18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Udane lądowanie

Ja...........ka • 2017-09-12, 11:49
Zakończone efektownym parkowaniem :lol:



Niczym Uki-Goshi w judo ;-)

TT4

2017-09-12, 11:56
Jagienka... to było piękne :brawo:

Tym razem drzewo pięknie zamortyzowało upadek.

ro...........24

2017-09-12, 12:04
Level master.
Antoni już wk***iony

DużyKutas

2017-09-12, 13:00
Tak to jest jak lecisz na pamięć a mendy z miejskiej drzewa przesadzają.

overgod

2017-09-12, 13:51
Prostopadłe zaliczone perfekcyjnie. Bez korekty.

~DMT

2017-09-12, 13:57
Abraxus napisał/a:

Obrazek



Tak samo, jak żarty z żartów...

janlew

2017-09-12, 14:17
No dobra żarty, żartami ale Tupolew chyba waży w ch*j więcej, a ponoć rozpieprzyła go brzoza.

SpeedyG

2017-09-12, 14:24
To Tusk ich zabił, żeby robić przekręty na budowach do Euro 2012 i dostawać kasę za sprzedaż Polski.

Wiewór

2017-09-12, 14:26
@up Tupolewa rozpie**oliło dwóch karłów chorych na władzę a brzoza po prostu stała.

DużyKutas

2017-09-12, 17:36
Abraxus napisał/a:

@up Tupolewa rozpie**oliło dwóch karłów chorych na władzę a brzoza po prostu stała.



Powiedział ktoś kto miał dojścia i układy. Więc musimy mu wierzyć na słowo.

Timitum

2017-09-12, 18:46
@up nie zapomnij dodać, że dowody mamy, ale nie pokażemy bo są w Rosji i nie mamy dostępu. I ramie w ramie chodziła była premier przecież i cal po calu badała teren. I śledztwo w trybie cywilnym jest też zupełnie normalne, bo generałowie to przecież ludzie, jak ja czy ty więc nie ma co wydziwiać. I zupełnie nikt z kumpli obecnego prezydenta Europy nie dostał żadnego smsa z prawilną wersją wydarzeń zanim w ogóle ogarnięto co się stało, przecież wszystko jest ok, zero konspiry. Totalnie żaden ze świadków nie zniknął ani nie umarł a już na pewno nie w dziwnych okolicznościach. Nagrania na bank poprawne mieliśmy, i wcale nie było tak, że głos rozpoznany przez świadka wcale nie był rozpoznany przez kogokolwiek. Zero podtrzymywania fałszywej wersji wydarzeń przez media, przecież nie okłamali by nas!
Na bank wypadek, przecież do tego nie ma wątpliwości.

elfis

2017-09-12, 19:41
nie no, wk***iłem się,
nie ma tych rodzynków nawiązujących do katolandi, pisu, katastrofy smoleńskiej,
szkoda
chyba mają dzisiaj jednak ważniejsze tematy do trollowania

Wiewór

2017-09-12, 20:42
Timitum napisał/a:

@up nie zapomnij dodać, że dowody mamy, ale nie pokażemy bo są w Rosji i nie mamy dostępu. I ramie w ramie chodziła była premier przecież i cal po calu badała teren. I śledztwo w trybie cywilnym jest też zupełnie normalne, bo generałowie to przecież ludzie, jak ja czy ty więc nie ma co wydziwiać. I zupełnie nikt z kumpli obecnego prezydenta Europy nie dostał żadnego smsa z prawilną wersją wydarzeń zanim w ogóle ogarnięto co się stało, przecież wszystko jest ok, zero konspiry. Totalnie żaden ze świadków nie zniknął ani nie umarł a już na pewno nie w dziwnych okolicznościach. Nagrania na bank poprawne mieliśmy, i wcale nie było tak, że głos rozpoznany przez świadka wcale nie był rozpoznany przez kogokolwiek. Zero podtrzymywania fałszywej wersji wydarzeń przez media, przecież nie okłamali by nas!
Na bank wypadek, przecież do tego nie ma wątpliwości.


HAHAHAHA
Ja nie mam wątpliwości, że to był wypadek. Przyczyna - polskie dziadostwo, byle jakość i naj***ny generał z karłem na garbie mądrzejsi od pilotów.

elfis

2017-09-12, 20:47
Abraxus, w tobie nadzieja,
dokop Polakom i daj popalić prawicowcom
a te ruskie komentarze z onetu, są identyczne jak sprzed siedmiu lat, więc się postaraj bardziej