18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uciekający złodziej torebki

Jesse.Pinkman • 2021-12-21, 22:59
Zatrzymany i ukarany. Tym razem to białas zachował się jak smoluch a czarny jak przyzwoity obywatel.

SLOVAN

2021-12-22, 00:11
Bo to rewir czarnego jest

brylant1412

2021-12-22, 06:47
złodzieje to największe sk***ysyny

janlew

2021-12-22, 08:21
brylant1412 napisał/a:

złodzieje to największe sk***ysyny


Serio? A gwałciciele i porywacze kobiet i dzieci, mordercy krojący na organy, muslimy wysadzający się w kościele czy kinie, czarni podpalający miasta, niszczący dorobek życia, katujący białych staruszków za nic? Serio k***a! Złodzieje to najgorsze sk***ysyny? ? ? Bo ci k***a torebkę ukradli?
... Co tam takiego masz że złodzieje to najgorsze sk***ysyny? Serce do przeszczepu dla dziecka, telefon z filmikiem na którym robisz loda swojemu chłopakowi? Nie wiem co tam k***a byś musiał mieć żeby złodziej był najgorszym sk***ysynem...

mocnymarcin5

2021-12-22, 09:12
janlew napisał/a:

Serio? A gwałciciele i porywacze kobiet i dzieci, mordercy krojący na organy, muslimy wysadzający się w kościele czy kinie, czarni podpalający miasta, niszczący dorobek życia, katujący białych staruszków za nic? Serio k***a! Złodzieje to najgorsze sk***ysyny? ? ? Bo ci k***a torebkę ukradli?
... Co tam takiego masz że złodzieje to najgorsze sk***ysyny? Serce do przeszczepu dla dziecka, telefon z filmikiem na którym robisz loda swojemu chłopakowi? Nie wiem co tam k***a byś musiał mieć żeby złodziej był najgorszym sk***ysynem...



i komuchy, nie zapominaj nigdy o komuchach!

Darkcribix

2021-12-22, 10:20
To jakiś świat równoległy?

mesjans

2021-12-22, 11:45
Darkcribix napisał/a:

To jakiś świat równoległy?



Nie to tylko kręcą scenę do serialu netflixa.

jozue

2021-12-22, 12:24
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zatrzymany i ukarany. Tym razem to białas zachował się jak smoluch a czarny jak przyzwoity obywatel.



Mimo wszystko, po tej akcji czarny powinien zostać skazany na dożywocie za podniesienie ręki na białego Pana, nie ważne że zachował się jak wzorowy obywatel.

serenity

2021-12-22, 16:22
mesjans napisał/a:

Nie to tylko kręcą scenę do serialu netflixa.



Noż qrwa w punkt! I pewnie czarną okradł!

trytodie

2021-12-22, 17:07
To pewnie Will Smith, innej opcji nie widzę

brylant1412

2021-12-24, 06:29
janlew napisał/a:

Serio? A gwałciciele i porywacze kobiet i dzieci, mordercy krojący na organy, muslimy wysadzający się w kościele czy kinie, czarni podpalający miasta, niszczący dorobek życia, katujący białych staruszków za nic? Serio k***a! Złodzieje to najgorsze sk***ysyny? ? ? Bo ci k***a torebkę ukradli?
... Co tam takiego masz że złodzieje to najgorsze sk***ysyny? Serce do przeszczepu dla dziecka, telefon z filmikiem na którym robisz loda swojemu chłopakowi? Nie wiem co tam k***a byś musiał mieć żeby złodziej był najgorszym sk***ysynem...



masz racje tylko nie chciało mi się ich wszystkich wymieniać -a po drugie kilka lat temu włamali mi się do mieszkania to wiem jaki to ból przecież ty na to pracujesz

Korcipała

2021-12-24, 21:11
Niech ktoś odwróci kolory bo się nie dobrze mi robi :-)