18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uciekinierzy z psychiatryka

Jestem_na_nie • 2023-03-27, 13:38
Z powodu przepełnienia zakładów psychiatrycznych na terenie usa nowi pacjenci są nie diagnozowani


AdamBrown

2023-03-27, 21:41
Coś się odj***ło, ale policja jeszcze ich broni, to pewnie jakieś 42 płcie, bronią prawa do dzwonienia ludziom nad uchem, bo takie mają prawa, a ludzie nie mają prawa do spokoju od ludzi którym za bardzo tęcza weszła w D......
Szkoda na to nerwów, przeciętny pracownik za miskę ryżu, nie ma czasu, na takie dyrdymały, bo musi płacić coraz większe podatki, żeby te podatki szły na sponsorowanie takich dzwoneczkowych klubów, i policji ochraniającej ich.
czas wziąść dzwoneczki i zastrajkować przeciwko debilizmowi władzy, wariactwo trzeba zwalczać większym wariactwem.

Siriuz

2023-03-27, 22:19
ironmaiden666czesiek napisał/a:

pie**olnij to się w łeb. Zdecydowana większość tej swołocz marzy o zamieszkaniu na tym "zgniłym" zachodzie.



W TeFauEnie tak Ci powiedzieli? Że zachód to kraina miodem opływająca? :D Poczytaj tłuku co piszą ludzie na internetach. Amerykanie chcą sp***alać do Europy, ludzie z Europy mówią im, że tutaj jest to samo gówno, a Ruscy mają wyj***ne bo u nich toczy się życie po staremu :)

człowiek_zły

2023-03-27, 22:33
Siriuz napisał/a:

W TeFauEnie tak Ci powiedzieli? Że zachód to kraina miodem opływająca? Poczytaj tłuku co piszą ludzie na internetach. Amerykanie chcą sp***alać do Europy, ludzie z Europy mówią im, że tutaj jest to samo gówno, a Ruscy mają wyj***ne bo u nich toczy się życie po staremu



Tak ci RT powiedzieli?

Robajson

2023-03-27, 22:53
Siriuz napisał/a:

W TeFauEnie tak Ci powiedzieli? Że zachód to kraina miodem opływająca? Poczytaj tłuku co piszą ludzie na internetach. Amerykanie chcą sp***alać do Europy, ludzie z Europy mówią im, że tutaj jest to samo gówno, a Ruscy mają wyj***ne bo u nich toczy się życie po staremu



Byłem w Rosji i widziałem jak tam żyją ludzie. Wiele osób nie ma kibla w domach, bieżącej wody a nawet prądu. No żyje im się super zajebiście :D

Siriuz

2023-03-27, 23:08
Robajson napisał/a:

Byłem w Rosji i widziałem jak tam żyją ludzie. Wiele osób nie ma kibla w domach, bieżącej wody a nawet prądu. No żyje im się super zajebiście



A to inaczej niż u nas?

Robajson

2023-03-27, 23:20
Siriuz napisał/a:

A to inaczej niż u nas?



Nie znam osoby, która nie ma kibla,wody czy prądu w domu czy mieszkaniu :roll:
Brak kibla zdarza się na wschodzie Polski ale reszte mają.

Siriuz

2023-03-28, 00:16
Robajson napisał/a:

Nie znam osoby, która nie ma kibla,wody czy prądu w domu czy mieszkaniu
Brak kibla zdarza się na wschodzie Polski ale reszte mają.



W Warszawie na Pradze Północ ok 1000 mieszkań nie posiada toalety.