18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UFO - najlepsze filmiki

kaRasioWieC • 2014-10-08, 10:58
Witam,

Natknąłem się na kompilacje filmików z UFO .
Na pewno znajdzie się tam jakiś fake ale większość wygląda realnie.
Są filmiki z 2014 z Londynu i robią wrażenie.
Zachęcam do obejrzenia i wypowiedzenia się pod tematem.

kkostek_10

2014-10-08, 11:14
pierwszy filmik to Batmana wzywali

kasjerrrx

2014-10-08, 11:21
Powiem tak: kto nie wierzy w jakiekolwiek cywilizacje poza ziemskie jest totalnym ignorantem i kretynem - czy Wy ludzie k***a myslicie ze jestesmy na prawde sami?? No bez p*zdy...

Sist

2014-10-08, 11:29
kasjerrrx napisał/a:

Powiem tak: kto nie wierzy w jakiekolwiek cywilizacje poza ziemskie jest totalnym ignorantem i kretynem - czy Wy ludzie k***a myslicie ze jestesmy na prawde sami?? No bez p*zdy...


1. To nie jest kwestia, czy jesteśmy sami, tylko kiedy nas odwiedzą/odwiedzili i w jakim celu.
2. Według teorii światów równoległych... możemy żyć w świcie, gdzie jesteśmy jedyną cywilizacją...

padi666

2014-10-08, 11:50
Moim skromnym zdaniem, nawet jeśli są gdzies ufoki, to mają tak wpiz.u daleko do nas, że nie byłoby sensu dla nich do nas lecieć, nawet z prędkością światła, choć to niemożliwe. A jeśli potrafią podróżować szybciej od światła (tunelami czasoprzestrzennymi, co teoretycznie jest możliwe), to mają tak zajebistą technologię, że na pewno lepiej by się maskowali niż na tych filmikach i na pewno nie rozbiliby się w Rosswell

0statniSprawiedliwy

2014-10-08, 11:55
No co do UFO to to na 100% występuje na Ziemi, ja codziennie widzę. To skrót od bodajże Unindentified Flying Objects. Co do samych kosmitów, jest niemalże pewne, że istnieją inne cywilizacje, wystarczy spojrzeć pod skorupę ziemską, gdzie żyją bakterie biorące energię z siarczanów.
Te objekty latają głównie nad Rosją bo po 1 boją się wylądować tam, a po 2 nagrywają filmiki do swoich internetów :)