topic

Udaremniona próba kradzieży.

JohnDeliver • 2016-10-20, 01:07
Akcja dzieje się w UK.

Trzech czekoladowych nastolatków napada 15-letniego chłopaka. Próba pobicia oraz kradzieży , ale jeden z kierowców postanowił wkroczyć do akcji.po tagach nie było , świeżo zabujane z jm.

Jo...........23

2016-10-20, 02:25
johnedeliver napisał/a:

...Trzech czekoladowych ....
chmurny jak noc, cmentarny, grobowy, karawaniarski, pochmurny, pogrzebowy, pomarkotniały, ponuracki, ponury jak chmura gradowa, posępny, zgasły, zgaszony, żałosny, żałośliwy, brudny, czarny jak święta ziemia, czarny od kurzu, liszajowaty,
nie grzeszący czystością, nie pierwszej czystości, niedomyty, pobrudzony, podejrzanej czystości, poplamiony, powalany, przybrudzony, splamiony, ubabrany, ubłocony, ubrudzony, ufajdany, umorusany, upaćkany, upaprany, usmarowany, uświniony, utytłany, w plamach, wątpliwej czystości, wybrudzony, wyplamiony, wyświniony, zababrany, zabłocony, zabrudzony, zafajdany, zanieczyszczony, zapaćkany, zapaprany, zapaskudzony, zaplamiony, zapuszczony, zapyziały, zaświniony, alarmistyczny, alarmujący, apokaliptyczny, fatalistyczny, kapitulancki, katastroficzny, niedobry, niefortunny, niepokojący, niepomyślny, ponury, przygnębiający, złowieszczy, złowrogi, złowróżbny, zły, żałobny, dramatyczny, hiobowy, koszmarny, makabryczny, okropny, panikarski, pesymistyczny, potworny, rozpaczliwy, upiorny, nieciekawy, nieprzyjemny, przygniatający, przykry, tragiczny, werterowski, osyfiony, posmolony, usmolony, uszlajany, wysmarowany, zapluty, ostrzegawczy, chmurny, depresyjny, pechowy, bajroniczny, elegijny, mroczny, bezwyjściowy, czarny z brudu, niechlujny, nieczysty, skalany, szary, uwalany, zasmarowany, kiepski, defetystyczny, beznadziejny, fatalny, godny pożałowania, opłakany, feralny, katastrofalny, niefartowny, niekorzystny, zgubny, hiobowa, tragiczne, tchórzowski, ciemnoszary ciemna chmury, ciemny, czarny ciemny okres w życiu, przydymiony, ciemnawy, mrocznawy, nieoświetlony, pogrążony w mroku, przyciemniony, szarawy, atramentowy, czarniawy, czarniusieńki, czarniutki, hebanowy, kirowy, kruczoczarny, kruczy, smolisty, bez wyjścia, nieszczęsny, nieudany, niegodziwy, nieuczciwy, podejrzany, występny, niepocieszający, zasmucający, cienisty, zacieniony, ciemny jak noc, nielegalny, nieoficjalny, potajemny, amoralny, nieetyczny, niemoralny, wisielczy, ciemnoszary, brudzący, ciężki, męczący, pociemniały, poczerniały, przyczerniały, sczerniały, pełnoziarnisty, razowy, podły, zjadliwy, złośliwy, kary, wrony, najciemniejszy, prawie czarny, mało jasny, koloru czarnego, ciemnoskóry, czarnoskóry, czerń, kir,
brązowy, brunatny, kasztanowaty, kasztanowy, korkowy, migdałowy, miniowy, rdzawy, rudawy, sepiowy,

Bądź człowiekiem... Nie obrzydzaj czekolady.

de...........nt

2016-10-20, 09:28
Trzy śmierdzące, złodziejskie gówna próbują pobić i okraść człowieka, któremu pomaga drugi człowiek.
Swoją stroną brawo dla kierowcy, ja bym go pokazał w mediach, wręczyłbym nagrodę w podziękowaniu przykład wzorowej postawy obywatelskiej.
A śmierdzące złodziejskie gówna do obozu pracy tak na 3 lata na początek. Jak się nie będzie chciało pracować, to doprowadzić do porządku, patrz: karcer bez okien 1x2m na 48 godzin.

Gruszek83

2016-10-20, 09:51
brawo k***a.... czarne ścierwo nie będzie sie panosić

janlew

2016-10-20, 10:18
Nigdy k***a. Nigdy, przenigdy nie zezwólmy na to w Polsce. By nasze dzieci musiały znosić agresję ze strony obcej kultury. To obca kultura jeśli tu chce przebywać to ma się dostosować i szanować gospodarza, albo ma wypie**alać. Żadnej ochronki!!!

To samo z KODowskimi i Palikociarskimi potomkami bolszewi i tych co uciekali przed opresjami antysemickimi do Polski. Przyjeliśmy was, reszta przyszła z Armią Czerwoną. Ale teraz macie swój kraj, macie też gościnę w innych krajach multikulturalnych.
Więc jak chcecie dalej być gośćmi w Polsce, to nauczcie się szanować religię, kulturę i tradycję Polaków. PIS jest dla was jeszcze łaskawy, następna władza po tym co wyrabiacie, na pewno nie będzie. Bo nie będzie żadnej drugiej Moskwy która pozwoli wam tu się rządzić. Teraz jesteście gośćmi i czas się z tym pogodzić.

hellbwoi

2016-10-20, 11:02
@up Spokojnie, mamy swoje polskie tradyjcje, u nas taki wpie**ol spuszczają napakowane i sfrustrowane życiem sebixy albo odłamy kultury piłkarskiej zwane kibolami. Przez to, też nigdy na to nie pozwolą, nie lubią konkurencji.

żmij

2016-10-20, 11:44
@up
To ciekawe. Bo z cyganami jakoś się dogadują.

hellbwoi

2016-10-20, 12:06
@up, bo to nasi rodzimi, polscy cyganie, pewnie...

robert357

2016-10-20, 12:54
Gościu jest albo odważny albo głupi, bo się odwraca tyłem to murzyna. Przecież to jest zwierze i w takiej sytuacji może zaatakować.

bollol_stern

2016-10-20, 13:16
Cały czas mam wrażenie, że jednak Anglia i Francja płacą myto za kolonie. Wzbogacili się na kolonizacji, teraz trzeba odpracować ;D

Sengita

2016-10-20, 13:36
A czarny, małpa, do końca skacze. Ciekawe, czy jakby dać im zasłużony wpie**ol, to czy media by nie przedstawiły ich jako biednych, poszkodowanych murzynów terroryzowanych przez zacietrzewionych rasistów. Ech.

imek

2016-10-20, 13:45
Nie wj***li młodemu dzisiaj, to mu wjebią jutro podwójnie za to..

xarkons

2016-10-20, 14:01
Droga na Wednesbury, najgorsze murzynskie scierwo sie tam kręci. Do tego obok jest szkola Pizza Hut i KFC, sklepy sportowe i odziezowe, to te k***y tam przesiaduja i tylko czekaja zeby kogos skroic. Skad wiem? Bo k***a mieszkam 10 minut z buta od tego miejsca. Zimna krata piwska dla kierowcy bo nikt inny sie nie pofatygowal pomoc bialaskowi. ;-)

s2mar

2016-10-20, 14:10
Szczerze to bałbym się zareagować szczególnie w UK bo na następny dzień w lokalnej gazecie:
RASISTOWSKI ATAK POLAKA NA CZARNOSKÓRĄ MŁODZIEŻ. Poniżej zdjęcie moje. I tak się by skończyła kariera w UK.