***na końcówka, byłoby piwo a tak to ch*j, swoją drogą temat ufo uważam za bardzo ciekawy, ponadto nie dla tego że wierzę w jakąś obcą cywilizacje, natomiast że jest to twór ludzkich rąk, ufo to tylko bajeczka mająca na celu odwrócenie uwagi ludzi od tajnych wojskowych eksperymentów, tak samo jak wydaje wam się że nie można skrzyżować genami człowieka i zwierzęcia? oj k***a da się, ale niestety zwykły szary zjadacz chleba nie ma szans zobaczyć wyników takich eksperymentów genetycznych (dopóki nie sp***olą), a szkoda.

Ni...........ny

2013-12-04, 15:37
Po ostatnich odkryciach teleskopu Kepler, szacuje się że tylko w naszej galaktyce znajduje się ok. 17 mld planet typu ziemskiego. jeżeli przemnożymy tą liczbę przez liczbę galaktyk wyjdzie nam pierdyliard planet o podobnej wielkości jak ziemia. Moim zdaniem kosmos jest pełen zamieszkałych przez jakieś formy życia planet, może cywilizacji, tylko nasza wiedza na ten temat jest znikoma.
Kiedyś lidzie myśleli ze ziemia jest płaska, ze jest centrum wszechświata i za każdym razem odkrycie naukowe pokazywało że tak na prawdę gówno wiedzieliśmy o tym jak jest w rzeczywistości i jestem pewien że tak jest i tym razem.

pi...........ja

2013-12-04, 15:51
Skąd te głupie tezy, że nie mogło powstać na Ziemi? O tajnych wojskowych projektach nie słyszeliście?

Towdi

2013-12-04, 16:05
k***a, tyle lat na sadolu, a dałem się wj***ć...

Crossblade

2013-12-04, 16:28
k***a gnoju ! wiedziałem, że coś wyskoczy ale i tak podskoczyłem...27lat a dalej jak dziecko k***a..piwo

nowynick

2013-12-04, 16:36
rzeczywiście bardzo ciekawy ten dialog, tylko trochę słabo słychać

Karyna

2013-12-04, 17:06
Kobieca intuicja jak zwykle mnie nie zawiodła. Gówno z wyskakującym czymś na końcu. Idź lepiej podlajkuj Trybsona gimbazo.

SalvaCzoko

2013-12-04, 18:31
Ty ch*ju, znajdę cię i zapie**olę, rozumiesz?

Krówka

2013-12-04, 22:21
Karyna napisał/a:

Kobieca intuicja jak zwykle mnie nie zawiodła. Gówno z wyskakującym czymś na końcu. Idź lepiej podlajkuj Trybsona gimbazo.



Kto to k***a jest Trybson ?

Nazis

2013-12-04, 22:21
Ty ku*asie sfilcowany !