18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uciekaj, póki masz na bilet

staruchazpalcemwd • 2013-06-12, 23:56
Hmm powiedzieli, że odpowiednie służby powiadomione a i tak proceder ten trwa od ponoć lat. Jakim sk***ielem trzeba być, żeby tak ludzi traktować. Szukane po tagach i nie odnalezione.




Obóz pracy w gospodarstwie pod Siedlcami. "Panie, uciekaj, póki masz na bilet"


Horror w gospodarstwie pod Siedlcami
Obóz niewolniczej pracy pod Siedlcami. Właściciele gospodarstwa zatrudniali pracowników na czarno, płacąc im kilkadziesiąt złotych za tydzień pracy. Zatrudnieni tam ludzie często nie mieli za co wrócić do domów w odległych częściach Polski. Reporter TTV na miejscu usłyszał od właścicieli tylko jedno - że jest niemieckim szpiegiem.

Informacje o "obozie pracy" w podsiedleckich Białkach dotarły do TTV za pośrednictwem maili i listów od widzów. Jak się okazało, nie były przesadzone.


a tu proszę źródło do reszty i filmik (nie chciał tu wejść) http://www.tvn24.pl/oboz-pracy-w-gospodarstwie-pod-siedlcami-panie-uciekaj-poki-masz-na-bilet,332546,s.html

łysielec

2013-06-13, 00:21
1.Czemu piszesz to na tej stronie?
2.Co oni nie słyszeli o jeździe na gapę albo stopem?

Vof

2013-06-13, 00:28
Gdyby mnie to spotkało obiłbym gościowi mordę a żonę zwyzywałbym od szmat. :evil:

staruchazpalcemwd

2013-06-13, 00:35
Łysielec, a Tobie o co chodzi? Tym "pracodawcą" jesteś czy ki uj?

WidziszINieGrzmisz

2013-06-13, 01:31
I co PIP z tym zrobil? Nic.
Co to za kraj co nie broni obywatela.

rigsuit

2013-06-13, 07:32
k***a mać a ja narzekam że co miesiąc dostaję 1500 zł +premia 300 zł... :/

Ru...........tQ

2013-06-13, 08:06
Trzeba nagłośnić. Macie lenie filmik. 8-)

obersturmbannführer

2013-06-13, 08:34
Vof napisał/a:

Gdyby mnie to spotkało obiłbym gościowi mordę a żonę zwyzywałbym od szmat. :evil:

oj tam od razu od szmat... jak fajna to za kudły i niech kica do bagiety :)

Zona_Putina

2013-06-13, 10:10
obersturmbannführer napisał/a:

oj tam od razu od szmat... jak fajna to za kudły i niech kica do bagiety :)



Patrząc na filmik jaki tam jest syf podziwiam Cie, że nie bał byś sie dać jej du buzi.Przecież to jakaś choroba murowana :roll:
Zresztą ją też widac co prawda z zamazaną twarzą,ale szału nie ma :roll:

pa...........ny

2013-06-13, 10:16
Ale trochę jest kłamstw i niedociągnięć tutaj. Film jest tak zmontowany, że np. przy wywiadzie z panią w aucie, która mówi pod koniec filmu do reportera, nagle puenta podsumowująca jej wypowiedź się kończy i dokańcza za nią reporter. Podstawiony kolega-reporter z kamerą ukrytą pytał ile można zarobić, a tamten mu odpowiedział, jak dłużej pan posiedzi to i więcej, co prawda ten gość zmanipulował, bo powiedział jak dłużej 2-3 miesiące to i 2 tysiące, ale nie określił czy za miesiąc czy za 3 miesiące, jest wiele niedociągnięć, a tvn jak to tvn rzuca MOŻE biednego człowieka na pożarnie ludziom jak rychu peja jakiegoś anty hh podczas koncertu. Moje zdanie jest takie, nie wierzę tvn'owi i tym gazetom, jest sprawa to szukam większej ilości źródeł, a nie jednego. Pozdrawiam!.

AspStępień

2013-06-13, 10:17
Gość bez żenady opowiada, że miał pieniądze na bilet w jedną stronę, wszedł do barłogu i się zaczął zastanawiać gdzie przyjechał... po czym zapie**alał bez umowy ponad miesiąc i zdziwiony, bo dostał 130 złotych. A teraz ma pretensje do wszystkich nie wiadomo o co.

To potwierdza, że ustrój, który panuje jest idealnym rozwiązaniem dla takich gamoni, co zjedzą świeczkę, a potem narzekają, że muszą po ciemku siedzieć.

bz...........ue

2013-06-13, 10:51
star*chazpalcemwd napisał/a:

http://www.tvn24.pl...



I wszystko jasne.

mesiash

2013-06-13, 11:08
Cytat:

I co PIP z tym zrobil? Nic.
Co to za kraj co nie broni obywatela.



Rozumiem że była umowa o pracę zgodna z KP? No bo jeśli nie, to jaką inną widzisz przesłankę do interwencji PIP? Nie da się pomóc ludziom, którzy nie chcą tej pomocy.

mat84

2013-06-13, 11:21
Trzeba byc je**nym debilem, żeby we własnym kraju dac się zamknąć do obozu pracy. Ja rozumiem Włochy, Hiszpania, gdzie brak znajomości języka,geografii, realiów może być powodem takiego stanu rzeczy, ale Polak w Polsce?

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-13, 12:57
Coś mi tu śmierdzi.
Kto bierze kredyt (nawet niewielki i kto mu go daje) aby pojechać ileś tam set kilometrów do pracy w kraju za 1500-2000 zł?
Kto za takie pieniądze w ogóle chce pracować tak daleko od domu?!
Kto normalny zostaje w takim miejscu widząc warunki w jakich ma przebywać (nie wiem czy w somalijskim więzieniu nie jest przytulniej)?
Ile tych ludzi? 30 w przeciągu miesiąca? Brak wypłat? To ci faceci to k***a chłopy czy p*zdy? Z jednym frajerem sobie nie dali rady? Naciągane to w ch*j!
Dowód też widać oddają :facepalm:
Nie no wali mi to TVN'owskim fejkiem!